Indio پزشکی ایستگاه خدمت غیر حیاتی بیماران بدون تخت ICU

مایدزرت | No comments

در fairgrounds در مرکز شهر Indio نشسته 22,000 فوت مربع ساختمان که در آن سقف برج بالا با آشکار florescent به عنوان چراغ تاری از صداها و قدم به قدم سوفل از طریق بی ثمر فضا.

حدود 30 کالیفرنیا ملی Guardsmen وارد صبح روز چهارشنبه در آبی تیره نظامی اتوبوس از جزایر کانال هوایی گارد ملی ایستگاه flanked توسط یک کامیون نظامی با کیسه های خود را و دیگر منابع انباشته شده در پشت.

آنها اختصاص داده شده تنها وظیفه: تنظیم 125-تخت پزشکی ایستگاه. این طرح به صورت تسهیلات به بالا و در حال اجرا در 10 روز آینده. انتظار می رود که این عمل به مدت هشت هفته.

بیمارستان بخشی از جریان امداد منابع ارائه شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که شامل $42 میلیون دلار بودجه اضطراری. در پاسخ به تعداد رو به رشد از موارد بهداشت و مدیریت اضطراری مقامات در حال کار برای اضافه کردن 250 تخت بیمارستان به کنار رودخانه شهرستان در قالب این فدرال پزشکی ایستگاه و دیگری در قسمت غربی شهرستان است. هشت امکانات خواهد شد راه اندازی در سراسر کشور.

مایکل Osur رودخانه دانشگاه نظام سلامت-سلامت عمومی دستیار کارگردان گفت: Indio پزشکی ایستگاه را در خدمت بیمارانی که بدحال برای کمک به آزاد کردن county بیمارستان برای پاسخ به شدید تر coronavirus موارد است.

“چرا Indio? چرا Coachella Valley گفت: Rep., رائول روئیز, D-نخل کویر که خواست دولت فدرال و مقامات به اولویت بندی منابع برای منطقه است. “ما در معرض خطر جمعیتی است.”

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

Riverside County مقامات روز چهارشنبه گفت: این تعداد از محلی coronavirus موارد افزایش به 70 تا 11 روز قبل از گزارش یک اضافی مرگ آوردن این شهرستان در مجموع مرگ و میر به هفت. از صبح روز چهارشنبه در 44 درصد از این موارد در Coachella Valley.

“این Coachella Valley است که در آن ما برای اولین بار موارد در این شهرستان شد” چهارم منطقه, سرپرست Manny Perez گفت: در Indio. “در میان مرحوم شده اند ما آسیب پذیرترین شهروندان: شهروندان ارشد و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.”

ایستگاه ذخیره موقت و تجهیزات

مقامات گفتند آنها مطمئن نبودند که کل هزینه Indio پزشکی ایستگاه خواهد بود اما این که این شهرستان را به دنبال بازپرداخت از دولت فدرال است.

فاجعه در بیمارستان ساخته شده است موقت و تجهیزات از جمله تختخواب تاشو که نشستن نزدیک به طبقه با تشک نازک به راحتی — guardsmen گذاشته یک نوار اندازه گیری برای اطمینان از هر تخت بود فاصله 6 فوت از هم جدا.

اضافی 25 تخت می تواند اضافه شود در یک کشور همسایه از 12 ، 000 فوت مربع ساختمان در صورت نیاز.

بزرگ جعبه های قهوه ای با “Indio” شتاب در کنار سیاه و سفید نشانگر دائمی برگزار قابل حمل غرق شبیه به آنچه که بازدید کنندگان می توانید در این شهرستان نمایشگاه — plus قرمز بزرگ زباله های خطرناک سطل جعبه از ورق کاغذ محافظ بیمار روپوش و ماسک فلزی صندلی پلاستیکی تاشو, جداول, رنگ نارنجی روشن ترومای بسته زانویی لامپ چاقی واکر و عصا و نقص, دوش صندلی.

به عنوان ملی Guardsmen در لباس نظامی خستگی کار می کرد به جمع آوری بیمارستان-در-یک-جعبه آنها پس از پوشیدن دستکش غیر استریل و بدون فاصله 6 فوت از هم جدا.

یک سخنگوی از گارد ملی کالیفرنیا قادر به بلافاصله اظهار نظر در پروتکل های ایمنی.

ایستگاه نمی خواهد که ونتیلاتورهای ICU تخت

رویز گفت: مرکز موقت است اولین گام به سوی دولت فدرال و مقامات اولویت تلاش های امدادی در Coachella Valley.

او گفت: این منطقه که در آن 30 درصد از ساکنان 60 سال یا مسن تر دارای یک نرخ بالاتر از co-وقوع بیماری ها و نرخ های بالاتر از دیابت و بیماری های ریوی و HIV.

در حالی که Coachella Valley سه جامعه و بیمارستان و آن را فاقد سطح 1 مرکز تروما دانشگاه-سطح تخصص پزشکی و تعداد لازم از ICU تخت رویز گفت.

این تخت در پزشکی جدید ایستگاه نخواهد بود تخت ICU به عنوان تسهیلات نخواهد بود مواجه نگردند با هواکش.

رویز گفت: در حال حاضر وجود دارد یک کمبود ساختن آن دشوار برای به دست آوردن آن نیاز به منابع برای منطقه را در معرض خطر جمعیت است که بیشتر احتمال دارد به آنها نیاز دارید.

Newsom گفت: دولت هنوز در حال کار برای امن تر محافظ شخصی لوازم و تجهیزات مانند هواکش.

شهرستان و دولت با هم کار خواهد کرد برای کارکنان ساختمان. اما پرز با تاکید بر نیاز به نگاه در خارج از دره برای کارکنان مراقبت های بهداشتی به عنوان Riverside County کارکنان است که در حال حاضر در ظرفیت.

هر یک از این دو شهرستان در بیمارستان خواهد شد به احتمال زیاد در حدود 30 تا 40 کارکنان از جمله پزشکان استخدام از کمتر سخت-آمار مناطق با کمک کالیفرنیا انجمن پزشکی.

وقتی پرسید که چگونه بسیاری از مردم خواهد بود نیاز به کارکنان 125-تخت تسهیلات رویز تخمین زده است که یک پزشک برای هر 10 تا 30 تخت کفایت خواهد کرد.

اما وقتی که می آید به یک فاجعه چیزی است که “در سنگ” رویز گفت: خورشید صحرا.

“پزشکی فاجعه متفاوت است,” او گفت: “و شما را با آنچه شما داشته باشد.”

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن را پوشش می دهد سلامت و بهداشت و درمان در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

*اصلاح: با توجه به ویرایش خطای قبلی تیتر پزشکی گفت: ایستگاه خواهد خدمت noncritical coronavirus بیماران. آن را نمی خواهد در خدمت coronavirus بیماران آن را به خدمت noncritical بیماران مبتلا به بیماری های دیگر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>