آن را امن برای دریافت مواد غذایی در طول ارشد, خرید ساعت ؟ چه در مورد حمل کردن مواد غذایی ؟

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

به عنوان coronavirus همه گیر در ادامه به تعطیل کردن زندگی روزانه در سراسر جهان خوانندگان ما در سراسر کشور از ما خواسته اند سوال در مورد COVID-19.

و ما در حال پاسخ دادن به آنها.

برای حقایق اساسی در مورد ویروس – آنچه در آن است و چگونه آن را گسترش می یابد و که در آن واقع شده – شما می توانید تا با خواندن ما در عمق مبین اینجا. ما همچنین افشا و خنثی برخی از ویروسی coronavirus اسطوره ها و پاسخ برخی از سوالات خود را.

چه چیز دیگری شما می خواهم به دانستن ؟ لطفا ثبت coronavirus-سوالات مرتبط با از طریق فرم زیر و یا ایمیل آفتاب صحرا خبرنگار بهداشت نیکول هیدن در [email protected]

آن را امن برای دریافت مواد غذایی در طول ارشد, خرید ساعت ؟

تصدیق کرد که افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی اساسی هستند بیشتر مستعد ابتلا به COVID-19 تعداد فزاینده ای از فروشگاه ها اختصاص زمان و یا باز کردن زودتر برای ارشد خریداران و دیگر گروه در معرض خطر.

اما Tania الیوت مربی بالینی از بیماری های عفونی در NYU Langone می گوید او نمی آن را توصیه. “است که به یک از امنیت کاذب,” او گفت:. “با تشویق افراد با بیماری های مزمن به بیرون رفتن در یک زمان اختصاص داده شده, شما هنوز هم در معرض آنها را به یک دسته از مردم دیگر و اگر یک نفر در جمعیت که آلوده است و سپس این ویروس گسترش یافته است.”

الیوت گفت که او می خواهم به جای دیدن فروشگاه محدود کردن تعداد افرادی که می توانید وارد کنید در طول مدت زمان داده شده به طوری که وجود دارد افراد کمتری در فروشگاه. او همچنین تشویق افراد سالم به انجام خرید.

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

چگونه می توانم دریافت مواد غذایی در طول مستند?

پالم اسپرینگز Unified School District خود در حمل و نقل دانشجویی رانندگان اتوبوس تحویل شده اند وعده های غذایی رایگان به خانواده های منطقه از دوشنبه به مطمئن شوید که بچه ها هنوز غذا خوردن در حالی که مدارس تعطیل هستند.

پیدا کردن مواد غذایی بانک که در خدمت شرقی رودخانه و جنوب سان برناردینو شهرستان است که در ادامه به ساکنان اجازه می دهد تا انتخاب کنید تا وعده های غذایی در مکان های مختلف در سراسر دره.

برای سالمندان که می خواهید به ثبت نام برای وعده های غذایی بر روی چهار چرخ تماس (760) 323-5689 و یا بازدید mizell.org/meals/meals-on-wheels.

انواع مواد غذایی-خدمات تحویل هنوز فعال هر چند بار سفارش برای تحویل مواد غذایی خدمات مانند تمام مواد غذایی و رالف تحویل رزرو شده اند ، راهنمای خدمات تحویل را می توان در اینجا یافت نشد.

تحویل خدمات: هشت خدمات تحویل مواد غذایی شما می توانید استفاده کنید برای جلوگیری از بیرون رفتن

آن را امن برای دریافت حمل کردن مواد غذایی ؟

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و سازمان بهداشت جهانی اند و نه صادر رسمی ارشاد در حمل کردن مواد غذایی است.

در حالی که CDC می گوید که هیچ مدرکی برای حمایت از انتقال در ارتباط با مواد غذایی یک فرد ممکن است COVID-19 با لمس یک سطح یا شیء است که ویروس در آن و سپس دست خود را. این ویروس می تواند زنده ماندن روی مقوا تا 24 ساعت با توجه به یک مطالعه اخیر.

موضوع حمل کردن مواد غذایی نیز نگرانی در مورد خطر پیک روبرو هستند و با تعامل با مشتریان در طول تغییرات خود را. به همین دلیل برخی از شرکت ها در حال حاضر ارائه “تماس با ما” گزینه های تحویل است که به مردم کمک اجتماعی حفظ فاصله اجازه می دهد پیک به حلقه مفت و ترک بسته خارج است.

پالم اسپرینگز: این منطقه پالم اسپرینگز رستوران ها ارائه می دهد تحویل, را از

جاشوا درخت: این درخت یوشع منطقه رستوران ها ارائه می دهد تحویل, را از

چه محدوده سنی آمریکا مرگ و میر ناشی از COVID-19?

در ایالات متحده سنین طیف وسیعی از مردم در 50s خود را به 90s با توجه به دولت و ادارات بهداشت محلی.

حداقل دو نفر به عنوان جوان به عنوان 53 نفر پس از ابتلا به ویروس. یکی بود Orleans Parish, Louisiana, ساکن بود که زمینه ای شرایط پزشکی به گفته مقامات بهداشتی دولت. یکی دیگر از بيمار 53 ساله در شهر نیویورک که به دیابت و بیماری های قلبی و شهردار گفت.

این محدوده قطعی نیست چرا که مقامات بهداشت منتشر نشده از سنین خاص از دیگر بیماران و مرگ و میر گزارش شده در هر روز.

Coronavirus: Coachella Valley سازگار به زندگی جدید به عنوان موارد و مرگ و میر افزایش می دهد

ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>