افراد برای بهره مندی از فدرال کمک به Brevard County با مسکن و غذا و کمک های

فلوریدا تودی | No comments

برنامه ریز رویداد لوری آلن و کسب و کار خود را مبارزه کرده اند در طول دو ماه گذشته به عنوان coronavirus همه گیر شده است از بین برود او درآمد.

در ماه آوریل به تنهایی 12 رویدادهای او هماهنگی لغو شد به نمایندگی از از دست دادن حدود 70.000 دلار درآمد برای خدمات مواد غذایی, هنرمندان و دیگران. تنها سه نفر از کسانی که در حوادث موکول شده است.

همانطور که برای دیگران آلن گفت: “این وقایع را نمی خواهد دوباره. ما از دست داده اند که پول است.”

آلن یکی از کیپ کاناورال در میان 10 اعضای عمومی به آدرس Brevard County کمیسیون در روز سه شنبه شب به دنبال متقاعد کردن کمیسیون برای تخصیص برخی از آنها فدرال مراقبت در عمل پول برای کمک به افراد است.

آلن — که صاحب رنگین کمان سیرک محصولات و رویدادهای — روز چهارشنبه گفت که او خوشحال بود برای دیدن کمیسیون شهرستان کردند.

بیشتر: Brevard, رنج, کسب و کارهای کوچک مشتاقانه منتظر بازگشایی

بیشتر: Brevard فرودگاه دریافت بیش از 20 میلیون دلار در فدرال COVID-19 کمک به سفر هوایی قطره 96%

اما آن را کمی لمس کردن و رفتن. پس از شنیدن این اظهار نظر عمومی و بحث این موضوع در کمیسیون رای دادند 3-2 به تصویب $4.4 میلیون تخصیص از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل برای مسکن و کمک های غذایی.

جزئیات چگونه افراد می توانند برای مسکن و کمک های غذایی از جمله معیارهای واجد شرایط بودن و حداکثر فردی گرانت — باید کار می کرد ظرف چند هفته آینده با توجه به ایان طلایی این شهرستان در مسکن و خدمات انسانی مدیر.

تحت دستورالعمل های فدرال این کمک های مالی به افراد باید به اثرات از coronavirus مانند درآمد از دست رفته از یک اخراج و یا کاهش ساعت کار.

آلن گفت: کمک های مالی به احتمال زیاد برای کمک به مردم خود اشتغالی و “فرفره کارگران” که با داشتن اضافه شده مشکل گرفتن تایید شده برای مزایای بیکاری.

موجب به نظرات و درخواست از کمیسر کریستین Isnardi به “انجام کار درست” کمیسیون تایید صرفنظر $4.4 میلیون نفر از $105 میلیون شهرستان دریافت از طریق مراقبت در عمل برای مسکن و مواد غذایی کمک های اولیه برای افراد است.

اما $4.4 میلیون تخصیص نمی شد به عنوان مقدار پول به عنوان برخی از سخنرانان پرداختن به کمیسیون شهرستان امیدوار بود. پول بیشتری به طور بالقوه می تواند اضافه شود بعد می تواند به عنوان یک برنامه برای کمک به کسب و کارهای کوچک و صدمه و زیان مالی ناشی از کوروناویروس خاموش شدن ناگهانی.

برنامه هایی که county کمیسیون پشتیبانی به عنوان بخشی از $4.4 میلیون تخصیص عبارتند از:

  • مسکن اجاره ای و مسکن کمک برنامه ای است که می تواند با ارائه یک خیابان برای ساکنان برای جلوگیری از اخراج و یا سلب حق اقامه دعوی با ارائه حمایت اقتصادی به کسانی که رنج می برند از بیکاری و/یا از دست دادن درآمد به علت از دست دادن COVID-19.
  • مسکن و ابزار امنیتی سپرده برنامه است که می تواند با ارائه یک خیابان برای ساکنان برای به دست آوردن ابزار و امنیت سپرده به کسانی که رنج می برند از بیکاری و/یا از دست دادن درآمد به علت COVID-19.
  • “مواد غذایی ثبات برنامه” است که می تواند اجازه می دهد برای خرید کالا یا مواد تشکیل دهنده برای آماده سازی وعده های غذایی و یا کامل وعده های غذایی به منظور افزایش توانایی غذای محلی pantries و دیگر سازمان تغذیه مانند وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برای ارائه مواد غذایی به ساکنان. ذینفع خواهد از جمله شهروندان ارشد و دیگر “جمعیت های آسیب پذیر.”

Isnardi گفت که از کار او به عنوان یک پرستار پزشک او را شنیده است “داستان های ترسناک” از بیماران تلاش برای زنده ماندن از لحاظ مالی به دلیل اثرات اقتصادی از coronavirus.

“ما می دانیم که مردم رنج می برند و می دانم که ما باید از این توانایی به آنها کمک کند بنابراین ما نیاز به کمک به آنها را” Isnardi گفت.

“مردم نیاز به کمک در حال حاضر,” او گفت:.

شهرستان کمیسیون معاون صندلی ریتا Pritchett گفت: او می ترسید وجود خواهد داشت افزایش بی خانمانی اگر بخش نیست گام در کمک به مردم رو اخراج برای عدم پرداخت اجاره.

“وجود دارد را به طور جدی برخی از مردم که در حال سقوط through ترک” Pritchett گفت.

این $4.4 میلیون که Isnardi و Pritchett توصیه می شود نشان دهنده 10 درصد از 44 میلیون دلاری باقی مانده از $105 میلیون مراقبت عمل گرانت به بروارد. بود که پس از شهرستان کمیسیون در یک رای جداگانه را کنار بگذارند $61 میلیون دلار برای برنامه های ایمنی و بهداشت برای شهرستان و بروارد را شهرداری.

در میان 10 سخنرانان تلاش برای حرکت در کمیسیون نسبت به شفقت بودند راب باران کاکائو ساحل, رئیس جمهور ایالات راه بروارد; و ترزا Grimison از بندر هند در ساحل, رئيس جمهور و مدیر اجرایی جامعه پایه و اساس بروارد.

باران گفت: بودجه خواهد بود “بحرانی پل” برای کمک به کسانی که تلاش مالی و “یک فرصت شگفت انگیز” برای شهرستان برای کمک به ساکنان آن است.

ماهواره, ساحل, اقامت و محلی حزب دموکرات رهبر استیسی پاتل خواسته کمیسیون شهرستان به اختصاص تمام $44 میلیون نیست را کنار بگذارند و برای برنامه های بهداشت و ایمنی به طور مستقیم کمک به افراد و خانواده از نظر مالی.

“ما خدمات اجتماعی خالص ایمنی در بروارد است و عدم سازگاری مردم” پاتل گفت: کمیسیون با استناد به یک سری از نمونه های. “و به عنوان هزاران نفر از خانواده ها در صورت از دست دادن شغل و اخراج و furloughs ما دولت موفق به ارائه یک عملکرد سیستم برای دسترسی به بیکاری” مزایای.

رای گیری در حمایت از راه اندازی یک برنامه اعطا به افراد Isnardi, Pritchett و کمیسر کورت اسمیت.

رای مخالف بودند صندلی Bryan Lober و کمیسر جان Tobia. آنها احساس county اول باید مطمئن شوید که آن را به اندازه کافی پول برای پوشش coronavirus-هزینه های مربوط برای شهرستان و بروارد را شهرداری قبل از تخصیص کمک های مالی به افراد است.

Lober و Tobia نیز وجود دارد گفت: در حال حاضر دیگر فدرال و برنامه های دولت در محل برای کمک به افراد تحت تاثیر اثرات اقتصادی از coronavirus.

در جداگانه رای کمیسیون طراحی $61 میلیون دلار برای پنج دسته از برنامه های ایمنی و بهداشت برای پاسخ به COVID-19.

در اینجا چگونه است که بودجه می شکند:

هزینه های پزشکی برنامه (16 میلیون دلار): بودجه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هزینه های مربوط به واجد شرایط پزشکی اقدامات و سایر اقدامات برای افزایش COVID-19 درمان ظرفیت از جمله COVID-19 تست, تماس, ردیابی و تست آنتی بادی.

بهداشت عمومی انطباق برنامه (15 میلیون دلار): بودجه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هزینه های مربوط به اقدامات به منظور تسهیل رعایت بهداشت عمومی اقدامات مربوط به COVID-19 از جمله مایع و اجتماعی فاصله در Brevard County زندان و ارتباطات و اجراي پاسخ دولت به بهداشت عمومی ،

بهداشت عمومی برنامه (7 میلیون دلار): وجوه را به واجد شرایط بهداشت عمومی اقدامات و دیگر اقدامات ایمنی انجام شده در پاسخ به COVID-19 از جمله تجهیزات حفاظت شخصی و quarantining.

کارمند عمومی انتقال برنامه (2 میلیون دلار): بودجه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حقوق و دستمزد هزینه های مربوط به انتقال از زمان county کارکنان به وظایف است که قابل ملاحظه ای متفاوت از قبل از COVID-19 وظایف.

پول کنار گذاشته برای آینده شرایط اضطراری (21 میلیون دلار): بودجه خواهد بود خود را کنار بگذارند برای آینده شرایط اضطراری مربوط به COVID-19.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>