Inland Empire مردان متهم به تلاش برای ایجاد 4 میلیون دلار از ماسک صورت. آنها نمی آنها را خود

مایدزرت | No comments

بازرسان فدرال را متهم دو Inland Empire مردان متهم به تلاش برای ایجاد میلیون ها دلار از تجهیزات حفاظت شخصی است که آنها خود را نمی.

به اتهام توطئه برای ارتکاب تقلب سیم واصل شد در برابر رودخانه ساکن دونالد لی آلن 62 و رانچو کوکامونگا ساکن مانوئل Revolorio, 37, با توجه به U. s. Department of Justice.

آنها دستگیر شدند دوشنبه و مظنون به تلاش برای ایجاد بیش از 4 میلیون دلار از تجهیزات آنها خود نیست و یا تا به حال هیچ قدرت به فروش برساند. یک دادگاه فدرال ظاهر در لس آنجلس بود که میله میله برای بعد از آن در روز.

“به عنوان متهم در شکایت از متهمان به دنبال امکان استفاده از فوری ملی نیاز به صرفه جویی در زندگی شخصی و تجهیزات حفاظتی از طریق یک طرح جعلی طراحی شده به خط جیب خود را” ریچارد _tenor ایالات متحده وکیل برای منطقه شرقی نیویورک در بیانیه ای گفت.

آلن و Revolorio هستند متهم به فریب دادن خریداران بالقوه با بد نمایش دادن کسب و کار خود تجربه PPE موجودی و حق فروش این اقلام است.

همه گیر: می خواهید برای کمک به? در اینجا چیزهایی که شما می توانید در Coachella Valley

همه گیر: تجهیزات برای موج است که هنوز هم مورد نیاز در شهرستان ریورساید

به گفته محققان آنها ادعا کرد آنها فرار یک شرکت است که ارائه PPEs جهانی معامله گران, پزشکی, موسسات و شرکت های دیگر پس از سال 2014.

تلاش برای فروش ماسک برای بیش از 4 میلیون دلار درگیر نمایش خالی مهر و موم شده و shrink-wrapped جعبه که آنها سعی کرد به عنوان حاوی کالا.

در طول یک برخورد با یک سرمایه گذار نماینده مقامات می گویند که مظنون به ارائه بیش از یک میلیون ماسک. ماسک بودند متعلق به یک نامربوط شخص ثالث و نماینده یک undercover عامل فدرال با توجه به DOJ.

“مردم باید در محافظت در برابر این نوع از طرح و عاملان آنها باید بدانند که وزارت دادگستری و شرکای آن در حال کار تمام وقت برای مختل کردن تلاش خود را به طعمه عمومی” گفت: Craig Carpenito سر از وزارت دادگستری را در سراسر کشور COVID-19 احتکار و قیمت سنگ آهن در بازار نیروی کار است.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>