پوشش بیمه برای گسترش بهداشت روانی teletherapy

لدگر | No comments

می سی سی پی بزرگترین شرکت بیمه, آبی صلیب آبی سپر گسترش teletherapy پوشش در دولت برای مقابله با COVID-19.

“در پاسخ به CDC و می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت, راهنمایی در گام های لازم برای کمک به جلوگیری از گسترش این COVID-19 ویروس صلیب آبی و سپر از می سی سی پی گسترش دسترسی به مراقبت که شامل پوشش پزشکی لازم پزشکی از راه دور بازدیدکننده داشته است به ما اجازه می دهد تا کاربران را به بازدید از ارائه دهنده خود را بدون ترک صفحه اصلی” صلیب آبی در بیانیه ای گفت.

BCBS گفت: طرح جدید COVID-19 پزشکی از راه دور پوشش توسعه داده شد با ارائه دهندگان شبکه در اوایل ماه مارس بود و بیشتر تصفیه شده برای پرداخت هزینه تا یک ساعت جلسه برای teletherapy. BCBS گفت: آن را ادامه خواهد داد به بررسی پوشش خود را.

گسترش می آید پس از لی اینگرام از آکسفورد آغاز شده درخواست آنلاین در هفته گذشته بود که نزدیک به 1500 نفر از امضا توسط دوشنبه اصرار آبی صلیب آبی سپر را به طور کامل پوشش teletherapy.

در سال 2017 اینگرام را برادر دوقلو درگذشت خودکشی در سن 23.

لی تلاش می کند به آموزش دیگران در مورد اهمیت روانی به دنبال کمک در صورت نیاز. او گفت: برادر خود را در برابر بیماری های روانی. در زندگی خود لی گفت که او دریافت مشاوره حرفه ای برای مقابله با مسائل است.

اینگرام گفت: ترس بیش از او آمدند این ماه زمانی که درمانگر خود را نشان داد آن ممکن است مدتی قبل از آنها می توانند رزومه فرد در جلسات با توجه به کروناویروس حکم به تعویق انداختن روال خدمات پزشکی و دندانپزشکی.

اینگرام سابق مدیسون ساکن که در حال حاضر زندگی در آکسفورد گفت: صلیب آبی نیست به طور کامل پوشش teletherapy به عنوان بخشی از آن در پزشکی از راه دور سیاست. او گفت: BCBS قبلا گفت: آن را پوشش 30 دقیقه جلسه اما اکثر جلسات درمانی برای یک ساعت.

روز دوشنبه Ingram ادعای پیروزی کرد و گفت: این شرکت بیمه خواهد شد و گسترش آن در پزشکی از راه دور سیاست را پوشش ساعته teletherapy.

“مبارزه با صلیب آبی برنده شد! از امروز teletherapy در حال حاضر به طور کامل تحت پوشش در می سی سی پی!,” او گفت: در Facebook post.

اما BCBS گفت: گسترش و توسعه خدمات پزشکی از راه دور نیست مربوط به هر درخواست آنلاین.

اینگرام گفت یا نه دادخواست خود را بخشی از او خوشحال است که teletherapy تحت پوشش خواهد شد.

BCBS گفت: همچنین waiving هزینه های برای پوشش پزشکی از راه دور بازدیدکننده داشته است به این معنی که هیچ معافیت شرکت پرداخت و یا بیمه اتکایی برای اعضای.

در یک مصاحبه تلفنی با شیپور لجر در شنبه اینگرام گفت: او می توانست جان سالم به در برد بدون صلیب آبی پوشش اما او شروع به پریدن کرد به علت سعی کنید برای کمک به دیگران.

“ما نیاز به آن را در دسترس برای همه” اینگرام گفت: از teletherapy.

می سی سی پی در بخش بیمه فرستاده بود یک بولتن 16 مارس که به کارگردانی پزشکی از راه دور بین یک سرویس دهنده و یک بیمار تحت پوشش همان آن را به عنوان یک فرد در جلسه..

پزشکی از راه دور خواست: اعمال جراحی الکتیو معمول پزشکی دندانپزشکی بازدیدکننده داشته است را در خود نگه دارد در می سی سی پی

می سی سی پی در بخش سلامت روان گفت: در جریان وقوع COVID-19 ویروس در یک زمان به چالش کشیدن برای بسیاری فراهم می کند اما این مقابله راهنمایی:

  • وزارت بهداشت روانی تلفنی باقی خواهد ماند کارکنان در همه زمان ها و در دسترس است با تماس با 1-877-210-8513 برای کسب اطلاعات در مورد خدمات و پشتیبانی.

استرس و مقابله

  • نگاهی به زمان برای انجام کارهای شما لذت بردن از این که آیا آن را در حال خواندن کتاب و یا لذت بردن از یک فنجان قهوه است.
  • آیا سازمان دیده بان و یا گوش دادن به بیش از حد اخبار و یا رسانه های اجتماعی.
  • افرادی که از قبل موجود سلامت روانی شرایط باید مطمئن شوید که برای ادامه درمان خود را که آیا دارو یا درمانی و همچنین توجه به بدتر شدن علائم و به اشتراک گذاری آنها را با ارائه دهندگان خدمات خود را.
  • مراقبت از سلامت جسمی خود را با گرفتن ورزش و خوردن وعده های غذایی سالم و اجتناب از نوشیدن بیش از حد و تلاش برای دریافت مقدار زیادی از خواب.

کمک به دیگران مقابله

  • بزرگسالان اغلب نفوذ راه جوان مردم واکنش نشان می دهند و پدر و مادر و مراقبان که واکنش نشان می دهند با آرامش می تواند کمک به اطمینان و حمایت از کودکان و دیگران در نزدیکی آنها.
  • علائم شایع از افراد جوان دچار مشکل مقابله. گریه و یا سوزش و یا بیش از حد تحریک پذیری و یا اقدام در نوجوانان است. کودکان و افراد جوان ممکن است بازگشت به رفتار آنها قبلا outgrew و یا آنها ممکن است شروع به اجتناب از فعالیت های آنها معمولا لذت ببرید.
  • کمک به کودکان و نوجوانان در مقابله با استرس با نگه داشتن به طور منظم روال زمانی که ممکن است و یا با ایجاد یک برنامه برای یادگیری و مدرسه بر اساس فعالیت هایی که در حال وقوع در خانه است.

اجتماعی و انزوا فاصله

  • اقدامات پیشگیرانه برای رسیدن به دوستان و اعضای خانواده می تواند کمک به کاهش اضطراب و یا تنهایی کسی ممکن است احساس کنید در طول این زمان.
  • مردم را تشویق به دریافت “چهره به چهره” تماس با ما از طریق چت تصویری برنامه های کاربردی مانند FaceTime و یا اسکایپ.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>