مهاجر بازداشت شدگان برگزار شد در آدلانتو باید منتشر شود در میان COVID-19 خطرات قاضی دستور

مایدزرت | No comments

یک قاضی فدرال دستور داده است تا مقامات مهاجرت به “بلافاصله” کاهش تعداد مهاجران بازداشت شده در آدلانتو در مهاجرت و گمرک مرکز پردازش در کالیفرنیا موهاوی پس از بازداشت شدگان هستند قادر به تمرین موثر اجتماعی فاصله در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در دستور قاضی تری J. کلاهدوز جونیور می گوید اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ که نظارت فدرال بازداشتگاه به “بلافاصله کاهش زندانیان جمعیت در 1,940-تخت بازداشتگاه به یک سطح است که اجازه می دهد باقی مانده زندانیان برای حفظ فاصله اجتماعی از 6 فوت از یکدیگر در همه زمان ها و در تمام مکان ها از جمله در حالی که خواب, خوردن, دوش گرفتن و رفتن در مورد دیگر فعالیت های روزانه به جز زمانی که وجود دارد یک ضرورت پزشکی و یا ایمنی اضطراری است.”

در سفارش کلاهدوز نوشت که جمعیت کاهش می تواند از طریق انتشار و انتقال و یا اخراج. او توصیه می شود به بازداشتگاه انتشار اولین مسن زندانیان با شرایط موجود و کسانی که بدون هیچ گونه سابقه محکومیت کیفری و انتظار دارد که حداقل 250 زندانیان — حدود 19 درصد از تسهیلات جمعیت — منتشر خواهد شد قبل از پایان ماه آوریل است.

این دستور مقدماتی به شرح زیر به حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه در اواخر ماه مارس توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در جنوب کالیفرنیا فصل به نمایندگی از شش زندانی با شرایط پزشکی استدلال نگه داشتن آنها را در آدلانتو تشکیل می دهند بی رحمانه و غیر معمول مجازات و آنها را تکذیب کرد احتمال تشریفات قانونی.

یخ کرده 297 تایید موارد COVID-19 در میان همه مهاجران در بازداشتگاه پس از همه گیر آغاز شده است.

کلاهدوز را تکذیب کرد دولت فدرال وکلای’ درخواست برای تاخیر در اجرای حکم.

در پاسخ به تصمیم آیتالله سیستانی وکیل جسیکا Bansal گفت: او را رها مشتریان خود را دریافت حمایت های اضافی در نور سفارش.

“نگه داشتن مردم در عمران بازداشتگاه های اداره مهاجرت در میان COVID-19 همه گیر بدون در نظر گرفتن گام های اساسی برای حفاظت از آنها در برابر عفونت با این ویروس کشنده است, به, دادگاه, ‘مغایر با استانداردهای معاصر انسان نجابت’,” او نوشت: در بیانیه ای.

علاوه بر حصول اطمینان اجتماعی فاصله دستورالعمل می تواند به ملاقات منظور نیاز به بازداشتگاه به استفاده از یک حرفه ای آموزش دیده برای تمیز کردن کارکنان برای ضد عفونی کردن زمینه های مشترک و آیتم های به اشتراک گذاشته شده و اطمینان از تمیز کردن لوازم و تجهیزات در دسترس هستند به بازداشت شدگان است.

آن را نیز نیاز به تسهیلات برای ارسال به دادگاه بازداشت شدگان طرح کاهش جمعیت و سرشماری از آن زمان جمعیت که ACLU برآورد می شود 1,300. اگر مقامات فدرال آیا ارسال مدارک لازم کلاهدوز نوشت که دادگاه او را در نظر بلافاصله آزاد کردن بازداشت شدگان است.

این تماس بلافاصله به کاهش آدلانتو را از بازداشت شدگان جمعیت می آید و پس از چند ماه مبارزه بر آینده بازداشتگاه تبدیل شده است که یک flashpoint در کالیفرنیا فشار برای پایان دادن به استفاده از زندانهای خصوصی در دولت است.

سرنوشت بازداشتگاه قرار بود روشن یکشنبه شب با آدلانتو شورای شهر رای در یک پیشنهاد ارائه شده توسط GEO گروه خصوصی استخدام پیمانکار برای اجرای این بازداشتگاه به تبدیل مجاور زندان به ضمیمه آن بزرگتر و امکانات موجود.

پیشنهاد کشیده شده ایران از حقوق مهاجران طرفداران و اعضای جامعه که در مخالفت با تسهیلات و حمایت از کارگران که تکیه بر تسهیلات برای ایجاد یک زندگی و مسئولان شهرستان که با دیدن چند بالقوه دیگر جریان درآمد بدون نق.

اما پس از سه عضو را نشان نمی دهد تا چهارشنبه تلفنی جلسه شورای, شورای مجبور شد برای به تاخیر انداختن رای به علت عدم رسیدن به حد نصاب.

سوالات پیرامون آینده این بازداشتگاه باید swirled در سراسر کالیفرنیا از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom امضا مجمع لایحه 32 به صورت قانون در ماه اکتبر گذشته تدریجی خصوصی زندانها و مراکز بازداشت آغاز Jan. 1.

کمتر از دو هفته قبل از این ممنوعیت در اثر یخ و ژئو جوهر 15 سال قرارداد برای آدلانتو بازداشتگاه گنجانیده شده است که پیشنهاد الحاق.

دموکراتیک اعضای کالیفرنیا کنگره, هیات, دولت, رهبران و مهاجر طرفداران ناودان یخ ادعا آژانس فدرال dodged قانون با عجله به قفل در آخرین لحظه قرارداد جغرافیایی و دیگر اپراتورها از وضعیت موجود مراکز بازداشت.

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>