Indio حرکت می کند و نزدیک به مرکز شهر تجدید حیات پس از OK ‘ نشستند توافق

مایدزرت | No comments

در حالی که برنامه ای برای احیای مرکز شهر Indio حرکت رو به جلو این شهرستان است ومیگوید نزدیک به پیدا کردن خواستگار برای خرید و توسعه شهرستان در مرکز شهر متعلق به زمین به عنوان بخشی از یک مقیاس بزرگ توسعه طرح.

Indio شورای شهر رای دادند 4-0 در شب چهارشنبه به تصویب منحصر به فرد مذاکره و توافق با PSDG Indio, LLC.

تصویب این موافقتنامه به معنی PSDG که رهبران گسترده تجربه توسعه را حفظ منحصر به فرد مذاکره حقوق بیش از 14 ماه به صورت بالقوه کسب 23 شهر متعلق به خواص است که شامل 6.34 هکتار زمین در قلب مرکز شهر Indio, مرز مایل خیابان Smurr خیابان, خیابان سعادت و واحه خیابان.

Indio در نهایت امید به احیای آن 140 هکتار در مرکز شهر است که به طور کلی محدود Indio بلوار واحه خیابان و بزرگراه و 111 و جکسون خیابان. این شهرستان در حال حاضر دارای 26 هکتار در این منطقه است.

رهبران شهر بسیار خوش بینانه در مورد بالقوه منافع اقتصادی جدید Indio مرکز شهر خواهد جذب کند.

“Indio است که در حال حاضر بزرگترین شهر در Coachella Valley و سریعترین رشد” گفت: Indio شهردار گلن میلر.

“علاقه به سرمایه گذاری در Indio ساختمان شده است به خصوص با گسترده دانشکده کویر گسترش لوما لیندا, زیبا, سلامت کودکان, درمانگاه, کالیفرنیا کویر محاکمه آکادمی کالج قانون محبوبیت صحرا Theatreworks جامعه تئاتر همیشه در حال بهبود Coachella Valley, تاریخچه موزه و در حال حاضر گسترش شهرستان لارسون دادگستری مرکز. این سرمایه گذاری در حال رانندگی جدید بخش خصوصی تمرکز بر روی مواد غذایی, مهمان نوازی, خرده فروشی, سرگرمی و مسکن در مرکز شهر. و از آنجا که این شهرستان دارای مونتاژ زمین و آماده برنامه ریزی و محیط زیست اسناد و مدارک – زمان مناسب است برای تجدید حیات مرکز شهر.”

در ماه ژانویه کارکنان شهرستان پرده برداری از یک مرکز خاص طرح است که نشان می دهد مرکز شهر Indio می تواند پشتیبانی از تقریبا 1,150 مسکونی واحد 5,000 فضاهای پارکینگ و 2.5 میلیون فوت مربع از قیمت هتل و فضاهای مدنی.

رهبران شهر در مراحل نهایی اتخاذ مرکز شهر برنامه ریزی که می تواند بازگشت به شورا برای تصویب در اواخر این ماه. این شهر در حال حاضر OK می خواهم یک طرح جدید عمومی و نهایی زیست محیطی گزارش پروژه. این طرح شد و تایید شده توسط شورای سپتامبر گذشته مقامات گفت.

در طول یکشنبه شب شورای, جلسه PSDG مقامات و اجرایی اندیش منابع گروه صحبت در مورد چگونه شرکت خود را به کار گیرند و با تمجید از شهرستان برای کار خود را در رابطه تا کنون.

PSDG پیتر Glatzer گفت: خود مرکز شهر مفهوم شامل دو هتل و یک مرکز کنفرانس, فرهنگی, سالن های موسیقی و هنر و چند خانواده مسکن است.

“ما احساس می کنیم Indio نشان دهنده یک فرصت منحصر به فرد برای re-تصور کنید یک مرکز شهر,” او گفت:.

بیشتر: iHub انکوباتور کسب و کار باز می شود در Indio به تشویق کارآفرینی

بیشتر: Indio تصویب حمل و نقل مرکز مطالعه امکان سنجی امید به واجد شرایط برای کمک های مالی

بیشتر: چه خواهد شد آینده مرکز شهر Indio نگاه مانند? بلند پروازانه شهر جدید برنامه تا به برخی از ایده های

اندیش منابع گروه باتون روژ بر اساس غیر انتفاعی نیز یک شریک عمده در این پروژه است. این شرکت با استفاده از پروژه های غیر انتفاعی ساختار است که بازده خالص درآمد حاصل از این منطقه با توجه به شهر.

برخی از پروژه های خود شامل ایروینگ (تگزاس) مرکز همایش های هتل, پورتوریکو, مرکز همایش های هتل, United States Air Force Academy هتل و 120 واحد سیرا سنبه آپارتمان در ریورساید.

اندیش رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت استیو E. هیکس نیز صحبت کرد در این نشست است.

“ما متوجه شد که در حال حاضر زمان مناسب به دنبال ما ماموریت غیر انتفاعی و سرمایه گذاری و توسعه چیزی به ویژه در مرکز شهر Indio چرا که این شهر را مجموعه از خواص جدید طرح کلی و نهایی EIR و به زودی به تصویب مرکز شهر خاص طرح” هیکس گفت.

“این Indio شورای شهر جسورانه و رو به جلو به دنبال چشم انداز برای شهروندان آن جامعه و شهرستان کسب و کار-محیط دوستانه هستند چه ساخته شده Indio یک شریک ایده آل در این مشارکت عمومی-خصوصی ابتکار.”

با استثنا از شهردار Pro Tem ایلین هولمز recused خودش شورای شهر به نظر می رسد شیفته با پتانسیل گروه خرید و توسعه بخشهایی از مرکز شهر Indio.

“من واقعا می خواهم به تمرکز بر روی ورود به جامعه با تمرکز بر هنر در جامعه” عضو شورای اسکار Ortiz گفت. “تمرکز بر روی پایداری بزرگ برای من است.”

عضو شورای Waymond Fermon گفت: به طور کامل توسعه یافته در مرکز شهر منجر به شغل ویژه در صنعت مهمان نوازی. او گفت: آن را نیز می تواند اطمینان حاصل شود کارگران ندارد و به درایو به درایو دیگر دره شهر در جهت پیدا کردن کار.

“ما می خواهیم به بهترین نسخه از Indio,” Fermon گفت. “ما در حال گرفتن وجود دارد.”

PSDG را در حال حاضر شروع یک امکان سنجی بازار, دانش آموز, در حالی که Indio خواهد شروع به انجام یک مرکز شهر پارکینگ مطالعه است.

مرکز: چه خواهد شد آینده مرکز شهر Indio نگاه مانند? بلند پروازانه شهر جدید برنامه تا به برخی از ایده های

اسب: Indio حرکت رو به جلو با طرح OKing مسکونی, سوارکاری استفاده از زمین در نزدیکی شهر آفتاب نخل کویر

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>