عضو کمیته بین المللی المپیک می گوید که سال 2020 توکیو بازی های المپیک خواهد بود به تعویق افتاد و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس

فلوریدا تودی | No comments

جانباز کمیته بین المللی المپیک عضو دیک پوند گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزش بعد از ظهر دوشنبه که 2020 توکیو بازی های المپیک در حال رفتن به تعویق افتاد, به احتمال زیاد تا 2021 با جزئیات به کار در چهار هفته بعدی.

“بر اساس اطلاعات کمیته بین المللی المپیک است, به تعویق افتادن تصمیم گرفته شده است,” پوند گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “پارامترهای رفتن به جلو مشخص نشده اما این بازی در حال رفتن به شروع در جولای 24, که من می دانم.”

پوند کانادا شده است که یکی از تاثیرگذارترین اعضای کمیته بین المللی المپیک برای دهه گفت: او معتقد است که کمیته بین المللی المپیک اعلام خواهد شد آن گام های بعدی به زودی.

“آن را در مراحل,” او گفت:. “ما به تعویق انداختن این و شروع به مقابله با تمام انشعابات حرکت این است که بسیار زیاد است.”

CORONAVIRUS & SPORTS: دریافت آخرین اخبار و اطلاعات درست در صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا.

هشدار: کارشناسان بهداشت هشدار برگزاری 2020 تابستان بازی ها بیش از حد به زودی خطرات گسترش coronavirus بیشتر

روز یکشنبه رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ گفت: او را بعد از چهار هفته برای تصمیم گیری سرنوشت توکیو بازی های المپیک, برنامه ریزی برای شروع جولای 24. باخ بدل شده لغو بازی.

بازی های المپیک خواهد بود آخرین – و تا کنون مهم ترین – رویداد ورزشی به توان نهفته coronavirus که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در ماه دسامبر. همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19 ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر چین و در سراسر جهان در ماه های بعدی آلوده کردن صدها نفر از هزاران نفر از مردم و قابل توجهی باعث اختلال در زندگی روزمره در کشورهای متعدد است.

پوند را به کمتر از 24 ساعت پس از رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ نشان داد برای اولین بار است که به تعویق انداختن توکیو بازی خواهد بود یک احتمال است. در نامه ای به ورزشکار جامعه گفت: کمیته بین المللی المپیک آغاز خواهد شد بررسی راه های جایگزین به مرحله بازی ها از جمله به تعویق افتادن و برنامه ریزی برای رسیدن به یک تصمیم در چهار هفته بعدی.

در ساعت بعد از آن, اما, کانادا المپیک و پارالمپیک کمیته گفت که نمی خواهد ارسال یک هیئت از ورزشکاران به توکیو بازی مگر اینکه آنها به تعویق افتاد. استرالیا و سپس اشاره به چیزی مشابه اما در کمتر از راه مستقیم. آن گفت: هیئت اجرایی آن کمیته ملی المپیک موافقت کردند که “یک تیم استرالیا نمی تواند مونتاژ در شرایطی در خانه و خارج از کشور.”

توسط صبح روز دوشنبه, آلمانی کمیته المپیک بود پیوست همتایان خود در برزیل و نروژ در میان کشورهای دیگر در عموم اصرار کمیته بین المللی المپیک به تعویق انداختن بازی های المپیک است.

این امر اولین بار در بازی های المپیک شده اند به حالت تعلیق هر چند آنها لغو شده است قبلا در طول دوره جنگ است. در سال 1916 تابستان بازی لغو شد به دلیل جنگ جهانی اول به عنوان بودند که در تابستان و زمستان بازی در سال 1940 و 1944 به علت جنگ جهانی دوم است.

تحریم نیز باعث عوارض جدی برای این بازی در سال 1976 1980 و 1984. اما در هر صورت این رویداد به خودی خود رفت و به عنوان برنامه ریزی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>