چشم پوشی بروارد کلانتر Wayne Ivey هشدار در معرض خطر خود شما | میک

فلوریدا تودی | No comments

نظر

Brevard County Sheriff Wayne Ivey در زمان به ویدیو در مقابل یک خانه در بندر سنت جان محله در روز دوشنبه. او اشاره شده آدرس به عنوان یک دن از فعالیت های جنایی و کسانی که زندگی می کردند و آباد وجود دارد به عنوان جنایتکاران و یا تحمل چنین رفتاری.

هشدار این بود که این قانون در آینده پس از آنها.

کسی باید گوش چپ و منطقه و یا داده شده تا خود راه شر. روز بعد کلانتر تصویری بود perp پیاده روی یکی از این خاک کیسه های وابسته به خانه که تا به حال مرتکب سرقت در محله.

کار خوب انجام می شود! و این فقط به شما نشان می دهد که عنصر جنایی است بیشترین مجموعه ای از چاقو در کشو.

فراوان هشدار داده شد. این رفتار خود ادامه داد و قانون کار خود را.

چه به عشق ؟

گزینه های در آموزش و پرورش ؟

یک RealClear پژوهش نظر سنجی نشان می دهد که نزدیک به 41 درصد از خانواده های آمریکایی می گویند که آنها به احتمال زیاد مطلوب تر به صفحه اصلی یا مجازی تحصیل پس از coronavirus “مستندات” برداشته شده است.

علاوه بر این 64 درصد می گویند که پشتیبانی از این ایده از انتخاب مدرسه که دلار های مالیاتی متصل به کودک در هر کجا که کودک در حال تحصیل. که تعداد تکرار حتی کمی بالاتر که محدود به افرادی که کودکان در مدارس دولتی.

واکنش ما به کروناویروس به ارمغان آورده است بسیاری از تغییرات در جامعه ما و برخی دائمی خواهد بود. من نمی دانم اگر آموزش و پرورش را در این مسیر یا نه. این نهادی است که بسیار مقاوم در برابر تغییر به ویژه اگر این تغییر آغاز شده است خارج از سیستم.

در عین حال واقعیت این است که مدارس را در صورت کاهش بودجه در سال پیش رو. آنها را به تصمیم گیری های دشوار را. بیایید امیدوار باشیم که آنها را با مسئولیت مالی در ذهن به عنوان مخالف به حفظ امپراتوری به عنوان آن است.

آزادی استثنا

مردم در کارولینای شمالی می خواستم برای رفتن به کلیسا. فرماندار گفت: هیچ — اگر شما با داشتن بیش از 10 نفر. کلیسای عامیانه واصل طرح دعوی در دادگاه ادعا تبعیض بر اساس مذهبی. از آنها خواسته یک قاضی فدرال به صورت موقت سفارش محدود به آنها اجازه می دهد به جمع آوری و عبادت است.

ایالات متحده منطقه قاضی جیمز دور سوم اعطا سفارش گذاشته و برخی از حکمت در دولت است.

قاضی Dever گفت: “با وجود همه گیر استثنا برای این قانون اساسی ایالات متحده آمریکا” و در حالی که فرماندار بود اقدام حسن نیت خود را در جهت او نمی تواند اجازه می دهد برخی از گروه های به کار گیرند در حالی که محدود تر از آنهایی که مذهبی.

فرمانداری مخالفت با این تصمیم اما نمی خواهد درخواست تجدید نظر ،

شاید آنها چیزی در مورد قانون اساسی این هفته پس از همه. بیایید امیدواریم که بقیه کشور می آموزد فقط به عنوان به سرعت.

لایحه میک دارد مدیر برنامه و مجری “لایحه میک زنده” در WMMB-AM و WMMB. 92.7. در ادامه مطلب billmick.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>