هندی چاه برآورد حداقل $5.5 M درآمد آمار از لغو BNP دیگر رویدادهای

مایدزرت | No comments

شهرستان ایندیان ولز انتظار حداقل 5.5 میلیون دلار ضرر در درآمد این سال مالی با توجه به لغو BNP Paribas Open, تنیس, مسابقات, تغییر زمان از Coachella و دلیجان جشنواره های موسیقی و به طور کلی رکود در گردشگری با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

که از دست دادن $3.3 میلیون نفر است که از پذیرش درآمد مالیاتی شهرستان انتظار می رود از BNP Paribas Open که لغو شد برای سال 2020 است. لغو مسابقات رتبه حدود 400 میلیون دلار ضرر به دره به عنوان یک کل.

“اینها همه برآورد اولیه” شهر مدیر امور مالی کوین مک کارتی افزود زیان انتظار می رود که برای صعود با دولت در حال حاضر تحت یک دستور به یک پناهگاه در محل و هیچ پایانی در چشم.

حدود 5.5 میلیون دلار “است که به آمار پایین خط همه در یک بار” مک کارتی گفت: اما به احتمال زیاد حمل به حداقل سه ماهه اول 2020-21 سال مالی که شروع می شود در 1 جولای.

این شهر متعلق به هند چاه گلف رفت و آمد مکرر نیز به دنبال یک برآورد از دست دادن حداقل $800,000 به گزارش روز پنج شنبه صبح به شورای شهر زمانی که این تصمیم گرفته شد که یکی از این شهر دو 18 سوراخ گلف خواهد دید در طول این بیماری همه گیر.

در صبح روز جمعه هر دو دوره بسته شد و پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom است که همه ساکنان کالیفرنیا پناهگاه در محل و تنها ضروری کسب و کار باقی می ماند باز به سعی کنید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

از صبح روز جمعه 28 نفر تست مثبت برای این ویروس در کنار رودخانه شهرستان با 16 از موارد از Coachella Valley. شده اند وجود دارد چهار ویروس های مربوط به مرگ و میر گزارش شده در این شهرستان به تاریخ.

در Indian Wells گلف رفت و آمد مکرر Vue کوره و نوار است که ارائه takeout وعده های غذایی تنها با منظقه وانت سرویس در حال حاضر تمام است که باز است. رستوران و بار تا به حال فقط تحت $1.03 میلیون قبل در تابستان گذشته.

حدود 170 کارکنان از گلف Vue و محل باشگاه وانجمن شده اند به طور موقت گذاشته هندی چاه گلف رفت و آمد مکرر مدیر استیو روزن گفت.

به طور معمول گلف رفت و آمد مکرر در مورد استخدام 200 نفر است اما در حال حاضر عامل تنها در آشپزخانه مدیریت کارکنان که در حال آماده سازی وعده های غذایی و کسانی که نیاز به حفظ زمین های گلف ساختمان و امنیت روزن گفت.

کل تاثیر مالی است که هنوز در حال بررسی است اما گلف پیش بینی شده بود به 1.1 میلیون دلار مازاد برای سال مالی 2019-20, مک کارتی گفت.

اما نه همه اخبار بد است. این شهر طرح حدود 2.8 میلیون دلار مازاد درآمد صندوق به طور کلی در 2019-20 بودجه.

با به تأخیر انداختن یک زهکشی طرح جامع برآورد هزینه $187,500 و $1 میلیون سهم به آیزنهاور بهداشت و reprioritizing برخی از سرمایه بهبود و جاده سنگ فرش پروژه های این شهرستان را پیش بینی 5.5 میلیون دلار از دست دادن و بدون فرو بردن به ذخایر مک کارتی و شهرستان, مدیر, کریس Freeland گفت.

این شهرستان دارای حدود 40 میلیون در حساب های بانک های مختلف از جمله $2.25 میلیون دلار در یک صندوق اضطراری شورای شهر راه اندازی در سال 2016.

با هتل های بسته و یا در نزدیکی خالی شورای شهرستان در روز پنج شنبه مجاز Freeland به گسترش گذرا اشغال مالیات پرداخت تا 90 روز در یک مورد به مورد و بر اساس.

هایت بسته آن 530-اتاق Indian Wells توسل این هفته و Freeland انتظار رنسانس اسمرلدا را مشابه اعلام زودی. او گفت: 560-اتاق رنسانس که فقط تحت $25 میلیون نوسازی تا به حال فقط 20 تا 25 مهمانان در روز پنج شنبه.

هتل, تخت, مالیات بر درآمد, معمولا به نام جمع است و در حال حاضر با توجه به شهرستان ظرف مدت 30 روز از مجموعه است.

Freeland گفت: او در حال حاضر با بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر راه هایی برای رسیدن مردم به Coachella Valley زمانی که این بیماری همه گیر است.

مردم ممکن است بلافاصله می خواهید به پرواز در مسافت های طولانی او گفت: بنابراین این طرح به هدف درایو بازار “رسیدن به لوس آنجلس و سن دیگو و تشویق مردم است که اگر شما نیاز به یک تعطیلات … بیا به Coachella Valley. وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که فوق العاده برای انجام این کار در اینجا” Freeland گفت.

در روز پنج شنبه شورای شهر نیز به تصویب یک اعلامیه اضطراری که صادر شده توسط Freeland روز دوشنبه بسته شدن تالار شهر و نیاز است که هر کسی با کسب و کار تماس بگیرید و یا بازدید از وب سایت cityofindianwells.org.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>