Indialantic triathlete سارا Sutton چهره یکی دیگر از چالش بعد از COVID-19 قرار می دهد جهان در انتظار

فلوریدا تودی | No comments

در حال اجرا یک سه گانه خواستار است به اندازه کافی.

واجد شرایط برای یک رویداد بین المللی است و حتی سخت تر.

حالا تصور کنید که در حال انتظار و آموزش دو سال به واقع رقابت در این رویداد تنها به آن لغو شد.

این سناریو است که می تواند در انتظار Indialantic را سارا ساتون که در سال گذشته واجد شرایط برای سال 2020 گروه سنی جهان مسابقات سه گانه قهرمانی در ادمونتون, آلبرتا, کانادا در ماه اوت است.

مقامات وجود دارد اما ترس و نگرانی بیش از coronavirus همه گیر و سفر تعهدات تصمیم هفته گذشته به انصراف از این رویداد. خبر خوب شاید برای ساتون بالقوه “رول بیش از” از مدارک به 2021 رویداد در برمودا.

استرالیا تیم در حال حاضر اعلام کرده است که اتفاق خواهد افتاد با آن ورزشکاران نیست از اینرو کسانی که واجد شرایط برای این سال است. اما Sutton است رسما از شنیده ایالات متحده آمریکا قصد دارد تا هنوز و یا این که آیا وجود خواهد داشت و حتی می تواند روند صلاحیت برای 2021.

با اینحال با ماه اوت آینده او خواهید بود 20 به احتمال زیاد وادار کردن او به یک گروه عصر جدید.

“من مرتب کردن بر اساس انتظار (لغو),” ساتون گفت. “در آغاز (همه گیر) من بود و شاید هنوز هم خواهید بروید اما پس از آن من شروع به دیدن بسیاری از نژادهای دیگر می شود و بسیاری از کشورهای دیگر بودند باز نمیشه.

“اما من هنوز آموزش … وجود دارد در حال رفتن به دیگر نژادها مانند در کالج ها و باشگاه های ورزشی.”

سابق ملبورن مرکزی کاتولیک برنده جایزه دانشجو-ورزشکار که فقط از اتمام سال اول در دانشگاه فلوریدا با یک “جالب” مجازی ترم طول می کشد آن را در گشاد گشاد راه رفتن فقط به عنوان او در سرمایه گذاری.

آنها می گویند به یک triathlete شما باید به خوبی نسبتا بزرگ در بسیاری از چیزها است.

که منجر به طور مستقیم به ساتون یک مسیر و عبور کشور دونده شنا مدال یک بورس تحصیلی-برنده بازیکن تنیس و یک کلاس valedictorian با 4.48-معدل (4.88 در پیشبرد قرار دادن کلاس). او نیز آواز می خواند و او را در کلیسا و نقش پیانو در تسهیلات زندگی کمک.

و البته او که قرار بود به یکی از 18 ورزشکار در 17-19 گروه سنی به نمایندگی از ایالات متحده در کانادا پس از مقدماتی در ایالات متحده آمریکا سه گانه المپیک گروه سنی مسابقات قهرمانی ملی در کلیولند اوهایو است.

“من نمی خواهم خودم را بیش از achiever” گفت: Sutton که نوبت 19 هفته آینده. “من فقط می خواهم خودم یک کارگر سخت فقط به انجام بهترین من.”

ماهواره ساحل بومی Kaitlin Donner که برنده سال 2009 گروه سنی ملی در مسابقات سه گانه شده است و در المپیک دو بار محاکمه مدعی لذت بردم یک زن و شوهر از جلسات او با Sutton, دادن مشاوره در آموزش قدرت و چگونه به آماده شدن برای یک مسابقه.

بیشتر: انگیزه مادری نگه داشتن سطح جهانی triathlete Donner در اجرا

“اوه, بله, او بیش از achiever” خندید Donner که در حال حاضر دارای موج جدید درمان فیزیکی و ورزش توانبخشی در ملبورن. “او عالی است. … ما رفت و برای اجرا صحبت در مورد بسیاری از چیزهایی … او بسیار با انگیزه و بسیار هوشمند فرد است.

“او می پردازد توجه زیادی به جزئیات و این که باید با یک سه گانه به دلیل آن در واقع سه ورزش های مختلف. آن را سرگرم کننده برای دیدن پیشرفت او. مقدماتی برای اتباع بزرگ بود.”

5-پا-6, 130 پوند Sutton است که قطعا نه یک تحمیل شکل است.

“او کوچک اما مهم نیست که در ورزش های سه گانه” Donner گفت.

و ساتون قطعا نه ترسو ،

بیشتر: تمساح, 8 – تا 10-پا-طولانی خال خال در بارانداز در Indialantic محله

در ماه مارس او خال خال در یک قایق پارویی اسکیموها در کانال در نزدیکی خانه و خانواده خود را گرفتن نگاه نزدیک در 8 تا 10 پا تمساح بود که sunning خود را در حوض.

“فقط می خواستم به یک نگاه بهتر” گفت: Sutton که با نزدیک شدن به آن از حدود 20 فوت است.

Sutton ورزشکاری و سرسختی است — بهار از پدر و مادر او Cort و کری و پدر بزرگ او, فرد, همه بازیکنان تنیس است. او دوقلو, Anna, پخش تنیس در خیابان ماریا دانشگاه و او دارای یک خواهر کوچکتر اوا که حضور MCC.

Sutton اول مسابقات سه گانه شد و در تابستان بعد از سال اول در دبیرستان و او به پایان رسید دوم در گروه سنی خود را در آناناس مرد مسابقات سه گانه در ملبورن ساحل. در آوریل 2019 او برنده Ron جان کاکائو در ساحل, مسابقات سه گانه 19 در گروه سنی در 1:19:27.6.

“من می دانم که او با شرکت در چند ما در حال اجرا و سه گانه وقایع است و به خوبی انجام می شود و من فکر می کنم وجود دارد آینده خوبی برای او گفت:” میچ Varnes مدیر چندین حوادث از راه دور در فضا ساحل.

“از ران Jon مسابقات سه گانه, همه آنهایی که محلی هستند با حداکثر سرعت دویدن دور” ساتون گفت. “یکی در اوهایو بود دیگر به المپیک راه دور (از 1500 متر شنا 40K دوچرخه سواری و اجرا 10K),” ساتون گفت. “من تا به حال تنها انجام می شود که دو بار.”

او 2:41:10 تنظیم زمان (13:36 شنا, 1:25:34 دوچرخه 55:44 اجرا) در ماه اوت گذشته بود “خیلی خوب” با توجه به عامل باد و جریان قوی در دریاچه ایری به طور قابل توجهی کوتاه فاصله شنا. دوچرخه و اجرا در محل در امتداد منظره lakeshore مشرف به مرکز شهر کلیولند.

“دریاچه واقعا سرد بود و وجود داشت کلیولند براونز (پیش فصل) بازی فوتبال است که تعطیلات آخر هفته وجود دارد مقدار زیادی از طرفداران در اطراف” ساتون گفت.

او به پایان رسید و نهم, در گروه سنی خود را به راحتی واجد شرایط برای یکی از 18 نقاط برای سال 2020 بین المللی مسابقات سه گانه اتحادیه فینال در استاندارد مسابقات سه گانه.

“من بسیار خوشحال بود گفت:” ساتون که در سال 2018 به پایان رسید 32 (3:13:43) در ایالات متحده آمریکا ملی گروه سنی رویداد نیز در کلیولند.

در سال 2019 او تنها ساکن فلوریدا را به پایان برساند میان بالا بسته در گروه سنی برنده توسط آنا گاردنر از کورنلیوس کارولینای شمالی در 2:16:22.

فلوریدا ورزشکار سه گانه چند بود در میان صدها نفر از رقبا که آخر هفته. اما ماهواره ساحل رابرت Hobkirk قرار داده شده 17 در 70-74 مردان گروه (2:38:16) و نیز واجد شرایط است.

Sutton آموزش برنامه های در حال اجرا شامل سه تا چهار بار در هفته و شنا و وزنه برداری دو بار در هفته.

“برای یک triathlete که یک بار نور,” او گفت:. “من قطار عمدتا در داخل خانه آن را آسان تر برای پیدا کردن زمان و … امن تر است. دانشگاه فلوریدا مسابقات سه گانه باشگاه, بنابراین ما دوچرخه در اطراف گینسویل … در آن طول می کشد مقدار زیادی از زمان و تعهد است.”

پیدا کردن زمان در کالج بوده است که علم خود را از او تحصیل در رشته شیمی به امید او اعمال می شود که به قبل از رشته داروسازی در تحقیقات دارویی.

ملی شایستگی تقدیر پژوهشگر و پیشرفته قرار دادن محقق با تمایز دریافت بخشی از کمک هزینه تحصیلی از دبیرستان با انتخاب شدن به عنوان یکی از 24 دانشجو-ورزشکاران به فلوریدا دامداران علمی تمام دولت تیم.

بیشتر: MCC را سارا Sutton به نام های علمی تمام تیم دولت

Gators مستقر در ایده آل, آموزش, محل, در گینسویل بخشی از یک کنفرانس دانشگاهی برای مسابقات سه گانه باشگاه تیم است.

ساتون با حضور یک زن و شوهر از بازی های فوتبال خود را در فصل گذشته و تحسین Tim Tebow مجسمه که او را “خیلی سرد است.”

“هم اتاقی من می گوید من او را الهام بخش و در حال حاضر او می خواهد به سعی کنید یک مسابقات سه گانه” ساتون گفت.

الهام باید آسان پس از Sutton در حال حاضر لیست طولانی از موفقیت است.

“من سعی می گرد … شما فقط باید به تعادل همه چیز” او گفت:.

از شیمی به تمساح که برای تلفن های موبایل مانند علم کامل.

تماس با گراسمن در 321-242-3676 یا [email protected] حمایت از کار ما با اشتراک به فلوریدا امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>