“من بسیار عصبی:’ شرقی جکسون ساکنان به ندرت به فکر در مورد جاری شدن سیل. تا به حال است.

لدگر | No comments

Sacheen تمبر زندگی برای 11 سال در جنوب شرق جکسون خانه و هرگز فکر نمی کردم در مورد جاری شدن سیل. او خریداری بیمه زمانی که او در نقل مکان کرد و به سرعت مورد آن را فراموش کرده.

این همه 43 ساله می توانید در مورد فکر می کنم در حال حاضر. او نمی تواند بخوابد.

در بعد از ظهر یکشنبه او ایستاده بود و او هنوز هم خشک و خیابان و تماشای آب خزش بالاتر است. آن را در حال حاضر هولناک همسایگان تنها چند ده پا به جنوب. در حال حاضر آن را پر از ناودان از حیاط جلویی.

“من بسیار عصبی گفت: تمبر یک نیسان مدیر که در یک داستان آجر خانه در علفزار اوکس پارک درایو با مادر و 17-year-old daughter.

در حال حاضر خانواده اقامت داشت با یکی از بستگان نزدیک و احتمالا خواهد بود برای روز. آنها بسته بندی شده بود برخی از مبلمان در یک U-Haul و چپ دیگر وسایل لبه پنجره رساند تا در cinderblocks.

“چیزهایی که همیشه می توانید دوباره به دست آمده” تمبر گفت: “اما زندگی نمی تواند.”

بیشتر: می سی سی پی سیل پاسخ اول: ساعت های طولانی یادگیری و صرفه جویی مردم و حیوانات خانگی

تمبر یکی از صدها جکسون ساکنان که یا به تماشای خانه های خود سیل بیش از آخر هفته و یا نگران محل اقامت خود را به زودی خواهد بود آغشته به عنوان رودخانه مروارید ادامه داد: برای افزایش نسبت به 38 ،

حرکت کامیون پارک شده بودند در بسیاری از جنوب شرقی جکسون وآمد بعد از ظهر یکشنبه آماده اضافی برای تخلیه. معمولا آرام و محله های شلوغ شد که مردم بررسی بر روی همسایگان و دوستان خود و یا تلاش برای گرفتن یک نگاه اجمالی از engorged creeks ریختن به محله. ماشین پلیس swarmed.

“من یک مقدار زیادی از پول گره خورده است تا در این خانه گفت:” Iietta ساندرز یکی دیگر از جکسون ساکن نگران نظارت بر سطح آب در خیابان بعد از ظهر یکشنبه. “شما نمی توانید احتمالا فروش آن … چون کسی که می خواهد به حرکت می کند ؟ من امیدوار هستم و دعا از آب در نمی آیند این دور. من امیدوارم که آن متوقف می شود که در آن.”

بیشتر: نه فقط مروارید رودخانه ها: رودخانه creeks سرریز به عنوان خطر سیل می رسد فراتر از جکسون

مارک ویکفیلد می داند آنچه در آن طول می کشد برای بازسازی پس از سیل: در قوانین خود’ در جکسون آب گرفتگی چهار بار قبل از. بدترین اتفاق سال 1979 زمانی که در خانه بود 8 پا در زیر آب. صفحه اصلی آب گرفتگی دوباره گفت: و این بار آنها ممکن است می آیند.

“این هیچ سرگرم کننده” ویکفیلد گفت. “هنگامی که آب در خانه و ما به دنبال در ماه های پاکسازی و بازسازی. آن را به هیچ چیز تهدید کننده زندگی به ما به اندازه کافی دقیق… اما فقط آن را بسیار خسته کننده و نفرت انگیز را از طریق این.”

Nate سبز و دو بچه در سنین شش و هشت می تواند از طریق جکسون خیابان با ماشین به طوری که آنها رفت و توسط قایق رانی. در حالی که پارو خیابان او و فرزندان او آمد در سراسر شناور باقی مانده — انبوهی از برگ و کسی حصیر یا فرش جلو.

“آن را به لحاظ مالی خرد کردن برای بسیاری از مردم” سبز گفت.

تمبر تحقیقات خود را انجام داده در روزهای اخیر. خانه اش پر شده بود با 5 فوت آب در سال 1979 سیل — اما ممکن است در امان در سال 1983 او گفت:. پس از فکر کردن به جاری شدن سیل برای یازده سال در حال حاضر او تعجب اگر او می مانم در این خانه — که آیا آن را به پایان می رسد تا سیل یا نه. آن را استرس زا باشد.

“آیا شما می بینید این کیسه ها (زیر چشم)?” تمبر گفت: نیمه شوخی به او که وارد شده بود با چند نفر دیگر برای ارائه حمایت معنوی. “آیا شما می بینید من نه خواب برای روز؟”

دوست پاملا Hedrick شد تلاش برای نگه داشتن خلق و خوی خوش بین در علفزار اوکس پارک درایو. او نشسته در تمبر’ در جلوی خانه در یک صندلی تاشو, ترک خوردگی, جوک, سیگار کشیدن و نوشیدن یک آبجو. سپس او تبدیل به جدی است.

“هر کس فقط راه رفتن در اطراف با وحشتناک نگاه در چهره خود” Hedrick گفت.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>