زندانیان از ترس ابتلا به کروناویروس در زندان به دادگاه با تاخیر به مدت 60 روز

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

راجر Tansey دریافت تعداد زیادی از درخواست ها برای کمک از مردم در زندان که مایل به دریافت کنید. بسیاری از Riverside County معاون مدافع مشتریان زندانی هستند.

به تازگی هر چند درخواست خود را برای آزادی تا به حال کمی برای انجام با اعتبار هزینه آنها رو به رو هستیم.

“آنها وحشت زده از گرفتن این ویروس در زندان” Tansey گفت. “این واقعا غم انگیز و ترسناک وضعیت برای آنها است.”

بسیار وجود دارد او می تواند انجام دهد ،

روز دوشنبه کالیفرنیا رئیس دادگستری تاخیر در همه منصفه در دولت 58 برتر دادگاه به مدت 60 روز به دو برابر زودتر از مهلت قانونی محاکمات که صادر شد در هفته گذشته در انطباق با محدودیت های سفر و گردهمایی به دستور رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

بیشتر: Coronavirus: Riverside County تاخیر جنایی منصفه بسته امکانات

بیشتر: کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

در حالی که او را درک نیاز به محدود کردن عملیات با توجه به حال عمومی اورژانس بهداشت Tansey نگرانی تاخیر بیشتر خواهد شد آهسته در حال حاضر غیرمنتظره سیستم عدالت کیفری و به طور بالقوه مانع از مشتری خود حقوق به سریع محاکمه و همچنین قرار دادن سلامت خود را در سوال.

او را از دست زدن به موارد 25 متهمان شده اند که wending از طریق سیستم دادگاه البته به آرامی به سمت داوری.

همه قبلا برنامه ریزی شده برای شروع آزمایش در طول 60 روز مهلت قانونی دوره است.

اما با این نظم “در هر مورد که هر کس در یک وقفه” Tansey گفت. “آنها به معنای واقعی کلمه یخ زده. اگر موارد نیست حل و فصل متهمان نیست که از زندان آزاد شده و یا ارسال به دولت ، این است که برای ایجاد بزرگ تنگناها.”

او گفت که او را به نوشتن نامه به مشتریان خود که در زندان هستند و کسی که او نمی تواند رسیدن به از طریق تلفن یا ایمیل به اجازه دهید آنها را می دانم در مورد تاخیر.

این شهرستان ریورساید دفتر دادستان منطقه اذعان دارد که این توقف باعث خواهد شد که یک نسخه پشتیبان از آزمایش های آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد پیش از محاکمه جلسات آن ادامه دارد.

دادستان منطقه مایک Hestrin گفت: دفتر خود است, پوسته پوسته شدن پشت همه خدمات در مهلت قانونی به جز ضروری ترین جمله تفهیم اتهام جلسات که در آن متهمان به طور رسمی متهم به جنایات و می توانید وارد کنید درخواست.

“وقتی کسی دستگیر می شود ما باید 48 ساعت به شارژ تصمیم” Hestrin گفت. “ما قانون اساسی دولت نمی تواند نگه داشتن مردم برای مدت طولانی بدون شارژ آنها را با یک جرم و جنایت است. و این چیز خوبی از آن حفاظت فردی برای آزادی. ما خواهید بود در ادامه به تصمیم گیری در آن در همان زمان. تنگنا خواهد رخ می دهد در موارد رفتن به دادگاه.”

Hestrin گفت: دادستان باید مرتب به نظر می رسد از طریق تلفن و یا تصویری برای خود اختصاص داده arraignments.

اما برای دفاع وکیل مدافع که نیاز به ملاقات و مشورت با زندانی خود مشتریان نهفته است که واقعا یک گزینه است.

Tansey گفت: او یکی از بسیاری از مدافعان که داوطلب شده اند به یک شیفت کار arraignments در شخص یک هفته هر سه هفته برای میزان توقف. تجربه او به عنوان توصیف “بی سر و صدا وحشتناک” را به عنوان هر کس در اتاق نگران ابتلا به ویروس.

“کار ما نیاز به تماس نزدیک است,” او گفت:. “فقط در هفته گذشته من در دادگاه با حدود 60 نفر در آن است. دو نفر در ردیف عقب بودند سرفه و نرم. نمایندگان شد, دوچرخه سواری, 30 یا 40 متهمان در داخل و خارج. از نظر ایمنی عمومی این (توقف) بود و تصمیم درست را.”

حتی پس نگرانی در مورد پتانسیل برای شیوع کروناویروس در زندان هستند به عنوان فراگیر به عنوان بیماری خود را.

در روز سه شنبه, Riverside County Sheriff چاد بیانکو گفت که برخی از زندانیان با علائم شبه آنفولانزا بودند در حال آزمایش برای COVID-19 اما تا کنون وجود داشته است و هیچ تایید موارد بیماری در این شهرستان برگزار شود.

بیانکو گفت: “نمی دانم که چگونه بسیاری از آزمایشات تجویز شده است به زندانیان و هنوز ساخته نشده است آگاهی از نتایج خود را. او گفت: بخش کلانتر سیستم در محل باید یک عفونت رخ می دهد.

“ما باید توانایی برای دوباره خانه زندانی و یا راه اندازی مناطق قرنطینه اما آیا تا به حال به هر یک از این اقدامات هنوز,” کلانتر گفت:, و اضافه کرد که به جز حقوقی, مشاوره با وکیل مدافع دیگر اهل بیت ملاقاتها لغو شده است.

“آنچه ما انجام داده اند محدود است اهل بیت قرار گرفتن در معرض به مردم خارج است. ما در حال تلاش برای انجام همه چیز ما می توانیم برای جلوگیری از ویروسی بودن آورده به زندان.

“کل سیستم عدالت کیفری دادگاه و خودمان به طور کامل متعهد به حفظ نظم در این زمان” بیانکو گفت. “این بی سابقه ای آنچه ما در اینجا انجام. ما در حال رفتن به فعالانه اجازه جنایی جامعه این را می دانم آسان نیست و مجموعه ای از.”

Hestrin به توافق رسیدند که این ویروس را تحت تاثیر قرار نشده دفتر خود مسئولیت اجرای قانون است.

“ما نه تو بگو خدای من به دلیل آنچه که ما در حال رفتن به نگه داشتن شما پاسخگو,'” Hestrin گفت. “وجود دارد هیچ coronavirus تخفیف برای افرادی که مرتکب جرائم جدی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>