در نامه ای به روزنامه کالیفرنیا زندانی اذعان قتل 2 molesters در زندان

مایدزرت | No comments

زاهدان — جاناتان واتسون کالیفرنیا زندانی متهم به ضرب و شتم دو کودک محکوم molesters به مرگ با عصا ماه گذشته علنا اعتراف به قتل و می گوید او به مقامات زندان مقدار زیادی از هشدار داد که یک حمله خواهد آمد اگر او نبود انتقال به امکانات جدید.

در نامه ای به این سازمان خبری, واتسون, 41, گفت که او به قتل دیوید Bobb 48 و گراهام De Luis-Conti, 62, با زندانی دیگری را عصا فقط یک هفته پس از انتقال به کالیفرنیا درمان سوء مصرف مواد مرکز و زندان ایالتی در کالیفرنیا.

واتسون نوشت که چند ساعت قبل از حمله به هر دو مردان گفت: یک مشاور در زندان که او می خواست منتقل می شود و اضافه کرد که درخواست “فوری” است و او به زودی حمله یک زندانی اما گفت که این هشدار نادیده گرفته شد. پس از اولین حمله واتسون گفت که او در عدم پاسخ از نگهبانان بنابراین او به طور خاص دوم “فرزند کاسب” و شروع به ضرب و شتم او. مقامات بی اطلاع بودند یا قتل تا زمانی که واتسون واقع یک نگهبان و رهبری او را به صحنه خونین او نوشت.

یک سخنگوی وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی کاهش یافته است به نظر واتسون حساب از این حادثه با استناد به تحقیقات جاری.

در انتشار اخبار ماه گذشته مقامات زندان شناسایی واتسون به عنوان فرد مسئول Jan. 16 قتل و گفت که او “حمله دو زندانی با یک سلاح…باعث متعدد زخم های سر به هر دو قربانیان است.” Bobb درگذشت بعد از آن روز گفته مقامات و دی لوئیس-Conti جان سه روز بعد در یک بیمارستان محلی است. هر دو نفر در خدمت زندگی جملات برای محکومیت تشدید تجاوز جنسی مربوط به کودکان زیر سن 14 سالگی مسئولان زندان گفت.

اتهامات واصل شده اند و در عین حال در برابر واتسون که محکومیت حبس ابد برای 2009 قتل محکومیت پرونده های دادگاه نشان می دهد.

در این نامه واتسون گفت که او اخیرا با توجه به سطح پایین امنیتی طبقه بندی از سطح سوم به سطح دوم باعث انتقال او از یک شخص به همراه خوابگاه-سبک زندگی در کورکوران ، واتسون بود ناراضی انتقال که او به نام “بی دقتی” اشتباه CDCR اضافه کردن او به سمت چپ “کاملا دنباله مقاله” از نارضایتی در اعتراض به آن است.

جرم: دو ممکن است گزینه های مسکن برای شناسایی ونتورا جنسی خشونت آمیز درنده

شش روز به اقامت خود در زندان واتسون نوشت: “یک کودک بوسیله” نقل مکان کرد و به غلاف. نامه خود مراجعه نمی دید و نه لوئیس-Conti با نام اما مرد گفت: — به عنوان “Molester #1” — شروع به تماشای PBS کودکان و نوجوانان در نظر کامل از زندانیان دیگر که واتسون و دیگران در زمان به عنوان یک طعنه زدن.

آن شب واتسون نوشت: “من نمی توانستم بخوابم داشتن انجام نشده است و هر چه از غریزه به من گفت که من باید انجام داده ام حق در آن وجود دارد, بنابراین من بسته بندی شده همه چیز را به خاطر من می دانستم که یک راه یا دیگری این وضعیت حل و فصل خواهد روز بعد.”

روز بعد دو ساعت قبل از حملات واتسون گفت: یک مشاور که او نیاز به انتقال به سطح سوم “قبل از اینکه من واقعا (expletive) یکی از این دیدن از بالا” است که مشاور “تمسخر و اخراج من است.”

واتسون حساب از قتل دومین اخیر ادعا که مسکن تصمیم گیری توسط دولت و مقامات زندان قرار دادن زندانیان در راه آسیب است منجر به یک قتل. ماه گذشته خانواده رادنی DeLong واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل CDCR ادعا که مقامات در کویر زندان ایالتی اشتباه قرار دادن DeLong در یک سلول با یک آریایی اخوان عضو که می خواهم به قتل زندانی دیگری ماه پیش از آن.

DeLong — که با توجه به ادعاهای ذکر شده بود در زندان سوابق به عنوان یک “دشمن” از Aryan Brotherhood — شد چاقو به مرگ خود را از همبندان در عرض نیم ساعت قرار می گیرد در سلول.

در Watson مورد هشدار خود را به مقامات زندان شد روشن پرچم قرمز است که او ممکن است به خشونت کشیده شد گفت: Joshua مختلف که قبلا زندانی منطقه خلیج مردی که تبدیل به یک باند کارشناس و مشاور حقوقی.

انتخابات: رتبه بندی منتشر شده برای Ventura County Superior Court نامزدها

“این مرد باید هرگز قرار دارد با کسانی که مشترک مردم عوام دانش” میسون گفت. “او به آنها گفت,” من نمی تواند قرار دارد در اینجا’ و این قابل تحسین است. که انحراف از نرمال زندان عموم مردم رفتار… فرهنگ است اگر شما ناراحت کننده انجام کاری درباره آن. این واقعیت است که او به دنبال دولت نشان می دهد او فقط در تلاش برای انجام این کار زمان خود است.”

در نامه خود واتسون گفت که پس از هشدار مشاور او ممکن است به خشونت کشیده شد او با بازگشت به خود را غلاف. “من در خانههای گلی خالی آن را بیش از همه زمانی که همراه با Molester #1 و او را سمت راست تلویزیون PBS Kids again,” او نوشت. “اما این بار کسی به دیگری گفت: چیزی به اثر” آیا این مرد واقعا رفتن به تماشای این درست در مقابل ما ؟ “و من به یاد بیاورید گفت:” من این رو.’ و من برداشت نیشکر و رفت و به کار در او.”

پس از آن واتسون گفت: او در سمت چپ غلاف برای پیدا کردن یک نگهبان و به نوبه خود در. در راه او مواجه می شوند دوم خود را قربانی و تصمیم به کشتن دوباره. “همانطور که من به ردیف پایین دیدم یک کودک شناخته شده است کاسب و من نمیفهمد من می خواهم فقط به انجام همه به نفع” واتسون نوشت. “برای یک پنی برای یک پوند.”

زمانی که ضرب و شتم موفق به جلب توجه از هر گونه اصلاحات مقامات واتسون گفت: “با نزدیک شدن یک افسر خود را به اعتراف به آنچه که او انجام داده بود.

“من به او گفتم:” من برخی کردم خیلی بد, اخبار’ که به او طعنه پاسخ داد: “شما در حال رفتن به ضربه با عصا هستید؟'” واتسون نوشت. “بنابراین پس از jesting برای یک لحظه دانستن این ممکن است آخرین لحظه مناسب و معقول است که من برای یک مدت طولانی من به او گفتم چه من فقط می خواهم انجام می شود که او نیز باور نمی کند تا زمانی که او در اطراف گوشه و دیدم ظروف سرباز یا مسافر من می خواهم به سمت چپ در خوابگاه منطقه است.”

او گفت: پس از بازداشت برای قتل او به مقامات زندان کامل اقرار “جزئیات وضعیت به عنوان من فقط برای شما.”

واتسون گفت: او اعتراف گناه به هر دو قتل اگر دولت طول می کشد او را به دادگاه —و اشاره کرد که او ممکن است سعی کنید برای کشتن دوباره اگر او قرار دارد با کودک molesters در آینده است. در این نامه که در پاسخ به یک درخواست برای یک مصاحبه تلفنی از این سازمان خبری — توضیح داد که او می تواند برقراری ارتباط تنها از طریق پست به عنوان زندان را محدود کرده است گوشی خود دسترسی قرار می گیرد و او را در تفکیک مسکن به عنوان یک مجازات برای قتل.

دادگاه: سانتا پائولا مادر و پنجه نرم می کند گناه به محیط آپارتمان به آتش کشیده با پسرش داخل

“بودن lifer من در یک موقعیت منحصر به فرد که در آن من گاهی اوقات دسترسی به این مردم و من کمی به از دست دادن” اما واتسون نوشت. او سپس افزود: “و به من اعتماد ما آن را دریافت کند این مردم هستند که هر پدر و مادر بدترین کابوس. این familys (sic) صرف سال با دقت و articulately برنامه ریزی چگونه به فرزندان خود از هر فرصتی که آنها تا به حال هرگز و یک هیولا می آید و تغییراتی که کودک سیر برای همیشه.”

رابرت هود بازنشسته زندان که صرف سه سال مسئول فدرال Supermax زندان در فلورنس کلرادو گفت که در حالی که این هیچ راز کودک molesters به طور معمول هدفمند در زندان تعدادی از زندانیان با محکومیت بسیار بالا آن را به چالش کشیدن برای پیدا کردن امکانات که در آن می توان آنها را امن.

“با تقسیم رخ می دهد که در میان یقه سفید جنایتکاران معتادان به مواد مخدر باندهای مختلف و تمام است که یک آهنربا است که نیش ترمزی میزند همه آنها را با هم واقعا مجرم جنسی,” هود گفت. او افزود: “من تلاش برای صدا مثل یک خونریزی قلبی در اینجا اما شیمی ما قرار داده و مردم را به در برخی از زندان, محیط سالم است برای هر کسی — به خصوص شخص در پایین قطب توتم است که مجرم جنسی.”

توزیع شده توسط تریبون content Agency

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>