مهاجران در کالیفرنیا بازداشت مراکز راه اندازی اعتصاب غذا به تماس برای COVID-19 حمایت طرفداران می گویند

مایدزرت | No comments

مردم برگزار شد و در بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز در سراسر کالیفرنیا راه اندازی کرده اند اعتصاب غذا در هفته های اخیر در میان نصب coronavirus نگرانی در مورد شیوع بیماری و نا امیدی که فدرال مقامات مهاجرت انجام داده اند به اندازه کافی برای جلوگیری از آنها را.

بیش از 120 تن از بازداشت شدگان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 همانطور که از جمعه شب آخرین بار ایالات متحده مهاجرت و گمرک مقامات خود را به روز آمار.

در حالی که یخ سخنگو گفت: صبح روز یکشنبه وجود دارد هیچ تایید اعتصاب غذا در مسا ورد یخ مرکز پردازش در بیکرزفیلد یا Otay مسا بازداشتگاه در سن دیگو مهاجر طرفداران بگویید یک داستان متفاوت است.

در Otay مسا که در آن 18 تن از بازداشت شدگان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 همانطور که از جمعه شب حدود 200 نفر راه اندازی اعتصاب غذا در هفته گذشته با توجه به Mindy Pressman, یک سخنگوی مهاجر حمایت سازمان Otay مسا بازداشت مقاومت است. تسهیلات اجرا شده توسط CoreCivic.

و در مسا ورد گروهی از زنان شده اند صرف نظر کردن از وعده های غذایی پس از 9 آوریل با توجه به سوزان بیتی با سنترو حقوقی de la Raza. او گفت که او نمی دانم تعداد دقیق زنان درگیر در تلاش است. بیش از 200 نفر در مسا ورده بودند که در اعتصاب غذا به عنوان آخرین دوشنبه, او گفت:, اما دو خوابگاه را به حالت تعلیق در تلاش های خود را پس از آن.

یخ و گفت: این دو نفر بازداشت شده در آدلانتو یخ مرکز پردازش در جنوب کالیفرنیا موهاوی نیز متعلق به اداره شده توسط GEO شد و در اعتصاب غذا. یکی آدلانتو بازداشت شدگان با تلفن رسیده روز شنبه گفت که او و دیگران راه اندازی اعتصاب در عید پاک یکشنبه به پایان رسید و تلاش خود را جمعه. در اوج خود تا 120 نفر شرکت کردند گفت: Karo یک زن 48 ساله مهاجر از ارمنستان که تنها با ارائه نام خود را از ترس از اقدامات تلافی جویانه.

بازداشت کارکنان مرکز در نظر بگیرید و هر یکی به مشاهده خورده نیست برای 72 ساعت به اعتصاب غذا و مراجعه فرد برای ارزیابی پزشکی, با توجه به یخ استاندارد.

تظاهرات آمده به عنوان نزدیک به 80 حقوقی, وکالت و سازمان های جامعه نام در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و دادستان کل خاویر بکررا روز جمعه را “روشن و بتن عمل فورا” برای اطمینان از سلامت و ایمنی بیش از 5000 مهاجران بازداشت شده در سراسر کشور. در نامه آنها خواسته رهبران دولت برای جلوگیری از نقل و انتقال مردم از زندانها به مراکز بازداشت و انجام بازرسی از امکانات در میان سایر مراحل است.

“نود درصد از مهاجران بازداشت شده در کالیفرنیا در خصوصی برای سود بازداشتگاه گفت:” حمید Yazdan پناه حمایت مدیر مهاجر دفاع طرفداران یکی از گروه امضا به نامه. “این امکانات کار در جهت تولید سود به جای اولویت دادن به بهداشت و ایمنی از کسانی که بازداشت شده و در حال انگیزه برای کاهش هزینه ها در چیزهایی مانند مراقبت های پزشکی و ایمنی در این امکانات و آنها بدون شفافیت و یا پاسخگویی دولت نهاد.”

“دولت موظف است برای اطمینان حاصل شود که آنچه در حال وقوع است در این امکانات نیست تاثیر منفی بهداشت عمومی هر دو برای کسانی که در داخل این تاسیسات به عنوان به خوبی به عنوان جامعه اطراف,” او گفت:.

‘من مرده است؟’

مردم قابل توجه در مسا ورده در تماس یخ برای پایان دادن به انتقال مردم از زندان ها و زندان های که در آن آنها ممکن است در معرض ویروس به بازداشتگاه که در آن مردم باید کمی به معنی تمرین های اجتماعی فاصله و یا حفاظت از خود در میان نگرانی های دیگر با توجه به کهربا تور, وکیل بنیاد آب بحساب نیامده در بیکرزفیلد.

سی و دو زن از بازداشتگاه توصیف ترس های خود را در یک دادخواست صادر یکشنبه عید پاک. تور ارائه یک کپی از نامه خود به صحرا خورشید.

“این بازداشتگاه که در آن من هستم و امروز احساس بدتر از زندان” آنها نوشت. “خواهر من و من دراز دو پا دور از یکدیگر. ما خیلی آسیب پذیر زندگی می کنند در نزدیکی یکدیگر… ما یک اتاق با 100 تخت گذاشته مثل یک سردخانه. هر شب به اطرافم نگاه میکنم و نگه داشتن تفکر من مرده؟”

مهاجران بازداشت شده در آدلانتو در ضمن راه اندازی اعتصاب آنها برای جلب توجه به نیاز به حفاظت در برابر ویروس.

که در آن نقطه بازداشت شدگان ندارد ماسک ها و بسیاری از نگهبانان شاغل جغرافیایی گروه نیست آنها را می پوشند یا Karo گفت. و او گفت: آن را غیر ممکن بود به عمل اجتماعی فاصله در یکی از بزرگترین کشور مهاجرت بازداشتگاه از آنجا که مردم در خواب تخت تختخواب سفری و خوردن شانه به شانه در سالن های غذاخوری.

مهاجران رشد گرسنه و نا امید در طول هفته و آنها به پایان رسید تلاش یکشنبه, Karo گفت. آن روز او گفت: GEO کارکنان موافقت به ارائه هر زندانی با یک ماسک و گفت: هر فرد می تواند ارز یک ماسک برای یکی از جدید. کارکنان پر اسپری ضد عفونی کننده دست در راهرو اجازه می دهد مردم برای پاک کردن دست های خود را قبل از خوردن وعده های غذایی خود را, او گفت:.

او گفت که او هنوز هم در نظر دارد به فشار کارکنان به ارائه ضد عفونی کننده در خوابگاه به عنوان به خوبی.

نمایندگان برای ژئو گروه هنوز در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

“یکی از کارهای اصلی بود و به مانند یک انسان” Karo گفت: تلفن شنبه. “است که باید از مال ما نیست برآورده شود. هر کس می آید به بازداشت و به دلایل مختلف. اما در پایان روز, ما همه انسان و نیاز به مانند یک درمان می شود.”

Autism_today گزارش مهاجرت برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>