Imperial County گزارش شش coronavirus مرگ و میر دو برابر شدن مرگ و میر در چهار روز

مایدزرت | No comments

Imperial County مقامات بهداشتی گزارش روز شنبه که شش نفر فوت کرده اند با توجه به عوارض ناشی از coronavirus دو برابر شدن تعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری در یک ماده از چهار روز.

شهرستان گزارش روز شنبه که 214 نفر تست مثبت برای این ویروس 61 بهبود و شش فوت کرده اند. که یک جهش قابل توجهی از روز یکشنبه زمانی که شهرستان گزارش 155 نفر و سه مرگ و میر. تعداد تست مثبت افزایش یافته است و حدود 40 درصد وجود دارد در یک ماده از چهار روز.

این شهرستان بیش از 181,000 ساکنان تا به حال 1,276 نفر تست شده توسط شنبه, تقریبا دو برابر 675 نفر تست شده به عنوان از آوریل 11.

روستایی شهرستان مبارزه با COVID-19 شده بود پیچیده با سرعت بالا از دیگر بیماری های تنفسی.

سل نرخ در این شهرستان بیش از هشت برابر میانگین ملی وجود دارد — در 25 در هر 100 ، 000 عنوان در مقایسه با 3 در هر 100 ، 000 در سراسر کشور. هر دو بیماری حمله به سیستم تنفسی و ممکن است نیاز به هواکش و اتاق قرنطینه بیمار است.

با برخی از کالیفرنیا آلوده ترین هوا, Imperial County ساکنان نیز مبارزه با آسم نرخ هایی که سه برابر میانگین ملی است.

این شهرستان دو برابر شدن تعداد آزمایشات انجام شده است خبر خوش برای مقامات بهداشتی که قبلا گزارش شده است که تست شده بود آهسته در شهرستان است. بیمارستان ارسال شد COVID-19 آزمون به همسایه San Diego County برای تجزیه و تحلیل اما در اوایل این ماه خصوصی شرکت های تست شد و در حال استفاده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>