‘قطعی نیست’ COVID-19 آزمون باعث به هم بزنید در بروارد به عنوان DOH و OMNI سرزنش نویسی موضوع

فلوریدا تودی | No comments

ناگهانی سنبله در “مجمل” COVID-19 نتایج آزمون گزارش شده در Brevard County نتیجه یک خطا در برنامه نویسی به گفته مقامات بهداشت شهرستان در روز چهارشنبه در ابتدا پس از اشاره انگشت در OMNI بهداشت و درمان در روز سه شنبه.

OMNI قاطعانه رد دریافت نتیجه آزمون نتایج حاصل از هر یک از آن قرارداد labs. این مشکل با توجه به OMNI رئیس جمهور دکتر کریگ Deligdish آمد از بیوگرافی مرجع Labs یک پیمانکار آنها کاهش یافته است در آوریل 10.

“آزمایشگاه ظاهرا تا به حال مشکلات فنی” OMNI رئیس جمهور دکتر کریگ Deligdish گفت فلوریدا امروز در یک پیام به صورت متن. مشکلات فنی تولید شده نامعتبر نتایج آزمون بودند که پس از آن اشتباه رمزی به عنوان نتیجه فلوریدا وزارت بهداشت گفت.

بیوگرافی مرجع Labs نیست, پاسخ به سوالات, از فلوریدا امروز.

“آنها با استفاده از روش تجزیه و تحلیل است که تا به حال مسائل. آنها به ما دروغ گفته. آنها را نمیفهمد مشکل” Deligdish گفت و اشاره کرد که دیگر آزمایشگاه آنها قرارداد با Viracor-Eurofins آزمایشگاه تا به حال هیچ مسائل پردازش برخی از 2000 نمونه.

روشه بزرگترین بیوتکنولوژی شرکت شد سومین تولید کننده به تایید شود برای COVID-19 کیت های آزمایش در ایالات متحده آمریکا از طریق اورژانس با استفاده از مجوز در مارس 12 از FDA. این شرکت بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مسائل را با تست دامنگیر ملت در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس از گرفتن بروید از جمله ناقص تست پروتکل در ابتدا صادر شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

قبلا: ملی را تهدید می کند کمبود COVID-19 تست در حالی که دانشمندان سعی کنید برای دریافت منابع مورد نیاز

بیشتر: coronavirus درمان جمهور تهمت است که قمار در حمایت ضعیف داده های علمی

“OMNI دریافت کرده است و نه تنها نتیجه بی نتیجه از هر کدام از آن دو آزمایشگاه” Deligdish نوشت: در اوایل ایمیل اوایل روز چهارشنبه.

در ضمن بیماران شروع به ارسال در روز های اخیر در سیستم عامل رسانه های اجتماعی در مورد گرفتن “مجمل” نتایج آزمون از OMNI درایو-از طریق مرکز آزمون و ارائه مجدد تست رایگان.

در صبح روز چهارشنبه FDOH روزانه COVID-19 گزارش شمارش 391 مجمل نتایج آزمون در بروارد حسابداری برای حدود یک سوم از دولت تعداد کل مجمل نتایج. این در مقایسه با فقط 12 چنین نتایج چهار روز پیش در 11 آوریل. روز چهارشنبه بعد از ظهر بروارد تعداد کاهش یافته و به پایین فقط سه مجمل نتایج.

آنچه که دقیقا در پشت این افزایش ناگهانی و پس از آن افت ناگهانی در اعداد است هنوز مشخص نیست. پاسخ شده اند متناقض و تا روز چهارشنبه هر دو FDOH و OMNI تنگ شد حرف.

“هنگامی که یک آزمایش گزارش شده است به عنوان مجمل به این دلیل است که آزمون نمی تواند تایید منفی یا مثبت نتیجه” آنیتا Stremmel سخنگوی با فلوریدا وزارت بهداشت در بروارد گفت فلوریدا امروز سهشنبه از طریق ایمیل. “این می تواند به علت عوامل مختلف است.”

اما Stremmel ایمیل ارائه شده هیچ نشانه ای روشن از آنچه به طور خاص باعث شد تا بسیاری از بی نتیجه آزمون در بروارد.

در یک شنبه ایمیل Stremmel گفت که “این بخش را اداره اپیدمیولوژی در حال بررسی علت این مجمل نتایج آزمون در شهرستان Brevard.”

در ایمیل فرستاده شده به فلوریدا امروز چهار دقیقه بعد ماریا Stahl ارشد سرپرست وزارت فلوریدا سلامت در شهرستان Brevard گفت: “برنامه نویسی موضوع” شد و به سرزنش سنبله در گزارش شماره.

او نوشت که به گفته یک مقام رسمی در اپیدمیولوژی اداره “نامعتبر” نتایج می توان از این مجمل دسته.

“این موضوع باید در این بعد از ظهر به گزارش” Stahl نوشت ساعت قبل از نتایج تنظیم مجدد.

بدون هیچ توضیحی ارائه شد از آنچه “باطل” در مقابل یک “نا” آزمون به این معنی که اگر کسی صرفا به دلیل خطای اپراتور, اما نتیجه نهایی به نظر می رسد همان: مردم تا به حال به دوباره آزمایش.

Deligdish سرزنش FDOH سیستم برای گزارش آزمایشگاه را مشکلات فنی عنوان “مجمل” نتایج. در ایمیل ارسالی سه شنبه به شهرستان کمیساریای aide در پاسخ به یک شهروند پرس و جو Stahl تا به حال نسبت مجمل نتایج جستجو برای OMNI.

“شماره شروع به پریدن کرد تا دیروز به عنوان OMNI موارد شروع گزارش از” Stahl گفت: در ایمیل خود. “دولت به ما گفته است که به تعداد این عنوان نه یک مورد و آن است تا به ارائه دهنده به آزمون مجدد.”

Jessicah نیکولز 41 ساله ملبورن روستا ساکن شد و در میان ده ها تن از Brevardians که گفته شد خود را COVID-19 آزمون از OMNI بی نتیجه بود.

نیکولز زبان به فلوریدا امروز یکشنبه گفت: پس از احساس یک شروع خستگی شروع در 2 آوریل و سپس یک تب در حدود 100.3 درجه در آوریل 5 و همچنین تنگی نفس و تنگی در قفسه سینه او به نام او و به دست آمده از یک اسکریپت برای یک آزمون روز بعد.

دکتر دستور داد او را به یک ارائه دهنده متفاوت اما پس از نیکولز خواندن گزارش های خبری در مورد معنی داری آزمون تاخیر از تجاری ارائه دهندگان خدمات و همچنین در مورد افتتاح OMNI آزمون سایت که نتایج وعده داده شده در 1-2 روز او کردم OK از او و به نام ملاقات با OMNI.

“این فقط راه بیش از حد وسوسه انگیز,” او گفت:.

او کردم یک ساعت 8 صبح زمان تست در OMNI برای اولین بار بعد از تست شد و 14 ماشین می رسند.

“همه آنها به نظر می رسید که اردک خود را در یک ردیف تا آنجا که من می توانم بگویم” او گفت:.

پس از یک “دردناک اما نه وحشتناک” سواب او به خانه رفت و منتظر ماند.

سه روز بعد او به نام OMNI را خط تلفن و یک پیام از پیش ضبط شده گفتن او به “منتظر تلفن خود تماس بگیرید.”

سوالات ایمیل توسط نیکولز ثابت بیهوده. OMNI متوقف پاسخ.

روز شنبه, مارس 14 یک هفته پس از او تست نیکولز به نام خط دوباره.پیام تغییر, او گفت:, آموزش او را به ترک نام و نام خانوادگی و شماره و انتظار یک تماس.

“در عرض پنج دقیقه من یک تماس تلفنی که گفت: من نتایج مجمل” او گفت:. OMNI به او گفت که بیا دوباره آزمایش رایگان است که او بلافاصله.

“آنها redid سواب و آن را دیوانه تهاجمی آن صدمه دیده است برای ساعت,” او گفت:.

نیکولز است که هنوز هم انتظار برای نتایج جدید اما آنچه نگرانی او این است که با توجه به تماس سریع پشت او مظنون OMNI شناخته شده بود او نیاز بود مجددا برای روز اما نمی اطلاع او تا زمانی که او نامیده می شود.

“چرا من نه مطلع دوم آنها می دانستند که این اشتباه بود ؟ برای همه آنها می دانند که من می توانست افشای تن از مردم… آنها نمی دانستند که من در حال انجام یک کار خوب خود quarantining,” او گفت:. “به نظر می رسید نیمه غفلت.”

بیش از گذشته چند روز از اطلاعات FDOH نشان می دهد که یکی از آزمایشگاه های OMNI استفاده زیستی آزمایشگاه مرجع دیدم شبیه سنبله در مجمل نتایج آزمون بودن گزارش شده است.

“در آوریل 10, OMNI, قطع با اشاره نمونه به Bioreference آزمایشگاه یک شرکت تابعه از OPKO سلامت. (BRL) اگر چه BRL متعهد به 24-48 ساعت (زمان چرخش) آن مصرف شده است BRL در بیش از 4 روز به گزارش نتایج حاصل از نمونه به دست آمده” دکتر Deligdish نوشت: در یک ایمیل بیش از آخر هفته.

OMNI برای اولین بار افتتاح شد تست سایت در ملبورن در روز 7 آوریل و گفت: این آزمایش بیش از 3000 نفر و دارای منابع کافی برای تست از 10 ، 000.

بابی بلوک کمک به این گزارش.

جیم Waymer است محیط خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با او را در 321-242-3663 یا [email protected]: @JWayEnviro, Facebook: www.facebook.com/jim.waymer

الساندرو Marazzi ساسون یک ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با او را در 321-355-8144 یا [email protected] توییتر: @alemzs

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>