‘این یک وحشی-حیوانات به دنبال’: 38 میلیون سال نهنگ قطعات موجود در Yazoo شهرستان

لدگر | No comments

به نظر می رسد مانند مسائل از کابوس و آن را زندگی می کردند و فوت کرد در بخشی از خلیج مکزیک است که دیگر وجود ندارد. میلیون ها سال بعد برخی از فسیل استخوان های کشف شده در یک Yazoo شهرستان نهر.

“این حیوان است به نام zygorhiza kochii” گفت: James Starnes مدیر از سطح زمین شناسی برای می سی سی پی از زمین شناسی. “این نهنگ ها شنا حدود 38 میلیون سال پیش.

“این یک دلفین به اندازه نهنگ. آن را در مورد 15-16 فوت — جایی در آن منطقه است.”

Starnes گفت که او موفق به دریافت یک تماس در مورد فسیل باقی مانده در فوریه. 2. یک ساکن محلی کشف آنها را در حالی که راه رفتن در امتداد نهر.

“بسیاری از مردم راه رفتن کسانی که creeks به دنبال سنگ و چوب” Starnes گفت: از نهر که در پایین از دریا از میلیون ها سال پیش.

“اقیانوس احتمالا کشیده تا به خوبی در شمال ممفیس در آن زمان” Starnes گفت. “(آن را پوشش داده) بسیاری از جنوبی و غربی بخش هایی از دولت است.”

Deinosuchus بود: این هیولا از یک تمساح یک بار گردش می سی سی پی

‘من گفت: خداوند فقط به من فرصت بده.’: شکارچی گوزن برداشت غول 200-اینچ 24-نقطه باک

چه دندان های بزرگ شما

زمانی که Starnes و تیم خود را وارد آنها دریافتند هشت مهره هر کدام تقریبا به اندازه یک نوشابه می توانید بخش هایی از دنده های باستان نهنگ. اگر چه تغییرات در طول میلیون ها سال باعث نهنگ برای تبدیل شدن به منقرض شده zygorhiza بود که به خوبی مناسب برای زنده ماندن چالش های آن زمان.

“این یک وحشی به دنبال حیوانات” Starnes گفت. “این رو برخی از تیز به دنبال دندان تقریبا مانند یک تمساح ، اینها برخی از دیوانه-جانوران به دنبال.”

Starnes گفت zygorhiza جلوی دندان مانند خوشه در حدود 3 اینچ در طول با قطر شبیه به یک انسان ، آن گونه عقب و دندان دندانه دار و مثلثی اندازه گیری در حدود 2 اینچ عرض و قد بلند. کل وزن یک فرد بالغ است که تخمین زده می شود بیش از 2000 پوند است.

“این چیزی که می خورده اند فقط در مورد هر چیزی آن را می خواستم” Starnes گفت. “این احتمالا به رقابت مستقیم با کوسه.

“این حیوان مشترک با برخی از بزرگترین کوسه است که تا کنون زندگی می کردند. آن را تا به حال به بزرگ و دشوار است. این یک apex predator.”

با توجه به سن باقی می ماند و فکر می کنم چنین پیدا کردن نادر است اما Starnes گفت: آن را شایع تر از برخی ممکن است فکر می کنم. در واقع آن را به اندازه کافی مشترک که آن را به می سی سی پی دولت های فسیلی.

اشلی جونز: او رفت و از مبارزه با افسردگی به شکار تمساح در “باتلاق مردم’

برای مشترکین: تامین آب و یا کنترل سیل? چرا راس بارنت مخزن واقعا ساخته شده است ؟

‘Yazoo رس جادویی مخلوط’

“که اولین نهنگ ما در بر داشت در منطقه” Starnes گفت. “من حفر چندین. به نظر می رسد که بیشتر از این حیوانات از فقط در مورد هر کسی.”

با توجه به جورج فیلیپس, دیرین شناسی, متصدی در می سی سی پی, موزه علوم طبیعی دلیل می سی سی پی است بسیاری از باقی مانده از zygorhizas است Yazoo خاک رس که حفظ آنها. و یک گروه از آن امتداد در سراسر کشور.

“مردم همه آنها را پیدا کنید در این زمان از Yazoo شهرستان تمام راه را به کلارک کانتی و به آلاباما” فیلیپس گفت. “آنها آن را ‘نهنگ کمربند.’ جادویی مخلوط در اینجا Yazoo خاک رس است.”

این موزه دارای یک فسیل zygorhiza اسکلت بر روی صفحه نمایش به عنوان به خوبی به عنوان یک ماکت جمجمه. یکی از چیزهایی است که مجموعه منقرض نهنگ اسکلت جدا از مدرن نهنگ ها هستند که باقی مانده از پاهای عقبی.

نهنگ ها از تبار زمینی پستانداران

“آنها توسعه یافته تر از آنچه می بینید مدرن در فیلم نهنگ” فیلیپس گفت. “قدیمیترین نهنگ — اجداد نهنگ — شد سگ به دنبال.

“آنها زمینی نهنگ. فکر می کنم در شرایط نهنگ ها در حال, زمینی, سپس آنها شد دوزیست و سپس آنها شد آبزی.”

پیدا کردن کامل منقرض شده اسکلت نهنگ نادر است. به طور معمول تنها چند قطعه یا قطعاتی هستند یافت می شود. اما Starnes گفت: هر قطعه بیشتر را فراهم می کند بینش به حیوانات و جهان zygorhiza ساکنان.

“همه چیز ما بازیابی مهم است زیرا ما از آنها یاد بگیرند” Starnes گفت. “ما بیشتر از این نمونه ما بیشتر بدانید در مورد زندگی در آن زمان است.”

لطفا کمک کار ما در شیپور لجر با اشتراک. تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected] دنبال شیپور لجر در خارج از منزل در Facebook و @BrianBroom در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>