Indio مرکز حمل و نقل می تواند انرژی خورشیدی سایبان های پناهگاه اتوبوس و ایستگاه جدید مطالعه نشان می دهد

مایدزرت | No comments

در چند سال آینده شلوغ هاب حمل و نقل می تواند ظهور در Indio.

این امکان وجود دارد که Indio مرکز حمل و نقل در نزدیکی خیابان جکسون و Indio بلوار ممکن است شامل گسترش خورشیدی سایبان پارکینگ اتوبوس پناهگاه و مطبوع ایستگاه با دستشویی و یک میدان.

در حال حاضر این مرکز ساخته شده است تا از یک تازی ساختمان و ده ها تن از فضاهای پارکینگ.

چشم انداز توضیح داده شده است در 75 صفحه مطالعه امکان سنجی تایید شنبه شب توسط Indio شورای شهر در یک 4-0 رای دادن. عضو شورای Waymond Fermon نمی شد در حضور.

این مطالعه شناسایی Indio حمل و نقل مرکز به عنوان داشتن پتانسیل به چند معین hub و یا یک محل که در آن مردم می توانند اتصالات که شامل انواع مختلف حمل و نقل عمومی.

“بسیاری از حالت های سفر در یک شهر کار بهترین زمانی که آنها را به یک محل از مبدا” Indio توسعه جامعه کارگردان Kevin اسنایدر گفت: در ماه گذشته.

تا کنون چشم انداز وجود دارد به عنوان یک مفهوم است. اتخاذ مطالعه کمک خواهد کرد Indio دست آوردن بودجه برای ساخت جدید حمل و نقل در مرکز شهر گفت.

برخی از تغییرات فوری اما به نظر می رسد در افق.

ماه گذشته مقامات تنظیم مناظر خود را در مارس سال 2021 برای شروع یک آموزش برای استفاده از لس آنجلس به Indio در طول Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و دلیجان جشنواره است.

گسترش خدمات راه آهن فراتر از بهار جشنواره های موسیقی یک احتمال است.

این شهرستان ریورساید حمل و نقل کمیسیون در حال حاضر در حال تحصیل در گسترش Amtrak خدمات از لس آنجلس به Coachella Valley. این خدمات را گسترش به Indio.

کلاید Prem ارشد برنامه ریز حمل و نقل در جنوب کالیفرنیا شرکت مهندسی KOA گفت: در ماه گذشته Indio جلسه شورای اسلامی شهرستان که $8.6 میلیون دلار در کمک های مالی از دولت و شهرستان خواهد پرداخت هزینه برای این رویداد ویژه قطار بین 2021 و تا سال 2025 به عنوان به خوبی به عنوان ایستگاه بهبود.

این پلت فرم به طور موقت اما نمی خواهد به طور کامل توسعه ایستگاه.

“آن را نمی خواهد هر گونه املاک و امکانات” اسنایدر گفت: در این نشست است. “این خواهد بود که یک پلت فرم برای مردم برای روشن و خاموش, اما آن را نمی خواهد که دائم امکانات, نور, نیمکت.”

مطالعه امکان سنجی شکسته است به چندین بخش پرداختن به طیف گسترده ای از موضوعات از جمله یک نمای کلی از شهر, حمل و نقل, برنامه, سایت, ارزیابی و بودجه و مدیریت طرح.

وجود دارد هیچ هزینه ای برای این شهرستان در اتخاذ مطالعه است. در آینده شورای شهر ممکن است بررسی و در نظر گرفتن هزینه های بالقوه مانند تطبیق کمک های مالی و یا سایت بهبود.

آن را پیش بینی توپی در حال ساخته شده است در سه مرحله. برای اولین بار است که بودجه از طریق در حال حاضر امن دولت و شهرستان, کمک های مالی, با توجه به مطالعه است.

فاز دوم به ارزش 3 میلیون دلار خواهد جای پیشنهاد مسافری راه آهن خدمات. آن را نیز می تواند ارائه اتصال به حمل و نقل محلی مانند SunLine حمل و نقل علاوه بر ارائه قفسه دوچرخه, پارکینگ و rideshare خدمات.

“این ایستگاه در واقع یک پارک سوار بسیاری است که شامل تنها یک سرپناه و/یا پلت فرم سایبان برای محافظت از مسافران از آب و هوا” مطالعه گفت.

ساخت و ساز در این مرحله شروع می تواند به عنوان اوایل به عنوان 2022.

سوم و نهایی فاز شامل ساختمان ایستگاه با کنترل آب و هوا انتظار منطقه دستشویی, WiFi, تلوان ماشین آلات ، آن است که چندین سال دور از رخ می دهد.

در ماه گذشته در جلسه حمل و نقل محور مسکن ذکر کرد.

“ما به دنبال در آن و کار با شما و دیگر احزاب طی چند سال آینده به واقعا چطور است که می تواند گرد هم می آیند و چه آن را مانند نگاه” اسنایدر گفت.

آموزش: امیدوار به گرفتن یک قطار به Coachella? بیش از حد بد نیست در این سال اتفاق می افتد

مرکز: چه خواهد شد آینده مرکز شهر Indio نگاه مانند? بلند پروازانه شهر جدید برنامه تا به برخی از ایده های

اسب: Indio حرکت رو به جلو با طرح OKing مسکونی, سوارکاری استفاده از زمین در نزدیکی شهر آفتاب نخل کویر

قبلی گزارش آفتاب صحرا خبرنگار کریستین Scharkey استفاده شده در این گزارش است.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>