است قیمت سنگ آهن در بازار اتفاق می افتد در منطقه شما ؟ کالیفرنیا AG مردم را به شکایت

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

گزارش از قیمت سنگ آهن در بازار شروع به ظهور در جنوب کالیفرنیا به عنوان جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد — معنی برخی از ساکنان می تواند پرداخت بالاتر از حد نرمال قیمت لوازم اساسی.

دادستان کل خاویر بکررا را برای دو هفته گذشته است “دریافت حجم زیادی از شکایات مصرف کنندگان در مورد قیمت سنگ آهن در بازار” یک سخنگو گفت: در یک ایمیل به خورشید صحرا.

“وزارت دادگستری کالیفرنیا است که با دقت در نظارت بر بازار و بررسی این شکایت” ایمیل گفت.

در حالی که این دفتر گفت: آن را نمی تواند نشان دهد که چگونه بسیاری از موارد در دست بررسی حداقل یک نیش در حال حاضر رخ داده در جنوب کالیفرنیا.

سن دیگو شهرستان کلانتر در روز چهارشنبه اعلام کرد که آنها می خواهم بازداشت هشت نفر مظنون به قیمت درآوردن برای لوازم مانند کاغذ توالت دستمال های پاک کننده تمیز کردن لوازم ضد عفونی کننده دست و دستکش.

“این احزاب در نظر گرفته شده برای به حداکثر رساندن سود مالی در طول اضطراری با کالا های ارائه شده برای فروش به سمت بالا از بیست بار آن به طور منظم قیمت خرده فروشی” مقامات گفت: در انتشار اخبار.

این افراد دستگیر شدند و پس از لباس شخصی افسران تنظیم زمان برای خرید کالا در فرد است.

آنچه که قیمت سنگ آهن در بازار?

قیمت سنگ آهن در بازار رخ می دهد که فروشندگان از یک مورد و یا خدمات افزایش قیمت به دلیل تقاضای بالا برای مثال مانند شارژ پول بیشتر برای یک مورد از آب است.

زمانی که فرماندار اعلام وضعیت اضطراری یک قیمت درآوردن اساسنامه در ضربات. قانون به طور کلی ممنوع شارژ یک قیمت است که بیش از 10 درصد آنچه در مورد هزینه های قبل از دولت (یا محلی) اعلام اورژانس.

کالیفرنیا: Newsom سفارشات ایالت پناهگاه در محل برای مبارزه با بیماری همه گیر

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

این امر در مورد: مواد غذایی, تجهیزات پزشکی, لوازم و مصالح و بنزین است. قانون نیز به تعمیر و یا بازسازی خدمات اورژانس پاکسازی خدمات حمل و نقل حمل و نقل و ذخیره سازی, خدمات, اقامت در هتل و اجاره مسکن.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام وضعیت اضطراری در مارس 4.

چه چیزی شما را اگر شما مشکوک به قیمت درآوردن?

شکایات واصل می شود می تواند به صورت آنلاین در oag.ca.gov/report و یا با تلفن (800) 052-5225. شما همچنین می توانید تماس های محلی اجرای قانون بکررا گفت.

متخلفان از قیمت سنگ آهن در بازار اساسنامه قرار داده می شود و در زندان برای یک سال و جریمه تا $10,000 و همچنین جریمه های مدنی.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. آیا شما هر گونه داستان های به اشتراک گذاری در مورد چگونه coronavirus مؤثر است و کار خود و یا کسب و کار ؟ یک سوال در مورد منابع در دسترس? رسیدن در (760)-567-8458, [email protected] و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>