Indian Wells گلف بازان به دریافت 2 free دور در شهرستان متعلق به دوره که بازگشایی جمعه

مایدزرت | No comments

در استقبال از بازیکنان, بازگشت به هند چاه گلف رفت و آمد مکرر در این شهرستان ارائه شده است که ساکنان آن دو دور بازی به عنوان یک تشکر از شما و انگیزه ای برای بازگشت به این دو شهر متعلق به دوره 18 سوراخ.

رایگان دور هستند و تنها برای کسانی که در حال حاضر یک حلقه چاه گلف رفت و آمد مکرر کارت اقامت. این حرکت مورد تایید قرار گرفت 4-1 توسط شورای شهر در نشست اضطراری روز شنبه.

رایگان دور می تواند برای رزرو بازی از ژوئن 1 Nov. 30.

هند چاه گلف رفت و آمد مکرر دوره را بازگشایی صبح جمعه. آنها بسته شد مارس 20 توسط سفارش از شهرستان ریورساید افسر بهداشت در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus.

شهرستان برداشته است که نظم دوشنبه, اجازه می دهد برای دوره های بازگشایی با محدودیت های که شامل ایمن-فاصله و با پوشیدن ماسک.

Indian Wells گلف رفت و آمد مکرر ارائه نمی دهد نوکر یا کیسه اداره خدمات و محل باشگاه وانجمن و فروشگاه نرم افزار بسته باقی خواهد ماند.

تا اطلاع ثانوی محدوده رانندگی و امکانات عمل باز خواهد شد تنها به بازیکنان به طور مستقیم خود را قبل از برنامه ریزی توپ را روی گوه زمان.

بار توپ را روی گوه در حال حاضر می تواند تنها آنلاین محفوظ است و باید اعتباری در indianwellsgolfresort.com.

کارکنان شهرستان در ابتدا پیشنهاد رایگان دور توان تا پایان ماه مه یا ژوئن اما اعضای شورا رای به تمدید آن به ماه نوامبر اجازه می دهد تا ساکنان پاره وقت که سمت چپ در حال حاضر به استفاده از این برنامه به عنوان به خوبی.

“بخشی-زمان ساکنان که به طور معمول به شدت پشتیبانی ما دوره های گلف در مارس و آوریل در حال حاضر از بین رفته اند” Councilmember ریچارد Balocco گفت. “آنها صرف پول وجود دارد … و آنها را فرصتی برای استفاده از دو دور.”

Councilmember تد مرتنز رای دادند در برابر این برنامه با اشاره به تاثیر مالی که او تخمین زده می شود حداقل $87,361 در درآمد از دست رفته از دو دور از گلف.

این شهرستان در طرح حدود 9.7 میلیون دلار درآمد از ضرر و زیان با توجه به لغو BNP Paribas Open تنیس مسابقات و رویدادهای مهم دیگر در Indian Wells و Coachella Valley.

به طور جداگانه در این شهرستان پیش بینی اضافی $1.3 میلیون از دست دادن درآمد در گلف رفت و آمد مکرر.

“سهم من در این باور است که شناخت قبل از اینکه ما یک ژست خوب,” مرتنز گفت.

در حالی که از دست دادن درآمد از طریق دور به نظر می رسد ممکن ناچیز مرتنز گفت: این مجموعه یک “سنت خطرناک.”

با تصویب برنامه مرتنز گفت: این شورا است که نادیده گرفتن آن مسئولیت امانتی به ساکنان بسیاری از آنها لازم نیست که یک گلف کارت.

دوره های مرتنز گفت: بسته شده اند و برای 35 روز که به مقدار مورد $4.80 مجموع هر دارنده کارت در روز استفاده نشده.

او ساخته شده یک حرکت که برای درگذشت عدم حمایت به جای تخفیف ساکنان’ گلف کارت نرخ $4.80 زمانی که برای تمدید 2020-21.

“من فکر می کنم که منصفانه و معقول از راه های حصول اطمینان گلف دارنده کارت بهره مند است و اجتماعی دارندگان کارت نهفته است” را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که نمی نگه دارید و هر ساکن کارت مرتنز گفت.

گلف کارت اقامت هزینه 50 دلار در هر سال و اجازه می دهد دارندگان بازی برای 35 دلار در هر دور.

“من مانند اپتیک از دو دور و من نمی بازی گلف بنابراین من قصد دارم به هیچ بهره ای از آن ندارند,” شهردار Pro Tem دانا رید گفت. “اما من فقط فکر می کنم اپتیک گفت: ‘هی ما را در کسب و کار, بیا, پایین, بازی گلف شما دو دور’ … به مراتب بیشتر از ‘OK,, ما قصد داریم به شما $5 تخفیف در سال آینده است.'”

شهردار Ty Peabody خواست مدیران خصوصی دوره های آموزشی در داخل شهر نیز به پایبندی به شهرستان “پارک و بازی” دستورالعمل های تعیین شده توسط استانداری بنابراین همه می توانند باز باقی می ماند.

“از آنجا که اگر آنها موفق به انجام این کار آنها (مقامات بهداشت شهرستان) می تواند تعلیق گلف بازی دوباره” Peabody گفت.

با دوره های بازگشایی, 21 از کارکنان که به طور موقت گذاشته شده با نام بازگشت به کار گفت: استیون روزن Indian Wells گلف رفت و آمد مکرر مدیر کل.

به طور معمول گلف رفت و آمد مکرر در مورد استخدام 200 نفر اما 170 کارکنان از گلف Vue Grill & Bar و محل باشگاه وانجمن گذاشته شد زمانی که دوره بودند به دستور shut down در ماه مارس است.

تنها Vue مدیریت کارکنان و البته لازم است نگهداری کارگران باقی مانده است.

در طول بسته شدن یک را-از منوی ایجاد شده برای Vue با منظقه وانت. ویژه روز مادر منو نیز آماده شده است.

که خدمات همچنان با منظقه وانت از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر روزانه. دستورات را می توان با تماس با (760) 834-3800. منوها می تواند به صورت آنلاین در indianwellsgolfresort.com/menus.

روزن و خدمه نیز شروع به ارائه برای انجام خرید مواد غذایی برای ساکنان که احساس نمی راحت بیرون رفتن.

یک لیست از آیتم های است که می تواند دستور داده است که ایمیل فرستاده شده به ساکنان و شامل نان و شیرینی و گوشت و محصولات لبنی تولید کنسرو و محصولات کاغذی و بیشتر. دستورات را می توان روزانه از ساعت 11 تا 3 بعد از ظهر و برداشت منظقه خارج از Vue.

بسیاری او گفت: استفاده از این سرویس است که ادامه دارد.

در حالی که همه چیز شده اند آهسته روزن و کارکنان باقی مانده در Vue ایجاد بیش از 30000 ماسک صورت که اهدا شده است به محلی بهداشت و درمان کارگران است.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>