امپراتوری داخلی خانه های سالمندان به پذیرش بیشتر بیماران در طول coronavirus افزایش است. در اینجا آنچه که مستلزم

مایدزرت | No comments

پرستاری ماهر امکانات میله میله به بازی نقش مهمی در امپراتوری درون مرزی را قصد دارد به جای افزایش COVID-19 بیماران نیاز به مراقبت در بیمارستان در هفته های آینده.

خانه های که ارائه مراقبت طولانی مدت برای افرادی که دوره نقاهت بعد از یک آسیب شدید و یا بیماری — بسیاری از آنها افراد مسن — کار با بیمارستان های محلی انتقال و دریافت سطح پایین مراقبت از بیماران به فضای بیشتری در دسترس برای COVID-19 بيمار. این به این معنی غیر coronavirus بیماران را ترک بیمارستان بود و نقل مکان به یک خانه سالمندان در بیمارستان و تسهیلات کارکنان.

این استراتژی محلی ساخته شده است در هفته گذشته زمانی که دولت تنظیم کننده آرامش در امکانات می تواند گسترش ظرفیت تخت و گفت: کالیفرنیا, پرستاری در خانه آنها باید قبول هر دو coronavirus و غیر coronavirus بیمار نقل و انتقالات. (Inland Empire شهرستانهای طرح تنها به انتقال دومی.) دولت بخشنامه به دنبال یک حرکت توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه می دهد بیمارستان به طور موقت انتقال بیماران به خارج از امکانات در حالی که هنوز دریافت و پرداخت تحت مدیکر.

تا مطمئن شوید که بسیاری از تصمیم گیری های دشوار در حال ساخته شده به عنوان پیشرفت بیماری همه گیر. اما برخی از مراقبت های بهداشتی صنعت طرفداران در حال هل دادن در برابر این بخشنامه با این استدلال که ساکنان این امکانات در حال حاضر در اوج خطر قرار گرفتن در معرض عوارض شدید — بسیاری از آنها بیش از سن 65 با شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت و یا بیماری های قلبی و نباید خوشه با حتی بیشتر بیماران بدون پروتکل مناسب.

“خانه های سالمندان و زندگی کمک خانه های, خانه آسیب پذیر ترین جمعیت آن را به عنوان مربوط به این ویروس گفت: Michael Wasserman, رئيس جمهور از انجمن کالیفرنیا دراز مدت مراقبت های پزشکی, یک سازمان است که طرفداران برای دراز مدت مراقبت حرفه ای در سراسر کشور. “خط پایین این است که ما باید اقدامات احتیاطی اضافی هنگامی که آن را به می آید حتی از راه دور امکان معرفی ویروس به این خانه.”

اما کنترل عفونت به شمار یک چالش برای بسیاری از امکانات که کمبود وقت preventionist به استخدام پیشگیری از عفونت تکنیک های برای اطمینان از ایمنی بیماران و کارکنان واسرمن گفت.

از 53 به کمک امکانات زندگی در کنار رودخانه شهرستان حدود 84 درصد بوده است ذکر شده به صورت نامناسب و کنترل عفونت در پنج سال گذشته, با توجه به U. s. مراکز مدیکر و مدیکید خدمات تجزيه و تحليل داده ها توسط خورشید صحرا. این به این معنی خانه نیست باید برنامه های مناسب در محل برای جلوگیری از گسترش عفونت و بیماری در میان بیماران است.

از 52 امکانات در سن برناردینو کانتی 96% شده اند ذکر شده برای شبیه سنگین.

در سراسر ایالت کالیفرنیا? 90%.

مراکز ایالات متحده برای مدیکر و مدیکید خدمات است که به طور معمول وظیفه بازرسی از خانه های پرستاری در سراسر کشور اما داده ها نشان می دهد ادامه داد: کنترل عفونت استنادهای سال پس از سال است که کارشناسان نسبت به عدم اجرای.

در صورت همه گیر کارشناسان می گویند روش های کنترل عفونت در این امکانات نیاز به تغییر بلافاصله برای جلوگیری از شیوع بیشتر و یا خانه های سالمندان نباید بخشی از افزایش برنامه های.

اما به عنوان Inland Empire حرکت به تسریع در بیمارستان ترشحات غیر COVID-19 بیماران به امکانات زندگی کمک مقامات می گویند دولت باید به موضوع تنگ تر راهنمای بیماران و انتقال بهتر و پیشگیری از عفونت های مدیریت.

در حالی که گروه هایی مانند واسرمن که لابی رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای سال قیمومیت که عفونت preventionists بود کامل-موقعیت زمان در پرستاری امکانات دولت باقی می ماند قطع در صدور این نوع از جارو بخشنامه. در عوض, California Department of Public Health ارائه شده خود را کنترل عفونت در کارکنان به کمک امکانات خاص با روش های خود را.

آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه است که خدمات ارائه خواهد شد بر اساس مداوم برای بیش از 1000 خانه های پرستاری در سراسر کشور.

چگونه بیمار نقل و انتقالات کار در طول موج?

برنامه ریزی شده انتقال از سطح پایین مراقبت از بیماران بدون coronavirus از بیمارستان به خانه سالمندان بخشی از برنامه به جای افزایش coronavirus بیماران این شهرستان ریورساید مقامات بهداشت عمومی پروژه آمار منطقه در کمتر از دو هفته.

این شهرستان را در دسترس 102 تخت های مراقبت ويژه هستند انتظار می رود به آمار ظرفیت مارس 12 و باقی مانده 1,399 تخت بیمارستان در حال انتظار برای پر کردن توسط مارس 22. شهرستان 172 هواکش ها همه می تواند در استفاده از آوریل 26.

در حال حاضر حدود 64 درصد از شهرستان 3,844 مجوز پرستاری ماهر تخت خالی هر چند که تعداد نوسان می تواند هر روز به بیماران حرکت در داخل و خارج شهرستان ریورساید سخنگوی بروک Federico گفت.

این به این معنی تقریبا 2,459 تخت اضافی در حال حاضر در دسترس در محلی خانه های سالمندان. که تقریبا دو برابر تعداد باقی مانده تخت بیمارستان هستند که پیش بینی شده برای پر کردن اواخر آوریل است.

در حالی که سن برناردینو کانتی همچنین قصد دارد برای نقل و انتقال بیماران بیمارستان به پرستاری ماهر امکانات شهرستان سخنگوی دیوید ورت گفت: آن را نمی تواند ارائه هر گونه اطلاعات در مورد نحوه نقل و انتقالات کار می کنند و نه تعداد کل موجود مرکز پرستاری تخت.

ترس از COVID-19 شیوع بیماری در خانه های پرستاری در حال حاضر احساس در اینلند امپایر در ماه گذشته است.

San Bernardino County مقامات بهداشت عمومی در حال فرض کنید “همه مثبت هستند” در یوکایپا خانه سالمندان که در آن پنج ساکنان درگذشت از coronavirus مربوط به عوارض و ده ها تن از ساکنان دیگر و شش هیات آزمایش مثبت است. شهرستان متوقف کرده تست چرا که برای انجام این کار خواهد بود “بی معنی و اتلاف کمیاب تست منابع” ورت گفت.

این شهرستان در هفته گذشته همچنین گزارش شیوع در Reche دره توانبخشی و بهداشت مرکز مراقبت در کلتن. در آن صورت هشت ساکنان و هفت کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 و یکی از ساکنان کشته شدند.

در شهرستان ریورساید حداقل 30 ساکنان و برخی از کارکنان در یک آسایشگاه باید آزمایش مثبت برای coronavirus در تمدید بیمارستان مراقبت از ریورساید.

علاوه بر این پس از شهرستان مقامات بهداشت آموخته است که 73 سال — که پس از دستیابی به این ویروس — زمان صرف شده در رانچو مایراج تسهیلات زندگی کمک آنها انجام شده نزدیک به 200 تست در 99-تخت خانه. فقط یک نفر دیگر آزمایش مثبت — یک زن در 30s که آیا قرارداد کار در تاسیسات. او جدا شد در خانه و انتظار می رود که به بهبود می یابند.

هر دو شهرستان باید دست و پنجه نرم کردن با این موارد به آنها آماده شدن برای انتقال غیر coronavirus بیماران از بیمارستان ها به کمک امکانات زندگی.

“همه بیمارستان ها به طور معمول ترشحات بیماران به پرستاری ماهر امکانات به عنوان بخشی از دوره عادی از کسب و کار” گفت: Federico. “این است که به طور منظم انجام می شود به حرکت بیمارانی که نیاز به یک سطح پایین تر از مراقبت های پزشکی از بیمارستان. هیچ تغییر به طور منظم روند. ما درخواست پرستاری ماهر امکانات برای تسریع در درخواست برای قرار دادن از بيمارستان.”

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

افزایش برنامه های: Riverside County بیمارستان انتظار می رود به آمار ظرفیت در اواسط ماه آوریل

Federico گفت: روند طبیعی شروع می شود با کارکنان بیمارستان تماس یک آسایشگاه به بحث در مورد یک بیمار انتقال. سپس پرستاری مرکز تماس بگیرید بازگشت و بحث در مورد تدارکات مانند زمان ورود. در حالی که در طول زمان فرآیند متفاوت است, Federico گفت: شهرستان قصد در طول موج به حرکت بیماران “را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به طوری که بیمارستان ها باید بسیار مورد نیاز فضای تخت.”

فدریکو کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر در مورد چگونگی روند را نگاه متفاوت اما گفت آن خواهد بود بیمارستان مسئولیت به صفحه نمایش مبتلا به تب یا دیگر علائم کروناویروس قبل از انتقال بيمار به تسهیلات زندگی کمک.

اگر یک خانه سالمندان مثبت coronavirus مورد پس از آن که محل تعطیل خواهد شد به جدید پذیرش در حالی که این شهرستان در بخش بهداشت و درمان به بررسی مورد, Federico گفت. این نیز هیچ حرکتی از پرسنل یا بیماران از خانه که به امکانات دیگر.

انتقال بیماران باید آزمایش قبل از مرخص, کارشناسان می گویند

به عنوان بخشی از دولت را به جای پیش بینی COVID-19 نیاز Newsom گفت: در تاریخ 1 آوریل است که بیماران باید منتقل نمی شود به محلی خانه های پرستاری مگر اینکه محلی مقامات بهداشت عمومی برای اولین بار تایید می کنند که امکانات کافی منابع برای مراقبت از هر دو coronavirus یا غیر coronavirus بیماران.

تنها پرستاری امکانات است که باید فعال جدا شده بخشی از ساختمان خواهد بود قادر به پذیرش دوره نقاهت coronavirus بیماران.

The California Department of Public Health نیز ارائه کنترل عفونت از کارکنان دولت در بخش بهداشت و درمان به کمک پرستاری با امکانات کمک های فنی برای کنترل عفونت به گفته یک سخنگوی وزارت.

در حالی که واسرمن تحت فشار قرار دادند تا در برابر دولت فدرال و دولت دستورات او گفت: بیمار انتقال می تواند اتفاق می افتد اگر روش های مناسب در محل هستند.

“اگر قضاوت بالینی استفاده می شود و هر دو بیمارستان و مرکز پرستاری راحت هستند که احتمال این که بیمار داشتن COVID-19 کم است, پس از آن من هیچ مسائل با خانه های پرستاری پذیرش بیماران بیمارستان” واسرمن گفت. “اما وجود دارد به قضاوت بالینی آن نمی تواند فقط کورکورانه دنبال دستور دولت است.”

بیماران انتقال از یک بیمارستان باید مورد نیاز برای تست منفی برای coronavirus دو بار با تست های انجام شده 24 ساعت از هم جدا واسرمن گفت: — حتی اگر بیمار نیست تجربه علائم با توجه به احتمال زیاد بدون علامت گسترش یافته است.

دولت صادر راهنمایی که تایید شده یا مشکوک به کروناویروس بیماران نمی تواند منتقل شود تا زمانی که تست منفی تایید نتایج یک California Department of Public Health سخنگو گفت خورشید صحرا. دولت نیست و نیاز به آزمایش برای بیماران که بیماری تنفسی علائم و نه اعتقاد به معرض شده اند.

نه همه coronavirus حامل نمایش تنفسی, علائم, Wasserman اشاره کرد.

چرا که به دستور دولت نیاز ندارد coronavirus بیماران به طور جداگانه قرار داده شده در پرستاری از امکانات غیر coronavirus بیماران واسرمن نیز توصیه شده تنظیم جداگانه مراقبت حاد امکانات خاص برای coronavirus بیمارانی که دیگر نیاز به بیمارستان در سطح مراقبت اما آماده نیست را به مرخص شد و به خانه خود نشده است.

انجمن کالیفرنیا از امکانات بهداشتی خواست یک روش مشابه.

“اما اگر COVID-19 امکانات در حال اجرا در همان زمان به کمک امکانات زندگی هستند با نرخ بالای کنترل عفونت استناد و سپس آن را نمی خواهد کمک به مشکل” واسرمن گفت.

نه riverside county برنامه ای برای انتقال دوره نقاهت coronavirus بیماران به خانه های پرستاری پس از انتخابات گفت: آنها باید جداگانه تعیین شده به کمک امکانات زندگی.

در کنگره ایالات متحده رائول رویز که نشان دهنده کالیفرنیا 36th کنگره منطقه گفت: منظور از دولت فدرال به حرکت بیماران باید انجام شود متفکرانه.

“است که آن را هوشمند خود را به COVID-19 بيمار (یک) خانه سالمندان یا ماهر پرستاری بیماران ؟ کاملا” رویز, D-Palm Desert گفت: در مصاحبه با آفتاب صحرا. “ماهر پرستاری امکانات و خانه های سالمندان باید بسیار تحت نظارت دقیق نظارت و جهانی اقدامات احتیاطی از جمله دیگر داشتن بازدید کننده و غیر ضروری سفر به عقب و جلو از بیمارستان.”

رویز یک پزشک به نام وضعیت در یوکایپا پرستاری صفحه اصلی “وحشتناک” و گفت که او توصیه خود و اعضای خانواده را به یک نسبت از خانه سالمندان اگر یک coronavirus شیوع گزارش شده وجود دارد. فرض نسبی خود را ندارد coronavirus او توصیه خانواده برای مراقبت از فرد در خانه خود را به جای او گفت:.

کارشناسان توصیه می کنند تمام تسهیلات زندگی کمک کارگران آزمایش می شود برای تب

وقتی که می آید به ایمنی در داخل زندگی کمک امکانات ژولیت Morrison, دستیار استاد در دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید است که تحقیق در حال ظهور ویروس ها گفت: خورشید صحرا که همه کارگران باید غربالگری تب.

“این است که بسیار در معرض خطر جمعیت” موریسون گفت. “اگر یک فرد در زندگی کمک مرکز آزمون مثبت و سپس هر کس دیگری خواهد شد بیش از حد.”

ایالت کالیفرنیا با صدور دستورالعمل برای خانه های پرستاری پس از شیوع در زندگی مرکز مراقبت از کرکلند در ایالت واشنگتن است که در سمت چپ 37 مرده در فوریه آورده و coronavirus به مرحله ملی.

دستورالعمل آینه کسانی که اعلام کرد در اواسط ماه مارس توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری که دستور خانه های سالمندان به طور موقت ممنوعیت بازدید کننده و غیر ضروری پرسنل از ورود امکانات. CDC همچنین گفت: بیماران مبتلا به بیماری تنفسی باید از نزدیک تحت نظارت و گزارش بلافاصله به مناسب ادارات بهداشت.

با وجود این دستورالعمل جدید واسرمن می گوید coronavirus شیوع بیماری های ناشی از سابقه عفونت سیستمیک کنترل مسائل. او گفت: بسیاری از خانه های یک preventionist کار در آن موقعیت فقط چند بار در هفته است که منجر به نرخ بالای کنترل عفونت استناد در سراسر کشور.

حتی اگر خانه های سالمندان را تا حد زیادی بسته درهای خود را به بازدید کنندگان قرارداد کارگران و کارکنان به طور مستمر به رفتن در داخل و خارج در معرض بودن برای اعضای خانواده خود و به دیگران در هنوز باز کسب و کار مانند فروشگاه های مواد غذایی. هر کسی می تواند ندانسته بود یک ناقل بدون علامت.

آن را غیر معمول نیست برای برخی از قرارداد کارگران به شغل پاره وقت در چند زندگی کمک امکانات واسرمن گفت. به منظور به حداقل رساندن آلودگی متقاطع او گفت: امکانات باید تشویق کارگران به هاپ از یکی از تسهیلات خود را به دیگری.

اگر کارگران نیاز به سفر بین امکانات او گفت: پس از آن آنها باید مانیتور خود به خود درجه حرارت و سایش های مختلف تجهیزات حفاظتی در هر مرکز.

سان برناردینو شهرستان صورت گرفت از جمله مراحل دوشنبه زمانی که اقدام County بهداشت عمومی افسر دکتر ارین Gustafson صادر سفارش نیاز به پرستاری امکانات به استخدام “هر وسیله لازم” برای توقف استفاده از کارکنان که همچنین کار در دیگر پرستاری امکانات.

این منظور نیز نیاز به خانه سالمندان کارکنان به پوشیدن دنده محافظ برای جلوگیری از آنها را از گسترش بیماری به ساکنان نیاز به کارکنان خود را برای نظارت بر درجه حرارت و منع آنها از ورود امکانات در صورتی که علائم هر بیماری مسری.

‘فدرال نمی خواهید برای انجام این کار’

Riverside County منتشر شد دستورالعمل در مورد چگونه پرستاری امکانات باید آماده برای یک COVID-19 جامعه افزایش است. توصیه ها عبارتند از: ایجاد یک برنامه است که اجازه می دهد برای فرد بیمار isolations نظارت بر علائم کروناویروس و تمرین خوب کنترل عفونت روش های مانند ساخت تجهیزات حفاظتی موجود برای کارکنان و دست-ضد عفونی کننده در دسترس برای ساکنان.

این شهرستان همچنین ارائه تمام امکانات زندگی کمک با دستورالعمل در مورد چگونه به پاسخ اگر یک مقیم و یا عضو هیات تست مثبت برای کوروناویروس. این دستورالعمل شامل بلافاصله جداسازی بیمار و دیگران که ممکن است در معرض.

در حالی که این شهرستان در حال ارائه این بهترین شیوه های Federico گفت: California Department of Public Health تنظیم تمام پرستاری ماهر و تسهیلات مراقبت دراز مدت نتیجه آن است که دولت مسئولیت نگه امکانات زندگی کمک پاسخگو برای ارائه مکان های امن زندگی می کنند.

San Bernardino County Health مدیر Trudy Raymundo همچنین گفت که اجرای به دولت است.

واسرمن گفت که انجمن کالیفرنیا در دراز مدت مراقبت های پزشکی شده است فشار Newsom ماه گذشته به دستور تمام زندگی کمک امکانات کامل-زمان عفونت preventionist در کارکنان و به طرح قوانین روشن برای بیمار نقل و انتقالات.

“این امکانات در حال انجام بهترین آنها می توانند, اما فرد مسئول پیشگیری از عفونت است که اغلب نیز رسیدگی 12 مسئولیت های دیگر و همچنین” واسرمن گفت. “مگر در مواردی وجود دارد یک دستور از دولت است که مسئولیت نخواهد بود اولویت بندی و یا با توجه به زمان به آن نیاز دارد. ما در حال حاضر شاهد نتایج حاصل از داشتن یک اختصاص داده شده عفونت preventionist. است که چرا ما با داشتن شیوع بیماری در این امکانات است.”

در حالی که دولت این قدرت را تعطیل پرستاری امکانات دولت فدرال قدرت قطع مدیکر و مدیکید پرداخت. به عنوان یک نتیجه از شیوع بیماری در کرکلند خانه سالمندان ایالت واشنگتن تنظیم کننده متوقف جدید پذیرش به مرکز. خانه سالمندان نیز می تواند به $611,000 در فدرال جریمه و همچنین می تواند از دست دادن مدیکر و مدیکید بودجه را اصلاح نواقص است که منجر به شیوع این بیماری با توجه به واشنگتن پست.

بازرسان فدرال با اشاره به سه بحرانی کمبود که رهبری در بخش, به شیوع بیماری در کرکلند با توجه به یک سیستم مدیریت محتوا آزادی مطبوعات. این مرکز موفق به سرعت در حال شناسایی و مدیریت بیمار ساکنان شکست خورده به اطلاع واشنگتن وزارت بهداشت در مورد افزایش نرخ عفونت تنفسی در میان ساکنان و موفق به داشتن یک کافی back-up plan زیر فقدان امکانات اولیه پزشک که بیمار کاهش یافت.

در پاسخ به اين پرونده (CMS) و CDC با هم کار خواهد کرد برای شناسایی که در آن coronavirus است به احتمال زیاد به ضربه بعدی و هدف پرستاری بازرسی خانه در این مناطق.

اما در کنگره ایالات متحده پل طبخ R-Yucca Valley گفت: خانه سالمندان سیاست نیاز به تغییر قبل از شیوع بیماری اتفاق می افتد. او گفت: ایالت کالیفرنیا نیاز به داشتن امکانات زندگی کمک پاسخگو و تجدید نظر در پروتکل از جمله افزایش در وزارت امور خارجه بازرسی. دولت فدرال, او می گوید, شده فاقد نظارت آن.

“فدرال نمی خواهید برای انجام این کار” کوک گفت. “ما نیاز به فشار دولت برای ایجاد تغییر معنی دار است که من فکر می کنم آنها در حال حاضر به دلیل (از آنچه) به ما آموخته اند که از آنچه اتفاق افتاده در واشنگتن است. شاید نقطه روشن با همه این است که ما را به تغییر روش ما در زندگی کمک امکانات کلی از آنجا که ما می دانیم آنها نیست همه خوب است.”

آفتاب صحرا ویرایشگر جولی Makinen و خبرنگار autism_today کمک به این گزارش.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن تحت پوشش بهداشت و مراقبت های بهداشتی در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>