داخل قهرمانی matchup: این سایه تپه در مقابل قیمت به عنوان دو با اعتماد به نفس گروه از شوالیه دیدار

مایدزرت | No comments

مربی Ryan داکوتای شمالی انجام داده است همه چیز را در قدرت خود را به سایه اش تپه پسران تیم بسکتبال آماده برای یک شب مانند شب شنبه.

شوالیه را لوس آنجلس قیمت دبیرستان (همچنین شوالیه) در 8 p. m. در مستعمره دبیرستان در انتاریو برای CIF-SS Division 3A قهرمانی و به عنوان دور به عنوان مربی Towner نگران است آنها آماده است.

آنها بازی در سطح بالا در تابستان و مسابقات آنها در بازی و برنده نخبگان مسابقات در ماه دسامبر و با آنها مبارزه برای کسب سهم از کویر امپراتوری لیگ با پالم اسپرینگز. به عبارت دیگر آنها بوده است و در بسیاری از مسابقات قهرمانی لحظات.

“ما آماده شده برای این لحظه و در یک زن و شوهر از قهرمانی در حال حاضر در این فصل, بنابراین ما در حال تلاش برای گرفتن بیش از حد به کرات و خارج از شخصیت و فراموش نکنید که آنچه ما در اینجا” Towner گفت. “ما در حال درمان آن را مانند فقط یک بازی بزرگ است که ما هستیم اما شما بعد از برنده شدن در این یکی شما می توانید یک جایزه.”

شوالیه موفق به کسب قهرمانی در دامین کلاسیک و سپس برنده در پالم اسپرینگز در اواخر فصل در چه بود برای تمام مفاهیم و اهداف بازی مسابقات قهرمانی.

بنابراین در حالی که این درست آنها بوده است و در بازی های بزرگ سایه تپه ارشد ستاره Dominic Escobar گفت: آن را آسان تر به بحث در مورد درمان این مثل فقط یک روز دیگر از در واقع آن را انجام می دهند.

بیشتر: تصادف عجیب و غریب: سایه تپه گارد نقطه امید به دنبال در جای پای به صحرا CIF قهرمان

“Yeah, مربی تیم تلاش می کند به تاکید است که در هر بازی اما این بسیار خاص است شانس در تاریخ در ساخت” گفت: Escobar به عنوان شوالیه سعی خواهد کرد برای تبدیل شدن به تنها پنجم کویر پسران بسکتبال تیم به پیروزی CIF-SS عنوان. “ما شاید کمی وحشت و پروانه, اما پس از آن بازی ما بود خوب به آن بروید.

“اگر همه ما بازی شدید و بازی که قاتل ذهنیت من فکر نمی کنم هر کسی می تواند به توقف ما از روی صدق و صفا” Escobar گفت. “اگر ما می آیند تنبل و یا بازی با هیچ انرژی ما اجازه می دهد تا تیم های دیگر به آن را ballgame.”

بازی روز شنبه را دشوار است به نقص در آن تیم هیچ مشترک مخالفان و واقعا باید به حال دلایل برای عبور از مسیرهای در سال های اخیر است. سایه تپه (28-3) است که در ردیف 2-رتبه بندی تیم ها در بخش. قیمت رتبه No. 9, اما آنها دست کشیدن از شماره 1 روستای مسیحی در یک چهارم نهایی و شماره 5 آدلانتو در نیمه نهایی. سایه تپه در ضمن ضرب و شتم شماره 3 تیم چشمه دره در نیمه نهایی.

قیمت ضبط است 24-8 و خود 3-5 در لیگ برتر ممکن است افزایش ابرو, اما آنها یکی از سه تیم در لود شش تیم بندر لیگ به بازی برای یک CIF-SS عنوان در روز شنبه. Ribet آکادمی (که ضرب و شتم قیمت دو برابر) خواهد بود در بخش 2A عنوان بازی و رنسانس آکادمی (که با تقسیم قیمت) خواهد بود در بخش 4AA عنوان بازی.

انتظار نسبتا بالا-بازی به ثمر رساند به عنوان سایه تپه به طور متوسط حدود 68 امتیاز در هر بازی در حالی که قیمت به طور متوسط حدود 77.

قیمت یک بسکتبال قهرمانی کارخانه. آنها برنده قابل توجه 11 CIF-اس اس عناوین. مقایسه کل Coachella Valley موفق به کسب چهار CIF-اس اس عناوین ترکیب شده است. قیمت نیز شش مسابقات قهرمانی کشور به عنوان آنها تحت سلطه کوچکترین تقسیم بندی برای سال.

آنها تا به حال قابل توجه هشت سال اجرا از 1999-2006 که در آن آنها را به خانه آورد به عنوان هر سال در کوچکترین بخش. آنها همچنین برنده CIF-اس اس عناوین در سال 2009 و 2010 و پس از آن دوباره در سال 2016. پس از نهایی شد رقابتی-حقوق صاحبان سهام بر اساس قیمت شروع به پریدن کرد تا به برخی از بالاتر اختلافات آنها نمی رسید به فینال.

پس از تماشای فیلم سایه تپه بازیکنان توضیح داده شده قیمت به عنوان یک تیم ورزشی اما یکی از آنها انتظار می رود به رقابت با پا به پا.

“تماشای آنها را بر روی فیلم می بینم یک تیم بسیار خوب, آنها, اکشن, رانندگان خوب فقط خود را معمولی جامد تیم گفت:” سایه تپه ارشد کول Osgood. “ما شده است در بسیاری از بازی های رقابتی برابر مشابه تیم, بنابراین من فکر می کنم که ما آماده هستیم. خوب به آن بروید.”

Escobar تکرار Osgood نظرات.

“بدیهی است که آنها در بازی های قهرمانی به یک دلیل,” او گفت:. “آنها قطعا خوب قطعا جامد. آنها بسیار بزرگ و ورزشی است. اما ما بازی های برگزار شده تیم های متعدد مانند آن بنابراین من می دانم که ما می توانیم با آنها به رقابت بپردازند. ما در بازی های قهرمانی به یک دلیل بیش از حد است.”

هیچ سوال که شوالیه — سایه تپه شوالیه است که — در حال بینهایت با اعتماد به نفس. و نیز وجود دارد هیچ سوال آن است که اعتماد به نفس می آید: مربی Towner.

“قیمت در حال رفتن به راست ورزشکاری. بسیار تیم ورزشی. آنها یک بسکتبال مدرسه, گرفتن بچه ها برای رفتن وجود دارد به طور خاص به بازی بسکتبال” Towner گفت. “من احساس می کنم که ما در حال رفتن به آنها را ضرب و شتم, اما البته من احساس می کنم که راه در مورد هر تیم ما بازی کند. خود را ورزشکاری است که واقعا خوب است اما اگر ما می توانیم که دور — و من فکر می کنم مردم دست کم گرفتن ما ورزشکاری — اگر ما می توانیم آنها را مجبور به اجرای جرم و دفاع بازی من فکر می کنم ما می توانیم برنده شویم.”

پنج شروع

شوالیه باید با استفاده از همان شروع پنج در طول زمان 12-بازی برنده خط خط. ششمین مرد کسر Tapia بخشی از یک نیمکت واحد است که Towner نیست ترس به تماس بگیرید, اما از آن شده است پنج شروع که وارد شده تقریبا در هر دقیقه از هر بازی. مربی Towner می دهد یک نگاه در داخل هر یک از اعضای آن گروه با استعداد همه آنها به ثمر رساند در آمار و ارقام در این تیم را به نیمه نهایی برد.

دومینیک اسکوبار (ارشد قدرت رو به جلو): “چالش من ساخته شده به او در فصل گذشته بود زمانی که شما به من نشان می دهد شما یک شش بسته که زمانی که من می دانم که شما می خواهید را به نفع خود عنوان.’ این پیام بود که خود هسته قوی از آنجا که هر چیز دیگری در مورد او همیشه قوی بوده است اما هسته ضعیف بود. و من به یاد داشته باشید یک روز ناگهان او به من ارسال یک عکس از خود را شش بسته و او گفت: “من به شما گفت من آماده هستم.’ و بنابراین او فقط در یک طرز فکر های مختلف در این سال است. او با بازی در نخبگان سفر تیم در این تابستان و او شروع به درک کنند که او را فقط به عنوان خوب به عنوان این بازیکنان و به طوری که فقط در آورده و اعتماد به نفس خود را بالا.”

طناب Stansberry (دانشجوی سال دوم تیراندازی گارد): “بند ناف دارای بیشترین اعتماد به نفس در جهان است. این یک چیز خوب و بد, چرا که او هرگز فکر می کند او می کند هر چیزی اشتباه است. اما آن را نیز یک چیز خوب به خاطر او است که بعدی-بازی ذهنیت است. ‘من از دست رفته سه عکس در یک ردیف به خوبی حدس بزنید چه من قصد دارم به یک چهارم است.’ بنابراین او را بالغ بسیاری در این سال شده است و از آنجا که سالمندان واقعا گرفته او را در زیر بال خود را. ما یک قاعده: اگر شما فکر می کنم شما می توانید شات شلیک آن را فقط نمی تواند ضرب و شتم در دفاع. بنابراین شما بگویید که به بند ناف و او معتقد است که او می تواند هر شات. Ha!”

Deonta عجیب و غریب (ارشد گارد نقطه): “ما او را به آقای صاف است. فقط خوب در دادگاه است. آیا هر آنچه شما می خواهید او را به انجام. در بازی وجود دارد که در آن او را به رفتن به مانند 25 و بازی زمانی که او مانند هشت امتیاز. اما در آن شب او باید 15 خیز دال و پنج دزد, 10 ریباند و یا چیزی. بنابراین او فقط واقعا سازگار و او احتمالا فشار بیشتری بر او از کسی چون ما به او گفت شما کلید موفقیت ما است. چون ما می دانیم که چه Dom در حال رفتن به انجام ما می دانیم که طناب در حال رفتن به دریافت عکس های خود را, اما او کارت های وحشی. او فقط یک واقعا خوب بچه فروتن بچه.”

کول Osgood (ارشد گارد تیم بهترین بازیکن دفاعی): “او بینی خود را به همه چیز. او به گارد تیم های دیگر سخت ترین بازیکن کل بازی و وقتی که مرد می رود او به گارد آینده سخت است. و او فقط یک اسب بارکش. ما همه بگویید که اگر شما کار به عنوان سخت به عنوان کول شما می تواند به توقف. یکی از بازیکنان مورد علاقه.”

ملاکی Murrell (دانشجوی سال دوم به جلو): “خود را 6-10 بال اجازه می دهد تا او را برای محافظت از 1 تا 5. شده است وجود دارد برابر ما قرار داده و او را در یک نقطه گارد و بار ما او را محافظت و 6-8 6-9 مرد. او مانند بسیار آرام اما او واقعا احساسی و با شور و شوق. و در حال حاضر او قادر به گام و ضربه باز سه. اعتماد به نفس خود را در حال افزایش است. هر ضربه او طول می کشد و ما هرگز به این سوال از آنجا که ما می خواهیم او را به تیراندازی توپ بیشتر. و او بهترین رهگذر در تیم است. آنها بحث وجود دارد خارج وجود دارد, اما آن را به او. او قطعا می توانید اجرا کنید اگر نقطه مورد نیاز است. بسیار با استعداد بچه.”

Shad قدرت نویس برای خورشید صحرا. او را در رسیدن به [email protected]

بازی مسابقات قهرمانی جزئیات

چه: CIF-SS Division 3A قهرمانی بازی

که: سایه تپه (28-3) در مقابل قیمت (24-8)

زمان: 8 بعد از ظهر, شنبه

که در آن: مستعمره دبیرستان در انتاریو

بلیط: 15 دلار برای بزرگسالان و 5 دلار برای دانشجویان با کارت دانشجویی

کویر پسران تیم بسکتبال در CIF نهایی

2020: سایه تپه در مقابل قیمت 8 بعد از ظهر شنبه در مستعمره دبیرستان

2019: Capistrano دره مسیحی 43 پالم اسپرینگز 33

2017: صحرا مسیحی آکادمی 86 شرمن در هند 47

2009: صحرا مسیحی 54, Tarbut V’Torah 49

2003: قیمت 80 کویر چپل 50

2002: اسقف Amat 47, نخل کویر 35

1997: کلیسای جامع شهر 84, West Valley 69

1983: رودخانه پلی 76 پالم اسپرینگز 53

1976: لینوود 71 پالم اسپرینگز 70

1973: پالم اسپرینگز 58 لا کانادا 57

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>