نادیده گرفتن فلوریدا COVID-19 فرمان اجرایی, ملبورن, مرکز تناسب اندام, بازگشایی

فلوریدا تودی | No comments

هر چند ورزشگاه را شامل نمی شود تحت فرماندار فلوریدا ران DeSantis فاز اول بازگشایی دولت کسب و کار یکی ملبورن, مرکز تناسب اندام, تصمیم گرفته است به چشم پوشی منظور اجرایی است و درهای خود را برای مردم از جان گذشته برای کار کردن.

مدیریت شهرستان بندر جامعه تناسب اندام در 5145 تجاری درایو استدلال می کنند که کسب و کار خود را ارائه می دهد ضروری است خدمات مورد نیاز در حال حاضر بیش از همیشه برای حفظ افراد سالم است. کوچک بدنسازی است که misclassified آنها می گویند و انجام خدمات تخصصی به حفظ سلامت اعضای, به طور مشابه به یک تناسب اندام استودیو.

“بدترین قسمت ما نمی توانیم کسی را در و ما نمی توانیم به مردم کمک کند اگر ما مجاز به, و این واقعا مبارزه در اینجا” مدیر کل دنی Hoddinott گفت. “وجود دارد مردم در خانه نشسته خوردن bonbons که متوجه, ‘وای من هرگز مراقبت از سلامت من و این نشان من چقدر مهم است.’ اما آنها هیچ اقداماتی را.”

Hoddinott و بدنسازی صاحب مایکل منینگ شده اند با صدای بلند دعوا ورزشگاه را غیر ضروری طبقه بندی ارسال در Facebook انجام مصاحبه های رسانه ای و نوشتن نامه ای به DeSantis اصرار اعضای خود به آنها نیاز به باز کردن.

برخی از مقامات محلی آنها سخن گفته شده است حمایت Hoddinott و منینگ می گویند. ملبورن معاون شهردار پل Alfrey علنا به حمایت از کسب و کار ارسال در Facebook صفحه و ارسال نامه ای به DeSantis گفت: راه اجرایی به منظور مشخص گروه از کسب و کار به عنوان غیر ضروری ناعادلانه اثرات کسب و کارهای کوچک.

“من با احترام از شما درخواست … ما اعتماد کسب و کارهای کوچک خود را به کارکنان و مشتریان به همکاری با یکدیگر برای اطمینان از ایمنی در میان همه” Alfrey نوشت. “بسیاری از کسب و کار من صحبت کرد در حال حاضر ایجاد برنامه های دقیق برای کسب و کار خود را که تضمین اجتماعی فاصله و تمیز کردن مناسب و عقیم سازی.”

Alfrey گفت فلوریدا امروز شهرستان بندر جامعه تناسب اندام یکی از دو تناسب اندام استودیو او گفته شده که او معتقد است باید استثنایی بازگشایی برنامه در محل.

“من فقط احساس می کنم مثل یک one-size-fits-all روش واقعا کار,” او گفت:. “منظورم این است که من به عنوان امن وجود دارد که من در خارج/

او گفت که او در نظر گرفته آن را ناعادلانه برای کسب و کارهای کوچک با گسترده اقدامات ایمنی در محل باقی می ماند و باید بسته تحت نظم از آنجا که از دسته های آنها سقوط و امید ران DeSantis می خواند نامه خود و اجازه می دهد تا برای برخی از کسب و کار برای باز کردن مورد به مورد و بر اساس.

بعد از ظهر جمعه مرکز تناسب اندام یک بازدید از یک Brevard County Sheriff معاون که ارائه آنها را با یک کپی از حکم اجرایی با بخش مربوط به ورزشگاه برجسته در صورتی. معاون خواسته آنها برای جلوگیری عامل اما نمی گویند چه اتفاقی خواهد افتاد اگر آنها نمی, Hoddinott گفت.

کلانتر را هنوز رتبهدهی نشده است در پاسخ به یک درخواست برای نظر. در گذشته کلانتر Wayne Ivey است dodged سوال که آیا معاونان او خواهد بود اجرای محدودیت و گفت که آموزش و آگاهی خود بودند گروه تمرکز و آنها معمولا به اندازه کافی برای مردم به رعایت قوانین است.

بندر شهر جامعه تناسب مدل های مختلف از بزرگ ورزشگاه مانند سیاره تناسب اندام, Hoddinott گفت. مرکز آموزش فردی با مشتریان به صورت جداگانه و یا در گروه های کوچک.

که باعث می شود آن را آسان تر برای جلوگیری از گسترش این ویروس به او گفت: کارکنان می دانم که تجهیزات هر فرد را لمس کرده است و باید با فاصله از هم جدا ایستگاه در انبار بزرگ ، مربیان باقی خواهد ماند و حداقل شش فوت دور از مشتریان آنها به عنوان مربی.

بیشتر: Brevard, رنج, کسب و کارهای کوچک مشتاقانه منتظر بازگشایی

هر ایستگاه دارای یک کدی با تمیز کردن و ضد عفونی مواد. کارکنان برداشته طرفداران به جلوگیری از آنها را از باد ذرات در سراسر فضا.

ماسک مورد نیاز نمی باشد به دلیل آن نیست عملی به آنها را می پوشند در طول ورزش منینگ گفت.

بندر شهر جامعه تناسب اندام بسته درهای خود را قبل از ران DeSantis اقامت در خانه سفارش اعلام شد. مربیان در ادامه به ارائه مربیگری بیش ویدئو کنفرانس نرم افزار, اما آن را به عنوان آسان به مربی مردم از یک فاصله Hoddinott گفت.

یادگیری از کسب و کارهای دیگر اقدامات احتیاطی را به عنوان آنها بازگشایی منینگ گفت که او احساس اعتماد به نفس در کارکنان می تواند اقدامات مناسب برای اطمینان از مشتریان امن هستند. او و Hoddinott را انتخاب کرده اند و نه صبر به دلیل تاثیر مالی COVID-19 شده است ،

آن را سخت تر به مربی کسی از طرف دیگر از صفحه نمایش Hoddinott گفت. کسب و کار صدمه زدن به دلیل تازه خارج از محل کار مشتریان لغو عضویت خود را در حالی که ورزشگاه گرفته در مشتریان جدید است.

بیشتر: بر خلاف ناسا کلانتر می خواهد مردم را به آمدن به بروارد برای دیدن فضایی تاریخی راه اندازی

“بدیهی است که مجازی تمرینات نیست که بزرگ اما بدترین بخش این است که هیچ کسب و کار جدید. ما نمی توانیم را در مشتریان جدید برای پیوستن به یک نسخه ی نمایشی کلاس زمانی که آنها فقط می توانید در ساحل بدن بوت کمپ “یا هر” Hoddinott گفت. “هر کس را ارائه که در حال حاضر است.”

“من تا به حال به این مرحله از باز کردن درب از آنجا که ما در سمت راست و ما باید تمام اقدامات احتیاطی در محل و … که در کجا ایستاده ایم” منینگ گفت.

با وجود هشدار از کلانتر, بندر, شهرستان, جامعه, تناسب اندام, باز باقی خواهد ماند در حال حاضر.

“اگر ما به پایین در حال حاضر …” Hoddinott سوار. “من نمی خواهم بگویم ما در این مبارزه اما ما در این طبقهبندی.”

بیلی Gallion کسب و کار و توسعه خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با Gallion در 321-242-3786 یا [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>