Indian Wells اعضای شورا نظر خود را بالا بردن پرداخت اما رای دهندگان باید تایید کند. در اینجا این است که چگونه با این نسخهها کار روند

مایدزرت | No comments

Indian Wells اعضای شورا با توجه به افزایش دستمزد برای خود — به 2000 $در هر ماه با شروع در ماه جولای سال 2022 اما اولین پیشنهاد خواهد شد نیاز به رای دهندگان تصویب.

پیشنهاد ارائه شده در شورای Feb. 20 جلسه همچنین به دنبال انجام دور با زمان لایه حقوق $1,145 در هر ماه برای اعضای شورا; $1,430 برای شهردار pro tem; و $1,720 در هر ماه برای شهردار یک موقعیت است که می چرخد در سال است.

اندازه گیری S در گذشت 2012 مستلزم آن است که هر گونه افزایش در نهایت باید به تایید رای دهندگان. این شورا باید با برگزاری دو جلسه عمومی 21 روز جدا از هم در پیشنهاد افزایش قبل از آن می تواند به نظر می رسد در انتخابات.

جلسات هستند برای مجموعه 1:30 p. m. در مارس 19 و 6 p. m. در آوریل 30 در تالار شهر. یک جلسه برگزار می شود در طول یک به طور منظم برنامه ریزی شده جلسه شورای, اما دومین جلسه باید برگزار شود و در خارج از ساعات کار عادی, شهرستان, کارمند آنا Grandys گفت.

این شورا انتظار می رود که برای رای دادن on May 21, آیا برای قرار دادن آیتم در انتخابات ماه نوامبر.

ایندیان ولز سومین دره شورای نگاهی به آن پرداخت. Indio اعضای شورای شهر تصویب 15 درصد افزایش حقوق را برای خود در ماه دسامبر. پیاده روی افزایش حقوق ماهانه خود را به $1,217.17 شروع و پس از انتخابات ماه نوامبر.

دزرت هات اسپرینگز اعضای شورای تصویب افزایش برای خود در ماه ژانویه — از $1,322 به $2,101 در هر ماه در حالی که شهردار و دستمزد را از $1,222 به $1,783 فتح کرد گرفته شد.

Indian Wells, عضو شورای جبران خسارت است در وسط این بسته در مقایسه با دیگر هشت شهرستانها در Coachella Valley. پالم اسپرینگز اعضای شورای بالاترین پرداخت می شود در $2,433 هر ماه با شهردار دریافت $3,650 در هر ماه.

این Coachella شهردار و اعضای شورا هستند که کمترین میزان پرداخت هر یک از آنها دریافت حدود 910 در هر ماه.

اکثر شوراهای دیدار ماهانه دو بار در حالی که هند چاه معمولا با یک بار در ماه.

Indian Wells شهردار Pro Tem دانا نی نعمت رفتن به جلو با جلسات عمومی در مورد این پیشنهاد, پرداخت, افزایش, اما همچنین می خواهد برای دیدن یک تجزیه و تحلیل از شرح شغل برای دیگر شهرها اعضای شورا.

وی با اشاره به پالم اسپرینگز به عنوان مثال گفت که شهر صاحب و عمل فرودگاه; خود پلیس و آتش نشانی ادارات و همچنین به عنوان یک تفریح و سرگرمی گروه چندین پارک و امکانات رفاهی دیگر.

این تجزیه و تحلیل همچنین ممکن است در مقایسه شهرها کارکنان و اندازه صندوق به طور کلی بودجه های نی گفت.

“من امیدوارم که قبل از جلسه عمومی برگزار می شود که وجود خواهد داشت یک تجزیه و تحلیل از آنچه در آن است که ما در مقابل چه پالم اسپرینگز یا کویر چشمه های آب گرم و یا هر (شهر) شما می خواهید به استفاده از, و آن را قابل مقایسه” نی گفت.

نی وجود دارد گفت: نیاز به یک دلیل روشن به منظور بالا بردن.

شهردار Ty Peabody گفت: او پیشنهاد حقوق و دستمزد, بررسی, دانستن مدت خود را در شورا به پایان می رسد در این سال است.

“من نمی خواهد تحت تاثیر یک راه یا دیگری” Peabody گفت.

پرداخت افزایش, او گفت:, این است که برای کمک به پوشش هزینه های که برای او و دیگر اعضای شورا ممکن است درخواست بازپرداخت.

“من فکر نمی کنم شما باید بیش از حد جبران برای انجام خدمات عمومی” Peabody گفت.

اما در طول هشت سال خدمت در شورای Peabody گفت که او پیدا کرده است “وجود دارد مقدار زیادی از خارج از جیب هزینه” و اضافه کرد که او فقط به دنبال بازپرداخت زمانی که او در اجلاس سالانه لیگ کالیفرنیا شهرستانها کنوانسیون – معمولا برگزار شد در ساحل طولانی و یا ساکرامنتو.

نی گفت که او می خواهم برای دیدن یک تجزیه و تحلیل از اعضای شورای خارج از جیب هزینه به عنوان بخشی از روند دادرسی و گفت جبران مجاز است.

“هر یک از اعضای شورای تحمیل هزینه ها و گرفتن بازپرداخت این دلیل است که اندازه گیری S به این دلیل است که آنها را انتخاب کرده اند به درخواست برای آن” نی گفت.

Councilmember کیمبرلی Muzik ترجیح یک لایه سیستم پرداخت که در ادامه به جبران شهردار و شهردار pro tem بیشتر.

Councilmember تد مرتنز گفت: این چیزی است که می تواند مورد بحث در جلسات عمومی است.

قاب زمان تعیین شده برای جلسات عمومی و نهایی شورای رای اجازه می دهد تا snowbirds به برخی از ورودی قبل از ترک برای تابستان Grandys گفت.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>