آیووا انجمن: وزش snowbirds سوخت Klobuchar پیروزی در پالم اسپرینگز ‘ماهواره’ جمع آوری

مایدزرت | No comments

به عنوان مجموعه ای خورشید در پشت درختان نخل دوشنبه شب کارن Rathje ایستاده در خط در خارج از پالم اسپرینگز کتابخانه های عمومی, در حال انتظار برای جلسه همراه با 107 دیگر آیووا دموکرات که خود را در جنوب کالیفرنیا در شب از خانه خود را دولت “برای اولین بار در کشور” مسابقه.

درجه حرارت در بالا 50s عملا استخوان دلسرد کننده توسط کویر استانداردهای اما به اندازه کافی گرم برای حزبی را برانگیخت به خنده reminisce در مورد گذشته مسابقات زمانی که آنها تا به حال به صبر در انجماد واقعی آب و هوا قبل از شروع جشن.

پس از بیش از یک ساعت از رای شمارش و کشمکش متوسط snowbirds طاقی بهداشت ، ctq, D -, Minn. به یک پیروزی قانع کننده در پالم اسپرینگز — یکی از 87 ماهواره قفقاز آیووا حزب دموکراتیک مورد تایید در سراسر دنیا برای افرادی که نمی توانستم آن را به حوزه زمان-افتخار روند.

در پایان شب در پالم اسپرینگز Klobuchar انباشته بود 49 حزبی را برانگیخت قرار دادن او جلوتر از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن (29) و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg (21).

آیووا حزب دموکرات با تاخیر گزارش نتایج نهایی در روز دوشنبه برای کل انجمن پس از تناقضات پدید آمده بین اعداد گزارش شده در مقاله و گوشی های هوشمند و نرم افزار مورد استفاده برای tabulate حزبی نتایج. این وضعیت باعث داد و بیداد و ایجاد یک موج جدید انتقاد از انجمن سیستم.

هر دو Buttigieg و ساندرز اردوگاه را تحت فشار قرار دادند نتایج تایید نشده است که اشاره به پیروزی حزب دموکرات آیوا دهندگان گفته اند که آنها قصد انتشار نتایج مدتی شنبه.

بیشتر: Iowa حزب دموکرات: انجمن اطلاعات دقیق, اما, برنامه, برنامه نویسی, خطا, تف کردن نتایج قسمی

قبل از جلسه آغاز شد Rathje گفت که او برنامه ریزی شده در حمایت تاجر تام Steyer در تراز اما می دانستم که وجود دارد یک فرصتی به او نمی رسد زنده ماندن آستانه که در این صورت او برنامه ریزی شده در تعویض به Klobuchar اردوگاه. اگر Klobuchar نبود قابل دوام او می خواهم به عقب بایدن.

“من به شما بگویم من یک جمهوری خواه است اما من نمی خواهم خواه پلت فرم در حال حاضر, بنابراین من نمی ترسم برای عبور بیش از” Rathje بود که ماندن در لا کوئینتا گفت. “من رای برای هر کسی که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

بر خلاف مقدماتی که در آن رای دهندگان بازیگران برگه های رای برای کاندیدای خود را انتخاب و در یک رای گیری در محل قفقاز در حال اجرا توسط احزاب سیاسی. در ایالات آیووا و نوادا واجد شرایط اعضای حزب جمع در مدرسه و سالن های ورزشی ، کتابخانه ها و کلیساها در خانه خود حوزه برای انتخاب نامزد خود موارد و توضیح حمایت خود را به مخاطبان از همسالان خود قبل از خوشه بندی با همفکر وقتی که می آید زمان به دفعات مشاهده شده است.

آیووا حزب دموکرات قوانین نیاز به نامزدها به نفع خود حداقل 15 درصد حمایت در نظر گرفته شود “قابل دوام” اهدا می شود دولت نمایندگان. حامیان نامزدها که برنده شدن در کمتر از 15% پس از اولیه شمارش اول “تراز” در جلسه lingo — می توانید تجدید نظر خود را انتخاب و یا هم پیوستن یا حمایت از یک نامزد که رسیده زنده ماندن آستانه محسوب می شود در دومین و آخرین تراز.

فرایند پیچیده قوانین پایین, نرخ مشارکت و عدم دسترسی برای افرادی که در شیفت شب کار نیاز به مهد کودک و یا فقط ساده درونگرا را موجب انتقاد در سال های اخیر است. در پاسخ آیووا حزب دموکرات تصمیم به برگزاری 87 “ماهواره قفقاز” در مکان های مختلف از پالم اسپرینگز به پاریس.

زمانی که حزبی را برانگیخت دامن زد به کتابخانه خوشه ها شروع به شکل مردم آیووا نمایندگان شان کمپین پوشیدن تی شرت, برگزاری علائم و متعلقات دیگر است. آنها guzzled بطری آب munched در بلغور جو دوسر با شکلات تراشه کوکی ها قند و شکر و دارچین (و نه فاقد گلوتن انواع به طور فزاینده ای محبوب در کالیفرنیا) و از کنار چشمان خود مورد بررسی اتاق برای ارزیابی هر نامزد را پشتیبانی می کند.

میشل نش Klobuchar حامی که می خواهم در محور, با شوهر و پسر او از اوکس هزار داوطلب به عنوان یک حوزه کاپیتان wrangled مردان و زنان با پوشیدن امی برای امریکا t-پیراهن اطراف فولد جدول در وسط کتابخانه دهلیز.

“من فکر می کنم ما ممکن است بیرون می آیند ، من امیدوار هستم! درست است ؟ فکر نمی کنید ؟ اول یا دوم؟,” او خواسته او را مشروط با مخلوطی از عصبانیت و هیجان است. “I’m feelin’ بسیار خوب!”

در این جلسه سازمان توضیح داد: قوانین: هر گروه را یک فرصت برای صحبت به نمایندگی از نامزد خود و سپس همفکر شرکت کنندگان را جمع آوری و پارلمانی رئیس خواهد بود و راه رفتن در اطراف اتاق و تعداد هر گروه. نش در حال حاضر می دانستم که این روش از یک کنفرانس تلفنی با Klobuchar کمپین دیگر حوزه کاپیتان داوطلبانه در ماهواره قفقاز.

او اسکن اتاق به دنبال گروه های کوچک و حمایت از نامزدها مانند Rep. Tulsi Gabbard D-هاوایی; او امیدوار به انتخاب آن شدند. او گفت: ده ها تن از Klobuchar حامیان او می خواهم جمع آوری باقی می ماند خوشه پس از اولین تراز نتایج بودند در حال شمارش. او می خواهم رسیدگی به هر گونه بیشتر کشمکش های مورد نیاز.

پس از اولین tally Klobuchar ظهور با 41 حامیان جلوتر از بایدن (24), Buttigieg (20) و همه نامزدهای دیگر. Klobuchar هواداران تشویق در هر دو تعداد و زمانی که Rathje به آنها پیوست اما خلق و خوی کمتر بود شاد در گوشه ای از کتابخانه در نزدیکی کامپیوتر چوبی که در آن حامیان سناتور. برنی ساندرز من-Vt., و الیزابت وارن سناتور. D-Mass., جمع.

با 108 جلسه شرکت کنندگان 16 بود تعداد سحر و جادو از حزبی را برانگیخت هر نامزد کرده بود به داد و بیداد کردن برای رسیدن به 15 درصد زنده ماندن آستانه. پس از اولین محور شگفتی بزرگ بود که نه ساندرز و نه وارن تا به حال حمایت های لازم برای رسیدن به زنده ماندن آستانه با 9 و 8 حامیان بود.

Sean Boies یک ساندرز حامی در جنوب کالیفرنیا در تعطیلات و کارولین شولتز وارن حامی و پومونا کالج, دانشجو, نیست تعجب است که مورد نظر خود را نامزد بودند عملکرد بهتری نسبت به بیشتر میانه رو متمایل آرای انتخابات ریاست جمهوری. به عنوان ماهواره های پارلمانی دو Boies و شولتز پیش بینی شده است که بسیاری از Coachella Valley را مردم آیووا نمایندگان شان خواهد تکیه بیشتر به سمت نامزدهای میانه مانند Klobuchar و بایدن.

“این چیزی است که ما انتظار می رود” Boies گفت: در یک تقریبا خالی گوشه تعیین شده برای ساندرز حامیان. “ما فکر آن خواهد بود بسیاری از مردم با خانه زمستان در این منطقه است. ما فکر آن را منحرف محافظه کارانه تر از آیووا, شهرستان به خصوص.”

دو گروه بلافاصله شروع به بحث در مورد چگونه برای رسیدن به زنده ماندن. اگر آنها را متحد آنها می خواهم که 17 حامیان — به اندازه کافی برای برنده شدن داشت.

پس از دو وارن حامیان سرعت decamped به Klobuchar جدول و ساندرز گروه گسترش صفوف خود را به 12 هرج و مرج به هر طریقی بود به عنوان رهبران وارن و ساندرز اردوگاه پیشنهاد راه های مختلف برای تبدیل شدن به قابل دوام.

برخی از وارن حامیان تایید ایده وحدت با ساندرز حامیان و اجازه می دهد یک سکه بازی شیر یا خط به تعیین که سناتور ترکیب گروه را پشتیبانی می کند. حداقل این است که راه آنها که آنها می خواهم که 50% شات گرفتن وارن برای زنده ماندن.

l”این قطعا یک واقعا وضعیت جالب بود. برای برخی از مردم آنها واقعا مشتاق در مورد وارن و نوع ‘مه’ در مورد بقیه نامزدها” شولتز گفت. “و برنی کمی پلاریزه اما در همان زمان برخی از حامیان او هستند مانند” ما برای برنی و نه هر کس دیگری. او دلیل من رو درگیر در سیاست است.'”

اما بحث و گفتگو در مورد بازی شیر یا خط سکه طرح به پایان رسید و در یک بن بست پس از چهار ساندرز هواداران گفت: آنها را عقب سناتور ورمونت یا هیچ نامزد در همه — توسعه که نا امید از در غیر این صورت مودبانه مردم آیووا نمایندگان شان که شروع به زمزمه در مورد بازگشت “برنی یا نیم تنه” ذهنیت بسیاری می گویند شکسته حزب در طول مبارزات انتخاباتی 2016.

صخره کسلر که انشعابات وقت خود را بین Des Moines و پالم اسپرینگز اما نمی ثبت نام در زمان برای شرکت در جلسه, تماشا به عنوان گروه سعی کردم به واسطه توافق و تعجب آنچه که مبارزه پیش بینی در مورد ماه آینده به عنوان دموکرات کار برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“وجود دارد مانند سه یا چهار که نمی خواهد تکان دادن. این بازتاب در صحنه ملی است چرا که اگر ادوارد و الیزابت نمی تواند گرد هم می آیند در سراسر کشور به ترقی خواهان هستند gonna lose,” او گفت:. “گاهی اوقات شما همیشه نمی توانید آنچه شما می خواهید, اما وجود دارد برخی از این افراد که مایل به رها کردن.”

نه ساندرز و نه وارن رسیده زنده ماندن آستانه در تراز دوم به معنی تمام ماهواره های پارلمانی’ نماینده معادل اهدا شد به Klobuchar (49) بایدن (29) و Buttigieg (21).

بنابراین دموکراسی در عمل و یا بیش از حد پر هرج و مرج ،

شولتز در پومونا دانشجو که پشتیبانی از وارن گفت: پس از جلسه او فکر می کند آن را یک کمی از هر دو.

پس از Klobuchar برداشت هشت نفر بین اول و دوم هم ترازی نش حوزه کاپیتان گفت که او لذت می برد چگونه caucusing برجسته جامعه محور تصمیم گیری ها و نقش آنها در فرایند دموکراتیک است.

“چگونه سرگرم کننده این است ؟ آن را بسیار سرگرم کننده تر از رای گیری!” او گفت:. “هیچ یک از ما انتظار امی را نیز به خاطر او دریافت نمی کند مقدار فشار دهید. و من فکر می کنم که همه در حال رفتن به تغییر. ما میخوایم از خواب بیدار و امی برنده میخوام در سراسر کشور.”

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>