موقت JSU رئیس جمهور پس از به bynum استعفا بیش از فحشا بازداشت

لدگر | No comments

دولت مدیره کالج به نام توماس هادسون را به عنوان رئیس جمهور بازیگری از دانشگاه ایالتی جکسون در روز دوشنبه.

انتصاب آمد تنها چند ساعت پس از خبری که سابق JSU رئیس جمهور ویلیام به bynum جونیور دستگیر شده بود در یک فحشا نیش.

هیئت مدیره برای اولین بار رد کرد به گزارش تصمیم خود را پس از خروج اجرایی جلسه. آن را بعد از ارسال اخبار به وب سایت خود را.

که توماس هادسون?

هادسون شده است با این دانشگاه از سال 2012 بوده است در خدمت به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهور و رئیس تنوع افسر JSU. او مسئول اجرای دانشگاه تنوع طرح و افزایش ثبت نام کمتر از گروه های دانشجویی با توجه به زیستی.

او همچنین در دانشگاه فرصت برابر استخدام افسر و عنوان نهم هماهنگ کننده.

قبل از جکسون دولت هادسون نظارت هادسون شرکت حقوقی در جکسون و خدمت به عنوان یک مساوی افسر اشتغال برای وزارت امنیت داخلی.

“ما بسیار خوشحال است که توماس هادسون موافقت کرده است به عنوان اقدام رئیس جمهور گفت: دانشگاه, رئیس جمهور هیئت مدیره هال پارکر در انتشار اخبار. “به عنوان یک همسر و یک زمان عضو هیات او یک عشق عمیق و درک درستی از دانشگاه و همه به این معنی به دانشجویان و استادان و کارکنان و فارغ التحصیلان و دولت است.”

هادسون دریافت مدرک لیسانس خود را در رشته علوم سیاسی از JSU و مدرک حقوق خود را از دانشگاه می سی سی پی, مدرسه قانون است. او یک عضو از می سی سی پی, کانون.

فحشا نیش nabs 17

کلینتون پلیس بیش از آخر هفته بازداشت به bynum و متهم او را با خرید خدمات, فاحشه, اظهارات نادرست از هویت و با در اختیار داشتن ماری جوانا. او در میان 17 نفر دستگیر شده در دو روز نیش.

که ویلیام به bynum Jr?: از بحث JSU رئیس جمهور به فحشا نیش

نیز دستگیر شد Shonda مک کارتی مدیر JSU گالری های هنری. او متهم شده بود با خرید خدمات از یک زن روسپی و در اختیار داشتن ماری جوانا در حالی که عامل وسیله نقلیه موتوری.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>