iHub انکوباتور کسب و کار باز می شود در Indio به تشویق کارآفرینی

مایدزرت | No comments

یک Coachella Valley کسب و کار جوجه کشی برنامه باز کرده است دوم آن پاسگاه در Indio با هدف ترغیب کارآفرینی و ایجاد شغل در شرق می رسد دره.

نوآوری Hub یا “iHub” است درهای خود را در بیشتر Coachella Valley اتاق بازرگانی در 82921 Indio بلوار. هدف از این برنامه آزمایشی است برای کمک به حمایت از کارآفرینان محلی که در حال ایجاد شروع یو پی اس. سازمان به امید به فریب شش تا 12 کسب و کار به Indio مشترک کاری که در آن آنها می توانید عملیات خود را رایگان است.

کسب و کار در این فضا می توانید با استفاده از Wi-Fi و اتاق کنفرانس به علاوه خدمات پستی و میز جلو پشتیبانی می کند. این Coachella Valley همکاری اقتصادی (CVEP) را فراهم می کند کسب و کار هدایت و حمایت از کارآفرینان از جمله سمینارها و کارگاه های آموزشی.

اولین iHub تاسیس شد در پالم اسپرینگز در سال 2011 و یکی دیگر در پالم دزرت میله میله برای باز کردن این بهار. آنها یک همکاری بین بیشتر Coachella Valley اتاق بازرگانی و CVEP.

جو والاس پیوست CVEP حدود هشت سال با اتهام خاص برای راه اندازی iHubs و بعدها سازمان و مدیر عامل شرکت. او گفت که به صاحبان کسب و کار ابزار برای کمک به شروع کسب و کار خود را به آنها شانس بهتری برای رشد مشاغل محلی.

“وطنی کارآفرینان در صورتی که نیازهای اساسی خود را نمی خواهد ترک شهر,” او گفت:.

حدود 85 شرکت ها از طریق پالم اسپرینگز iHub و در حالی که برخی موفق به راه اندازی و یا پس از توقیف حدود 33 میلیون دلار سرمایه گذاری شده است در شرکت های وابسته به iHub به طور کلی با توجه به CVEP.

شرکت هایی که پیوست, iHub span طیف وسیعی از صنایع است. در حالی که آن را در ابتدا با تمرکز بر حمایت از انرژی های تجدید پذیر شرکت ها آن را گسترش داد به ترکیب ایده های مربوط به بهداشت و درمان و پزشکی, نرم افزار, تکنولوژی, تولید و مصرف کننده محصولات.

در iHub پالم اسپرینگز ساکن لایحه Schlanger در حال ساخت یک باتری لیتیوم یون تولید کننده به نام EV شرکت های طراحی خود را در گذشته تجربه کار در صنعت انرژی است.

“وجود دارد یک معامله بزرگ از حمایت و مربیگری که ما از iHub,” او گفت:. “بسیاری از مردم می آیند به آن را ببینید و ما را وادار به دیدار با آنها را و آن را به یک منبع بزرگ از اطلاعات تماس.”

Indio شهردار گلن میلر گفت جدید iHub بود “آمدن” به عنوان برنامه ای برای یک کسب و کار رشد مورد بحث قرار گرفته اند ،

“ترین شرق دره بالا می رود تا بیشتر از بقیه جامعه ما افزایش می یابد,” او گفت:.

این Indio شورای شهر به تصویب خلبان کسب و کار انکوباتور در ماه نوامبر. شهرستان افزایش سالانه سهم به CVEP از $25,000 به 50.000 دلار برای حمایت از خلبان از طریق 2021.

Councilmember Waymond Ferman گفت که Indio — که پرجمعیت ترین دره شهر با حدود 90000 ساکنان و نیز سریعترین رشد — در وسط یک کسب و کار رشد ناگهانی.

قیافه اطراف منطقه مرکز شهر که در آن شهر در حال آمدن است تا با یک طرح مشخص Ferman گفت: نسل جوان که در حال ساخت خانه خود را در Indio می خواهید می شود قادر به شروع کسب و کار خود را وجود دارد.

“وجود دارد در حال رفتن به بسیاری از فرصت ها برای کارآفرینان” او گفت:.

به عنوان برنامه تاسیس CVEP و شهرستان خواهد شد نگاه کنید به گرفتن بودجه اضافی فرصت و دائمی سایت در هر یک یادداشت تفاهم در این پروژه است.

CVEP و Indio نیز برنامه ریزی برای کار با دانشکده کویر برای اتصال iHub به CENIC که در عمل قدرتمند با پهنای باند بالا در شبکه های کامپیوتری با بیش از 8000 کیلومتر فیبر نوری.

برنامه های کاربردی برای Indio iHub می توان یافت و فرستاده شده در www.cvep.com.

پالم اسپرینگز iHub است که بودجه شهرستان و ولز فارگو. برنامه های مختلف وجود دارد برای کمک به شرکت ها در مراحل مختلف توسعه است. در حال حاضر 36 شرکت های وابسته به پالم اسپرینگز iHub:

  • هفت مقیم شرکت در حال کار در خارج از iHub ستاد در نزدیکی پالم اسپرینگز فرودگاه بین المللی و در آغاز مرحله با یک اثبات مفهوم است.
  • 11 شرکت در حال کار در iHub accelerator دانشگاه برنامه; این کسب و کار ممکن است دورتر همراه و تبدیل شدن به سود محور
  • یکی دیگر از 18 “مجازی” شرکت های که ممکن است در هر نقطه اما می تواند حضور فیزیکی در دره در برخی از نقطه و شرکت در iHub مربیگری تقریبا.

برخی از شرکت ها که رفته اند از طریق iHub شامل Indie در سیستم های قدرت است که طراحی و تولید تجهیزات انرژی و استفاده از سیستم های خود را به انرژی خارج از شبکه برق مرکز عرضه در بوفالو در ایالت وایومینگ. Hepplot انرژی باد توربین بادی شرکت تاسیس شده توسط پالم اسپرینگز ساکن یوهان Steinlechner امن دو مرحله ای از تامین مالی برای یک شبکه در مقیاس نمونه از آن اختراع عمودی محور آسیاب بادی از آزمایشگاه ملی لوس آلاموس.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار و املاک و مستغلات در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458 یا [email protected] دنبال ملیسا در توییتر @melissamdaniels

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>