در Brevard County, ردیابی COVID-19 ‘تماس با ما’ در تعارض است در بهترین

فلوریدا تودی | No comments

ماریا Stahl, مدیر ارشد, مدیر, برای, فلوریدا, وزارت بهداشت و درمان در شهرستان Brevard قاطعانه بود: او تیم او در یک کنفرانس خبری گفت در آوریل 16, “کاملا در تماس با هر مثبت [COVID-19] مورد است.”

“آنها بیرون بروید و اگر لازم باشد بسته به جایی که آنها هستند و آنها را شناسایی همه نزدیک خود را تماس با ما. همه خود را در تماس نزدیک خواهد شد نیاز به خود منزوی 14 روز برای دیدن اگر آنها توسعه علائم یا نه” Stahl گفت.

اما یک بررسی توسط فلوریدا امروز پیدا کردم که Brevard County تنها چهار نفر بهداشتی کارگران به انجام دقیق کفش-چرم کار پلیسی برای ردیابی صدها رمان coronavirus عفونت مخاطبین است که در فضای ساحل.

وضعیت کمی بهتر است. سال از کاهش بودجه باید سوخته فلوریدا وزارت بهداشت و توانایی خود را برای پاسخ به یک بیماری همه گیر.

اما حتی در یک نابود سیستم بروارد است که در پایین هر بشکه رسید. یک نظرسنجی از دولت DOH دفاتر یافت که بروارد سرانه بهداشت عمومی نیروی انسانی و هزینه های است که در میان پایین ترین در کشور است. بروارد رتبه 44 67 شهرستانهای بهداشت عمومی سرانه نیروی انسانی و 52 عمومی وزارت بهداشت سرانه هزینه.

به گفته کارشناسان بهداشت عمومی تماس, ردیابی جستجو برای افراد در معرض رمان coronavirus موارد کلیدی برای بازگشایی این کشور و ایالت و شهرستان با خیال راحت به منظور محدود کردن خطر یک موج عظیم از عفونت های جدید.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام روز شنبه یک “آهسته” بازگشایی کسب و کار و امکانات عمومی در فلوریدا به ارمغان می آورد به خط مقدم اهمیت کامل و موثر ردیابی هر تازه آلوده و کسانی که آنها را در تماس با آمده در حالی که مسری است. “ما نیاز به تمرکز بر حقایق و نه ترس” DeSantis گفت. “ما انجام داده ایم بسیار بهتر از هر کس گفت ما را انجام دهد.”

توسط چهار شنبه, Brevard تا به حال 270 COVID-19 نفر از جمله نه غیر-ساکنان 49 بستری شدن در بیمارستان و هشت مرگ و میر. فقط در دو ماه, وجود دارد, حداقل 33,193 موارد در سطح ایالت و 1,218 مرگ و میر. با مقایسه حدود 3000 نفر از آنفولانزا در فلوریدا در یک سال تمام.

اما با ناشناخته مرگ و میر به طور بالقوه چندین بار است که از آنفولانزا مقامات بهداشت فدرال می گویند تماس با ردیابی بسیار مهم در کاهش گسترش این رمان coronavirus و که بسیاری از ادارات بهداشت محلی نیاز بیشتر کارکنان آموزش دیده به آن را انجام دهد — و سریع است.

روز دوشنبه اندی Slavitt مدیر سابق مدیکر و مدیکید در دولت اوباما و اسکات Gottlieb سابق غذا و داروی آمریکا رئیس جمهور برای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام در کنگره برای قرار دادن $4.6 میلیارد دلار جهت کمک به کشورهای ردیابی تماس از کسانی که در معرض جدید کروناویروس و ارائه منابع برای کمک به مردم خود جدا.

هر دو مهم هستند به معتدل انتظار موج بعدی از عفونت اپیدیولوژی می گویند.

اما نگرانی در حال حاضر بوجود آمده میان کارشناسان بهداشت عمومی در مورد اینکه آیا تحقیقات در بروارد و در جای دیگر در فلوریدا کافی خواهد بود که شامل یک ممکن است موج بعدی از رمان coronavirus سرایت.

با توجه به مراکز کنترل بیماری دستورالعمل بهداشت عمومی کارکنان قرار دارند هشدار می دهند در معرض افراد و یا “تماس” خود را از قرار گرفتن در معرض بالقوه به سرعت حساس و محرمانه به عنوان امکان پذیر است. تماس فقط گفته آنها ممکن است در معرض نیست که ممکن است در معرض آنها.

فلوریدا امروز یافت می شود که در آن موارد که در آن وجود دارد, تماس, ردیابی, برخی که مریض شدم و تست مثبت می گویند وزارت بهداشت در بروارد از آنها خواست چند اگر هر گونه سوال کاوش در مورد تماس های خود را با دیگران و یا تماس نمی آنها را در همه.

که مگس در چه محلی مقامات بهداشت عمومی اظهار کرده اند در طول این بیماری همه گیر. هر تست مثبت می شود ثبت شده به یک سیستم دولتی گفتند و تماس با بخش اپیدمیولوژی گروه برای بررسی است.

Stahl مطمئن عمومی دو هفته پیش که FDOH را ردیابی برنامه در شهرستان بود شدید.

“چیز دیگری که ما را با مخاطبین بسته به جایی که آنها بودند که در آن آنها بوده است ما را در رسیدن به, نیز وجود دارد,” او گفت:.

برای برخی از موارد اولیه در بروارد به نظر می رسد انجام شد اما تنها به یک اندازه است.

تام و آنیتا Unrath اولین کسانی بودند که 10 مورد تایید در شهرستان آنها را به دست آورد این بیماری به احتمال زیاد از خارج از کشور سفر و با داشتن محور خود را از فرودگاه تنها بودند در تماس با یکدیگر و دکتر خود را. در آن زمان مقامات بهداشت عمومی تنها کمتر از ده مورد تأیید برای مقابله با آن در شهرستان است.

آنیتا Unrath تب شکسته بود در مارس 20, او گفت: بعد از او آموخته و او آزمایش مثبت برای ویروس. او بعد از آزمایش منفی است.

این Unraths گفت: اپیدمیولوژی با DOH-بروارد ردیابی آنها ساخته شده چندین دنبال کردن تماس و پیامک به طور منظم و حتی شخصا اداره این COVID-19 آزمون به تام.

“ما به او توضیح داد که در آن ما تا به حال شده است آنچه که ما انجام داده بود واقعا وجود دارد بدون نیاز به تحقیق بیشتر چون ما کسی دیده نمی شود” تام گفت.

فیلیپ جانسون, 41, همچنین میان اولین موارد — 16th, در شهرستان, بهداشت مقامات به او گفت.

بروارد مقامات بهداشتی او را به نام روز بعد از او نتایج خود را, او گفت:, و در زمان خود نام و تعداد و گفت که هر کس در خانه خود باید قرنطینه برای 14 روز. آنها ارائه یک DOH کارمند را از کار مستقیم همراه به ارائه به روز رسانی. جانسون گفت: او از بهبود نسبتا خفیف بیماری و هرگز به نام.

او ارائه آنها را در یک جدول زمانی از بیماری خود و تاریخ خود را از سفر به انگلستان که در آن او مشکوک او آلوده به چندین مخاطب وجود دارد بیمار در اطراف همان زمان.

DOH گفتند که ‘آهنگ’ همسر خود را با یک تماس پیگیری, اما, است که هرگز اتفاق افتاده است جانسون گفت.

بیشتر چه DOH به نظر نمی رسد به کاوشگر بیش از حد در مورد او گفت: به عنوان آنها نمی پرسند چه برای خود و شماره پرواز و بپرسید که او را از فرودگاه. (این یک Uber که در آن راننده عینک, ماسک صورت, جانسون گفت.)

جاش Thompson, 31, Brevard resident که با این نسخهها کار به عنوان یک افسر اداره امنیت حمل و نقل در فرودگاه بین المللی اورلاندو می گوید: هیچ کس از Brevard County health department تماس با او و پس از او در معرض شناخته شده مورد یک همکار در TSA.

تامپسون گفت: او از یک Seminole County health رسمی به دلیل آن بود فکر کرد که او آلوده شده است توسط یک همکار که در زندگی وجود دارد. که سمینول بهداشت عمومی کارگر گفت: Brevard را در بخش بهداشت و درمان خواهد بود در تماس با او اما تامپسون می گوید: او هرگز شنیده بازگشت.

او بعد مریض شدم در مارس 19, و به طوری که همسر خود را یک روز بعد.

Brevard سلامت کارگر را تماس خود را که نمی خواهید به نام در این داستان به دلیل از کار او اما تنها خواسته اگر او ماندن در خانه تامپسون گفت.

“کل فرایند فقط به نظر می رسید واقعا متناقض … حتی بین ما دو تجربه,” او اضافه شده است.

سطح نیروی انسانی می تواند دلیل.

Brevard County را به وزارت بهداشت منتقل شده اما نه اضافه شده کارکنان به افزایش ردیابی کردند. تعداد تمام وقت معادل انجام تماس ردیابی در شهرستان متفاوت بوده و از یک تا چهار نفر بسته به حجم جدید COVID-19 موارد گفت: آنیتا Stremmel دستیار مدیر برای Brevard County Health Department.

“ما نقل مکان کرد و اعضای هیات اضافی از سراسر بخش ما برای کمک به ما اپیدمیولوژی گروه” Stremmel نوشت: در یک ایمیل.

“هر بررسی اپيدميولوژيک شامل یک مخاطب گسترده ردیابی جنبه ای که در آن اشتغال یک جزء حیاتی برای شناسایی تماس” Stremmel نوشت. دانستن که این بی سابقه است زمان analyzation از تمام جنبه های جمع آوری داده ها و فرایند های جاری و سیال است.”

DeSantis گفت: بیشتر کارکنان خواهد بود اضافه شده برای کمک به اپیدمیولوژیک تماس, ردیابی, تلاش, اگر و که در آن مورد نیاز است.

دولت وزارت بهداشت در بروارد در حال حاضر 296 کار تمام وقت معادل موقعیت.

در طول سال مالی 2018-2019, Brevard را در بخش بهداشت و درمان تا به حال 284 تمام وقت معادل یا 48 در هر 100000 نفر جمعیت با توجه به دولت داده است. که رتبه این شهرستان در پایین ترین چارک برای سرانه وقت عمومی وزارت بهداشت, کارکنان, و یا 44 میان فلوریدا 67 شهرستانهای استان است. این شهرستان رتبه 51 67 شهرستانهای استان در سرانه عمومی در بخش بهداشت و درمان هزینه در $30.50.

عين بروارد مقامات بهداشتی می گویند که آنها آماده هستند برای ردیابی تمام مخاطبین است.

“در هر مورد مثبت از COVID-19 همراه با به طور متوسط 2-3 تماس نزدیک که در حال بررسی توسط ما اپیدمیولوژی تیم” Stremmel توضیح داد. “ما با استفاده از انواع روش ها برای انجام ردیابی تماس از جمله تماس های تلفنی و در صورت لزوم فرد بازدیدکننده داشته است.

بنابراین با فرض سه تماس نزدیک برای بروارد را در حال حاضر 270 موارد که 810 “تماس نزدیک” را برای ردیابی و فلوریدا 33,193 موارد 99,579 مخاطبین برای ردیابی.

نگرانی دیگری که بوجود آمده در سطح ملی شامل چه جوامع اقلیت ممکن است نادیده گرفته شده و این که آیا ردیابی تلفن همراه و یا فن آوری های دیگر برای نظارت خواهد پایمال حقوق و حریم خصوصی.

تامپسون گفت: او را دیدم سخت کوش تر پاسخ از TSA از مقامات بهداشت عمومی هنگامی که آنها می دانستند که یکی از خود را آلوده شد. TSA ترسیم مردم از طریق نظارت و فیلم, مصاحبه با آنها را آموزش آنها را به رفتن در پرداخت را ترک کنند.

“پاسخ خود را کاملا فوق العاده” تامپسون گفت. “آنها زدم آن را از پارک … من فکر می کنم کل فرودگاه بدست ممکن است بیمار و یا حداقل آن خواهد توانست خیلی بدتر اگر آنها نمی, اقدامات فوری است که آنها انجام داد.”

ما ارائه به جامعه با مهم امنیت عمومی اطلاعات ما newsroom است و ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

جیم Waymer است محیط خبرنگار در فلوریدا امروز.

تماس با Waymer در 321-242-3663

یا [email protected]

توییتر: @JWayEnviro

Facebook: www.facebook.com/jim.waymer

پشتیبانی محلی نگاری: در آن شما می خواهم به خواندن بیشتر دولت و اخبار سیاسی, و شما یک مشترک نیست لطفا به اشتراک. برای جزئیات بیشتر به offers.floridatoday.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>