رودخانه هند تالاب را پاک می کند تا در طول coronavirus بحران

فلوریدا تودی | No comments

به عنوان یک کشنده بیماری همه گیر گشوده سراسر Space Coast, کسانی که به دنبال راحتی در خارج از منزل در معشوق خود, هندی, رودخانه مرداب دیدم چیزی است که آنها واقعا تا به حال دیده نشده در سال: پایین.

اما دلایل این تالاب را تازه کشف شده شفافیت نیست دقیقا کریستال روشن است.

شاید آن میلیون ها نفر از مالیات بر فروش و مالیات دهندگان دلار صرف لایروبی فاسد آلی ماک. می تواند از آن بارانی-کود فصل ممنوعیت در نهایت پرداخت سود سهام زیست محیطی? شاید مردمی غذای همه کسانی عمومی کمپین های بازاریابی اصرار ما به ذهن ما بریده های چمن و حفظ سپتیک تانک.

یا شاید آن را فقط هواشناسی شانس گنگ از غیر معمول کمبود باران و رواناب.

هر چه دلیل در دوران جدید کروناویروس ترساندن تالاب های اخیر درخشان وضوح برخی از تعمق در اینکه آیا همه گیر اقتصادی انجماد اثر ممکن است در کاهش آلودگی به بیمار خور.

“اگر مردم در حال رانندگی به عنوان بسیاری از آنجا که آنها در حال کار کردن در خانه ما ممکن است در بهبود کیفیت هوا است که منجر به کاهش درجه رسوب در تالاب” ویرجینیا بارکر مدیر بروارد منابع طبیعی-گروه مدیریت گفت: در اوایل این بیماری همه گیر.

به سمت بالا از یک سوم از نیتروژن به تالاب می آید از آلودگی هوا از جمله tailpipes نیروگاه های برق و دیگر منابع از دور مطالعات نشان می دهد. بنابراین منطق حکم می کند که مستندات منجر به کمتر اتومبیل در جاده ها و کمتر آلودگی هوا به سقوط از آسمان است.

بیش از حد نیتروژن و فسفر — مواد تشکیل دهنده فعال در اکثر کود — مشکوک تغذیه تالاب را شکوفه جلبک که ابر نور خورشید از رسیدن به seagrass.

در سال های اخیر بی سابقه ای شکوفه جلبک باید خفه کردن ده ها هزار هکتار از seagrass در تالاب. Seagrass است که یک منبع مهم مواد غذایی و سرپناه برای زندگی دریایی در تالاب.

یک توده seagrass مرگ-خاموش شد و پس از سرمای شدید جادوها در سال 2009 و 2010 به دنبال مرموز مرگ و میر تعداد زیادی از گوسفند آبی, دلفین و پلیکان در تابستان 2013.

نشت مخازن سپتیک که ناپاک آبهای زیرزمینی نیروگاه, ضایعات پت و tailpipes نیز کمک نیتروژن و فسفر به تالاب با هر پوند قادر به رشد بیش از 500 پوند از جلبک.

اما هنوز خیلی زود است که بگویم چقدر سود تالاب را از موقت شیب در وسایل نقلیه در جاده ها به عنوان بسیاری از مردم از خانه کار می کنند و یا پناهگاه در خانه.

“من فکر می کنم آن خواهد شد بستگی دارد در چه مدت ترافیک محدود شده است” گفت: چاک Jacoby یک دانشمند ارشد در سنت جانز آب رودخانه مدیریت منطقه که نظارت بر تالاب سلامت.

“این قطعا جالب خواهد بود برای دیدن” Jacoby اضافه شده است. “من شگفت زده می شود اگر coronavirus تغییرات سوار چیزهایی که ما می بینیم.”

منطقه را آب کیفیت مانیتور را نشان می دهد که سطح کلروفیل — رنگدانه در جلبک دریایی و دیگر گیاهان —در سراسر تالاب کاهش یافته است به تازگی در زیر این آستانه که نشان می دهد شکوفه جلبک.

به طور کلی سطح زیرکشت از seagrass باقی مانده 42 درصد کمتر از آنچه که در حال رشد بود در خور در سال 2007 با حدود 33,000 هکتار باقی مانده در سال 2019 منطقه نقشه برداری از چمن تخت را نشان می دهد.

عدم بارش باران ممکن است اصلی رانندگی عامل افزایش شفافیت آب منطقه ای مدیران می گویند.

ملبورن منطقه تا همین اواخر شده بود چند اینچ پایین تر از نرمال بارندگی پس Jan. 1 و از روز شنبه باقی مانده بیش از 3 اینچ زیر نرمال برای سال, با توجه به داده ها از سرویس ملی آب و هوا.

Jacoby مظنون اخیر سرگین پروژه های لایروبی در بروارد شروع به عملکرد بهبود کیفیت آب در نزدیکی این پروژه است.

“بروارد انجام داده است برخی از بهترین کار های زیر خود را لایروبی,” Jacoby گفت: نظارت بر کیفیت آب پس از لایروبی پروژه ها. “آنها قطعا منتقل سوزن.”

ما ارائه به جامعه با مهم امنیت عمومی اطلاعات ما newsroom است و ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

جیم Waymer است محیط خبرنگار در فلوریدا امروز.

تماس با Waymer در 321-242-3663

یا [email protected]

توییتر: @JWayEnviro

Facebook: www.facebook.com/jim.waymer

پشتیبانی محلی نگاری: در آن شما می خواهم به خواندن بیشتر دولت و اخبار سیاسی, و شما یک مشترک نیست لطفا به اشتراک. برای جزئیات بیشتر به offers.floridatoday.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>