افتتاحیه بکی بیکر یادبود 5K Feb. 29, ثبت نام و کمک به افتخار محبوب Indio مربی

مایدزرت | No comments

به خاطر سپردن بکی بیکر است چیزی که آسان به انجام است.

یک بار-در-یک-عمر مسیر و عبور کشور مربی که به اشتراک گذاشته حکمت و شفقت برای 25 سال در Indio دبیرستان قبل از درگذشت در سال 2015 است که هنوز هم تازه در ذهن بسیاری از دونده سابق مربیگری همکاران و دوستان است.

“او یکی از کسانی بود که فقط یک تمام اطراف فرد خوب و نبود روح او نمی خواهد بیرون رفتن از راه خود را به کمک” گفت: جودی Guenther که وارد Indio در سال 1990 در همان زمان به عنوان بیکر و کار با آن 25 سال است. “او همیشه بسیار خوش بین و باز است. فقط یکی از آن دسته از افرادی ساخته شده است که شما احساس خوب زمانی که شما در اطراف او. او همیشه به حال نهایت شفقت برای همه به خصوص خود ورزشکاران است.”

کسانی که عاشق بیکر در حال انجام کاری خاص در این سال. این Indio ورزشی دبیرستان بخش در ترکیب با عبور از کشور و پیگیری تیم در حال برگزاری اولین بکی بیکر یادبود 5K. مسابقه برگزار خواهد شد Feb. 29 در Indio دبیرستان.

همه را تشویق به وارد و اجرا و یا راه رفتن به کمک به جمع آوری پول برای کمک هزینه تحصیلی در بکی بیکر نام و همچنین برای کمک به مسیر و عبور کشور تیم است. به 35 دلار هزینه ورودی شامل یک تی شرت و ورود به پس از اجرای مراسم و جشن ها در دو و میدانی ورزشگاه.

“من تا به حال افتخار به هر دو مربی و مربی در کنار او. او مربی با شفقت و صبر گفت:” سانتیاگو Briones سابق Indio مربی و یک دونده در Indio تحت بیکر. “دانش خود را از این ورزش تنها برجسته او دانش چگونه برای ساختن مردم است. او را تصویب کرده است این ویژگی را بر روی خودم همراه با مربیان دیگر در دره. به یک مسابقه به افتخار او است که پشتیبانی از برنامه ای است که به او کمک کرد تا ساخت را نشان می دهد که او را برای همیشه ترک یک اثر در دره ما.”

بیکر در گذشت در ماه مه سال 2015 به دلیل عوارض ناشی از آنوریسم مغز است. در طول 23 سال کار مربیگری او موفق به کسب یک ترکیب 23 DVL عناوین.

Noel پرز که رفت و او را در برابر تیم به عنوان یک دونده و مربی در لا کوئینتا دبیرستان و سپس مربی با او در Indio برای دو سال گفت: تعهد چیزی است که از هم جدا شده ، او نمی خواهد خفاش چشم در گرفتن بچه ها در سفر خارج از دره و یا به بازدید از یک کالج یا برای کمک به آنها را با تجهیزات.

“او اصلی ترین چیزی که در حال توسعه بود بزرگ انسان نه فقط دونده” پرز گفت. “من به یاد داشته باشید او معتقد بود که برای دوندگان به خارج دره و ببینید چه زندگی بود که در مکان های مختلف. و البته وجود دارد هرگز یک روز که در آن او نمی خندید. اگر شما با داشتن یک روز سخت او را که عفونی شخصیت و سپس شما می خواهم فکر می کنم ” خوب, من حدس می زنم من بعد رفتن نیست که بد است.’ او تا به حال این اثر در همه.”

انتظار برای دیدن پرز و دیگر مقامات از صحرا در حال اجرا در صحنه و همچنین سابق Indio صلیب کشور و پیگیری ستاره های در دست برای اولین بکی بیکر 5K. آن را باید یک روز سرگرم کننده و یک شانس برای برگرداند دوستی قدیمی. و یک چیز بیشتر پرز گفت.

“من انتظار می رود برای دیدن برخی از سریع بار. چه راهی بهتر به افتخار او از بودن سریعترین 5K در اطراف” او گفت:.

این بکی بیکر 5K

چه: یادبود 5K اجرا/پیاده روی به افتخار حافظه سابق Indio مسیر و عبور کشور مربی بکی بیکر.

زمان: چهار شنبه, فوریه. 29 مسابقه شروع می شود در ساعت 8 صبح

که در آن: Indio دبیرستان

هزینه: $35 که شامل یک تی شرت و ورود به یک مسابقه پس از دریافت با هم

نحوه ثبت نام: رفتن به runsignup.com و جستجو برای بکی بیکر

اطلاعات بیشتر: تماس با دیوید گونزالس جونیور سر صلیب کشور مربی در Indio دبیرستان در [email protected] تماس بگیرید و یا 760-464-5496

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>