در کالیفرنیا: یک خبرنامه از همه چیز طلایی دولت است که در اینجا. اجازه دهید بحث در

مایدزرت | No comments

این که آیا شما زندگی می کنند در کالیفرنیا را ترک کرده اند کالیفرنیا می خواهید برای زندگی در کالیفرنیا و یا هرگز در کالیفرنیا زندگی می کنند (اما از نزدیک پیگیری آن هر حرکت) وجود دارد در خبرنامه من می خواهم به شما بگویم در مورد.

معرفی در کالیفرنیاطلایی دولت خلاصه ای از آخرین وضعیت داستان شما می خواهید به عنوان خوانده شده از خورشید صحرا و خواهر ما ایالات متحده آمریکا امروز شبکه اتاق های خبر در سراسر دولت است. این جوهر از کالیفرنیا پیچیده شده در یک ایمیل برای شما به ارمغان آورد از دوشنبه تا جمعه.

ثبت نام در اینجا و به شما در تنظیم برای اولین بار خود را تحویل. از آن رایگان است.

کالیفرنیا ممکن است مرکز جهان (بله) اما آن مسائل و صدای ما ادامه می دهند. ما منجر به بسته در پایداری برخی از بهترین زمین های کشاورزی در هر نقطه تنظیم سرعت در تکنولوژی جهانی نیروی اقتصادی و رشد چون افرادی که در تماس با آن خانه از سراسر جهان است.

و آن را فوق العاده گران است و بسیاری از ما کار دو یا سه شغل به آن را.

من Arlene مارتینز, راهنمای خود را به آنچه در آن مانند به اینجا زندگی می کنند از طریق اخبار روز.

من نوشتن بیشتر از Ventura County فقط تا ساحل و از زادگاه من در نزدیکی سن دیگو.

من صرف یک دهه در رسانه ها در سواحل شرق قبل از بازگشت به کالیفرنیا جایی که من پرداخت دو برابر آنچه که من صرف یک مقدار بزرگتر پنسیلوانیا آپارتمان. در بورس, کشف کنم خارج از همه سال های طولانی و رسیدن به نزدیکی خانواده مکزیکی مهاجران که متوجه شدم رویاهای در فرصت های ارائه شده در اینجا.

به عنوان یک “بالغ” زمانی که من نقل مکان کرد و من دیدم هزینه مسکن در حال افزایش یافت, حوادث آب و هوایی شدید شد به طور فزاینده ای upending معیشت (نگاه کنید به: خشکسالی, آتش سوزی, قدرت shutoffs) و 35 درصد از کالیفرنیا شناسایی شده که از لحاظ اقتصادی در پریشانی.

من هم در شادی شنیدن Juanes JuanGa و Los Bukis در رادیو و بعد قطع به مکزیک و دیدن بسیاری از نوآورانه و پویا افرادی که در اینجا کار به زندگی بهتر است.

در کالیفرنیا کشف خواهد شد دولت بسیاری از چهره های.

چه در داخل خبرنامه? این اخبار تحقیقات و محتوای منحصر به فرد مانند ساکنان انجام کارهایی بزرگ و داستان پشت داستان است. من شکستن سیاست در یک راه شما می توانید درک و به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود را در دولت و ملی ،

شما ممکن است این را نمی دانند, اما وجود دارد بیش از 100 روزنامه نگاران شاغل در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه اتاق های خبر در سراسر کالیفرنیا. ما ادغام های اخیر گسترش جای پای ما همراه با توانایی ما به گفتن داستان ما.

من همچنین شامل کار شگفت انگیز انجام شده در دیگر رسانه ها. برخی از مطالب ممکن است در پشت یک paywall. هنگامی که آن را با این نسخهها کار برای شما در نظر اشتراک.

من مشتاق به شنیدن چگونه من می توانم این مطلب برای شما مفید باشد. دسترسی در هر زمان در [email protected] و یا در توییتر @avmartinez. بدون غروب است بیش از حد خوش خیم هیچ تاکو بیش از حد عادی است.

با تشکر دوباره برای ثبت نام در کالیفرنیا است. اجازه دهید بحث en inglés o español. Bienvenidos!

آخرین نکته: توصیه من به عضویت در این خبرنامه از ایالات متحده آمریکا امروز:

آب و هوا نقطه: اطلاعات در مورد اثرات تغییر آب و هوا از ارشد محیط زیست خبرنگار جانت ویلسون که می نویسد از پالم اسپرینگز. ثبت نام در اینجا.

روزانه توجیهی: شروع روز دقیق. امروز صبح اخبار خلاصه اخبار برای شما ساخته شده. ثبت نام در اینجا.

لیست کوتاه: یک روح (و نسبتا sassy) راهنمای به روز اخبار — هر روز ، ثبت نام در اینجا.

روزانه پول: پول در ذهن خود را ؟ این خبرنامه ارائه می دهد داستان در مورد چگونه به پول آن صرف عاقلانه و سرمایه گذاری آن را هوشمندانه. ثبت نام در اینجا.

صبح پیروزی: ایالات متحده آمریکا امروز هتاک و نافذ روکش روزانه اخبار ورزشی. ثبت نام در اینجا.

رسیدن به Arlene مارتینز در [email protected] و یا در توییتر @avmartinez.

اشتراک در کالیفرنیا در اینجا. شما می دانید در صورتی که شما بدست نمی اطراف به آن نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>