است که دولت شمارش تمام COVID-19 مرگ است ؟ MS خو یش نمی توانید آزمون برای کسانی که می میرند در خانه

لدگر | No comments

به عنوان تعدادی از coronavirus مرگ و میر در می سی سی پی همچنان به رشد خو یش در سراسر کشور هشدار می دهند تعداد می تواند به مراتب بالاتر با چندین بزرگتر شهرستانهای گفت: آنها نمی توانند به آزمون برای کسانی که می میرند در خانه.

حداقل یک پزشکی قانونی بزرگ می سی سی پی کانتی می گوید او معتقد است که تعداد واقعی coronoavirus مرگ می تواند دو برابر آنچه در حال حاضر گزارش با یکی دیگر از “تضمین” است که هر شهرستان دیده است COVID-19 مرگ است.

اما آن را فقط به خو یش که در تاریکی باقی مانده است. بدون آزمون برای مرحوم و خانواده ها و پاسخ اول سمت چپ تعجب اگر آنها در معرض شده است.

به عنوان چهار شنبه, می سی سی پی وزارت بهداشت ذکر شده پنج coronavirus مرگ و میر در Hancock County است. پزشکی قانونی جیم Faulk معتقد است تعداد حداقل دو برابر با 11 مرگ و میر.

“هیچ کس فکر می کند که مردم می میرند در COVID-19,” Faulk گفت. “”من تا به حال شش مورد که من در مرگ خود گواهی که آن را بسیار مشکوک به COVID 19 مرگ است. هر بار که من آن را نگاه کنید تا برای شهرستان می گوید پنج. نیست که تعداد شش دو تا از آن تایید شد.”

Faulk گفت که او نمی رسیدگی به پنج پرونده MSDH گزارش شده است. توسط محاسبات خود اولین مرگ او معتقد است که رخ داده است در Hancock County از COVID-19 رخ داده در مارس 16. گذشته بود و در 9 آوریل. دو نفر از کسانی که مرگ و میر — تنها دو نفر از شش تایید شده توسط آزمایش — های رخ داده در یک خانه سالمندان است. در هر دو موارد آزمون اجرا گرديد قبل از دو سالگی درگذشت.

یک سخنگوی MSDH بلافاصله پاسخ به درخواست برای نظر.

“من صرف ساعت تماس همه من می توانم از فکر می کنم” Faulk گفت. “من احساس می کنم مثل من در حال اجرا به یک بلوک دیوار. این نه نیویورک. بسیاری از مردم در اینجا مرگ در خانه. آنها فکر می کنم آنها می توانند به مبارزه با آن است که آن را بد و سرد و احتقان یا هر چیز دیگری. سپس آن را به جایی که آنها نمی توانند نفس و آن را بیش از حد دیر است.

“خو یش نیاز به دسترسی به تست چون خانه سالمندان مرگ و میر خو یش’ موارد است. آنها در حال رفتن به دو برابر شدن همه از مرگ نمرات.”

در Rankin County, پزشکی قانونی, David میگه روت متعدد وجود دارد خانواده هایی که خواسته اند برای آزمون خود را برای عزیزان که نیست مرگ در بیمارستان است.

اما آنها “وجود ندارد” او گفت:.

“به من گفته شد که کیت تست شد در جمله های کوتاه و تقاضا است که آنها با استفاده از تمام منابع خود را برای آزمایش مردم که زنده بود,” او گفت:. “من بسیاری از اعضای خانواده و پلیس و اولین پاسخ من به درخواست تست این مردم و ما نمی توانیم دریافت کیت.

“نگرانی من این است که برای افرادی که هنوز زنده هستند چون در حال حاضر شما در حال شنیدن در مورد افراد با علائم تست مثبت است.”

به تاریخ, وزارت بهداشت لیست پنج coronavirus مرگ و میر در شهرستان رنکین.

زمانی که او نمی تواند مرحوم آزمایش آن را خسته کننده برای خانواده, اموزش گفت.

“آنها فقط نمی فهمم چرا ما نمی توانیم آنها را به آزمون. من برای توضیح به آنها که تست کیت در دسترس هستند به به خو یش و آنها را درک نمی کنند.”

این ویروس نیز در حال تغییر چگونه او و اولین پاسخ واکنش نشان می دهند در صحنه است. یک مرد مرده در Rankin County سه شنبه شب در خراب کردن که شامل یک اتومبیل و یک کامیون کمپرسی. زیر دستورالعمل CDC همه از اولین پاسخ دهندگان بودند با پوشیدن ماسک روت گفت.

برای صلح از ذهن آنها می خواهم به می دانم که اگر قربانی تا به حال COVID-19. اگر آنها “همه در معرض آن است.”

“ما هیچ راهی برای دانستن” اموزش گفت. “که همه ما می توانید انجام دهید در این مرحله است که فرض کنیم که مردم ممکن است آن را داشته باشد و رفتن به وضعیت تفکر در آن و رفتن به آن آماده شده و حفاظت شده است.”

“این هنوز هم در پشت ذهن من اما من حتی نمی باید زمان برای متوقف کردن و فکر می کنم در مورد آن. آن را بد و خطرناک است. این کشنده اما چه چیزی شما را انجام دهید ؟ شما فقط انجام کار خود را و دعا که بهترین می آید آن است.”

از کیت های آزمایش, Madison, پزشکی قانونی شهرستان الکس Breeland گفت: “ما آنها را نمی. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.”

“من تا به حال سه یا چهار مورد است که اگر من تا به حال تا به حال تست در دسترس من انجام داده اند آنها را” Breeland گفت.

در اوایل ماه مارس Breeland گفت: به او گفته شد توسط وزارت بهداشت و درمان است که وجود دارد کمبود کیت های آزمایش که او را درک. اما دو روز قبل از شروع ممکن است او گفت: “ما باید آن را به آسانی در اختیار ما هنگامی که و که در آن ما به آن نیاز دارند.”

Breeland گفت که او و دیگر خو یش دریافت یک ایمیل از MSDH در چگونه برای آزمون مرحوم. اما او هرگز با ارائه هر کیت.

‘هنگامی که این همه برای اولین بار شروع به ارسال ایمیل به هر پزشکی قانونی است که ما نیاز به آماده برای آزمایش مردم چگونه برای رفتن در مورد آن … در موارد مشکوک و چقدر مهم است برای ما برای انجام تست. سپس ما به هیچ وجه برای تست.”

Breeland گفت که او شنیده ام برخی از متخصصان پزشکی دولتی که اکثریت coronavirus قربانیان خواهد مرد در یک بیمارستان پس از تلاش به دنبال مراقبت های پزشکی.

“من به التماس متفاوت با که برخی از مردم فقط نمی خواهم برای رفتن به آزمایش می شود,” او گفت:.

در یک نمونه Breeland گفت: Madison County کرد در ماه مارس پس از در معرض بودن به کسی که با یک مورد تایید شده از coronavirus. متوفی به حال اعضای خانواده بودند که آسیب پذیر و “التماس” Breeland به او آزمون.

“من گوش به کل داستان بود و من در توافق با آنها,” او گفت:. “ما شده اند که انجام آن برای ایمنی خود را به دیدن اگر او تا به حال به آن شاید به آنها کمک کند و صلح خود را از ذهن اگر او منفی بود. من خیلی سعی مجدانه در آن صورت قادر به تست و قادر نیست.”

Coronavirus: پیدا کردن pop-up mobile مکان تست در می سی سی پی

می سی سی پی را بالا سلامت رسمی: ‘این چیزی بیش نیست’

اما این مورد برای هر پزشکی قانونی. در Lowndes County, که از روز شنبه تا به حال دو تایید coronavirus-مرگ و میر ناشی از پزشکی قانونی گرگ تاجر گفت: او می پرسد بیمارستان محلی برای آزمایش.

“من فقط رفتن به بیمارستان و به آنها بگویید که من نیاز به یک سواب آنها خواهید مجموعه آزمون در نام مرحوم که من و سپس آنها را ارسال آن را خاموش و سپس آزمایشگاه تماس من برگشت و به من می گوید که مثبت یا منفی است.”

در اوایل ماه مارس “درست در آغاز شیوع” تاجر گفت: 65 سالگي درگذشت و در خانه گم شده و پس از کار برای چند روز. داخل تاجر مشاهده Theraflu بطری بطری خالی از NyQuil به عنوان به خوبی به عنوان یک بطری خالی از Pedialyte.

“آن مشهود بود به من که او تا به حال درمانی خود را برای برخی از دلیل” تاجر گفت.

با سابقه تنفسی و قلبی مسائل و مرد “تناسب جعبه پس به صحبت می کنند” از کسانی که در معرض COVID-19. او آزمایش ویروس اما نتایج برگشتم منفی است.

اول مرگ و مير در یک پیرزن ساکن در خانه سالمندان. مرد مرده در بیمارستان. مرگ دوم رخ داده در یک بیمارستان در نصف النهار.

با توجه به MSDH سه Lafayette County ساکنان درگذشت coronavirus. هر سه در بیمارستان بستری شد گفت: پزشکی قانونی Rocky کندی.

کندی گفت: او نیست “تا به حال هیچ گونه عوارض با تست.”

“من می دانم که وجود داشته است کمبود و تست لوازم, نه فقط برای خو یش اما برای همه” او گفت:.

در حالی که خصوصی آزمایشگاه در دسترس هستند برای تست کندی گفت: این خود مسئولیت مالی به ساکنان Lafayette County برای “استفاده از منابع ارائه شده توسط دولت ما” بنابراین به عنوان نه به “متحمل هزینه های اضافی.”

در صحبت کردن با شیپور لجر شنبه کندی گفت: او چندین آزمایش مرحوم مردم برای coronavirus بود اما نه دفتر و نه می تواند بلافاصله با ارائه تعداد دقیق.

“ما تا به حال برخی از مرگ و میر ما بررسی در اینجا در Lafayette County است که ما را مشکوک و تست شده اما خوشبختانه ما تا به حال یک نتیجه منفی در بازگشت از کسانی که سواب.”

Ladd Pulliam Greene County پزشکی قانونی گفت: در بخش بهداشت و درمان گزارش یک مرگ و میر به علت COVID-19 اما او نبوده است گفت که در آن بود. Pulliam گفت: اگر فرد فوت در شهرستان در بیمارستان او ابلاغ شده است.

Pulliam گفت: او هنوز به حال به درخواست آزمایش بر روی یک فرد متوفی است. خود را بزرگتر نگرانی او گفت:, گفته شود از طریق ایمیل به ارسال هر کسی با هر دو مثبت و یا فرض مورد به دولت crime lab برای کالبد شکافی.

“آن زحمت من در مورد crime lab چرا که در اینجا در شهرستان گرین ما زندان و اگر ما شیوع در زندان دولت قانون مستلزم آن است که آن دسته از زندانیان که به autopsied. سوال من بازگشت به آنها را در یک ایمیل بود ” چه هستم من قرار است انجام دهید؟’ من نه بدست یک پاسخ است.”

سام هاول آزمایشگاه مدیر آزمایشگاه جرم و جنایت دولت تایید کرد که معاینات پزشکی دکتر مارک LeVaughn با ارسال یادداشتی به خو یش.

یکی مرحوم می سی سی پی زندانی دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. هاول گفت: این تصمیم به کالبد شکافی زندانیانی که از این ویروس انجام می شود بر اساس مورد به مورد.

Crime lab کارکنان “با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی دانستن هر کسی که می آید ممکن است در معرض شده است,” او گفت:.

او اشاره کرد که crime lab ندارد ظرفیت آزمون برای کوروناویروس.

به استثنای زندانیان هاول گفت: “بسیاری از این افراد مرگ در یک بیمارستان است.”

از روز شنبه هشت Madison County ساکنان مرده بود از تایید موارد COVID-19 با توجه به وزارت بهداشت داده.

“تنها (گواهی مرگ) که من با قرار دادن Covid-19 آنهایی که باید یک تست مثبت,” Breeland گفت. “ما باید به یاد داشته باشید که اکثریت قریب به اتفاق مردم هرگز مورد آزمایش قرار گرفته است و ما نمی دانیم.

“من به شما تضمین می کنند که هر قانونی در دولت تا به حال موارد که مثبت بوده است اگر آنها تا به حال تست شده,” او گفت:.

Breeland سپس اشاره کرد که از کسانی که در حال آزمایش حدود 10 درصد در حال آزمایش مثبت برای ویروس. در مورد مرحوم که او می خواست برای آزمون او گفت: “اگر من تست هر یک از کسانی که آنها به خوبی می تواند همه منفی بود اما ما نمی دانیم. که هدف از تست ما حداقل می تواند حکومت آن را یا آن شد یا نه COVID که حداقل بخشی از این فرد مرگ است.”

Faulk اشاره کرد او تا به حال هر گونه مرگ و میر که به نظر می رسد coronavirus مربوط به پس از اواسط ماه مارس گفت: “خدا را شکر که.”

در حال حاضر او سوال اگر تست خواهد آمد.همه در همه ،

“در اینجا آن است که ممکن است در آینده هنوز هم ما در حال جستجوی سوزن در انبار کاه و وجود دارد نه یک سوزن در آن وجود دارد,” او گفت:.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>