‘آن را بسیار دشوار لحظه برای ما’: اقدام JSU تهران به bynum دستگیری

لدگر | No comments

اقدام رئیس جمهور توماس هادسون به صحبت کرد Jackson دانشگاه علمی و کارکنان در دانشگاه پنج شنبه سه روز پس از بازداشت رئیس جمهور سابق ویلیام به bynum جونیور در فحشا و مواد مخدر به اتهام.

هادسون لمس به طور خلاصه آنچه که او برنامه ریزی شده به انجام اقدام رئیس جمهور از تاریخی سیاه و سفید, کالج, با اشاره به کاهش ثبت نام و مربوط به بودجه نگرانی به عنوان اولویت.

هادسون اول در پاسخ به این اخبار به bynum بازداشت و عواقب آن تا به حال در دانشگاه.

“این بسیار دشوار لحظه برای من بود. آن را بسیار دشوار لحظه برای همه ما” هادسون گفت.

“ما باید به کار, صبح روز دوشنبه, ما همه برنامه ریزی های ما و ما نمی تعداد در هر یک از این پس در اینجا ما با” او ادامه داد.

سابق JSU رئیس جمهور گران در اتهام فحشا

اخبار شکست در روز دوشنبه که کلینتون پلیس دستگیر شده بود که 57 ساله به bynum و متهم او را با خرید خدمات, فاحشه, اظهارات نادرست از هویت و با در اختیار داشتن ماری جوانا.

نیز دستگیر شد Shonda مک کارتی مدیر JSU گالری های هنری. او متهم شده بود با خرید خدمات از یک زن روسپی و در اختیار داشتن ماری جوانا در حالی که عامل وسیله نقلیه موتوری.

آنها در میان 17 نفر دستگیر کلینتون در یک هتل در فحشا نیش بیش از آخر هفته.

که ویلیام به bynum جونیور?: از بحث JSU رئیس جمهور به فحشا نیش

JSU رئیس جمهور دستگیر در sting: آنچه ما می دانیم و چه در آینده

به bynum استعفا داد و روز دوشنبه و دولت کالج هیئت مدیره اعلام کرد هادسون پذیرفته موقعیت از اقدام رئیس جمهور در همان روز. هیئت نظارت دولت هشت دانشگاه های دولتی.

هادسون که قبلا به عنوان افسر ارشد عامل و دستیار ویژه رئیس جمهور.

“شرایط اطراف به همین دلیل ما در اینجا مایه تاسف است برای JSU خانواده اما با این وجود این وضعیت ما هستند” گفت: دولت کمیسر عالی آموزش و پرورش آلفرد Rankins جونیور که در جلسه حضور داشتند.

Rankins گفت: دولت کالج مدیره است که او نظارت به حال هیچ اطلاعاتی در مورد چه مدت آن را برای تعیین رئیس جمهور.

توماس هادسون انتخاب: JSU رئیس جمهور پس از به bynum استعفا بیش از فحشا بازداشت

دانشکده اسلم کالج ایالتی هیئت مدیره برای به bynum انتخاب کنید

آن را طولانی نیست به جلسه قبل در چندین دانشکده ابراز نارضایتی خود را در کالج ایالتی هیئت مدیره برای انتصاب به bynum به عنوان رئیس جمهور در وهله اول. به bynum یکی از چندین فینالیست اما او به حمایت از JSU فارغ التحصیلان زمانی که او انتخاب شده در مارس 2017.

شرکت صندلی برای JSU جستجو کمیته در آن زمان ژان کلود اسد خاطر نشان کرد کمیساریای از کسانی که نگرانی ها در روز پنج شنبه.

“این دردناک ترین تجربه است که می تواند یک تجربه در شرکت در آنچه قرار بود به همکاران می روند. هیئت مدیره اجازه دهید ما می دانیم در هیچ شرایط نامشخص آن بود که خود را با تصمیم” بشار اسد گفت.

“جکسون دانشگاه دولتی حتی تایید دکتر به bynum برای دور دوم در نظر میگیرد. و بود که به وضوح رد. زمانی که اعلام شده من راه می رفت” او به یاد می آورد.

پروفسور تیموتی ترنر از صندلی های دانشگاه, گروه زیست شناسی پرسید: اگر دولت کالج مدیره خواهد مسئولیت انتصاب به bynum.

“من تعجب می کنم اگر IHL طول می کشد هیچ مسئولیتی در قبال وضعیت ما در حال حاضر” ترنر گفت: نقاشی کف زدن.

“چه نوع بررسی انجام شده قرار دادن مردم در آن Jackson State خانواده نمی خواهید؟”

یک گروه از نمایندگان مجلس با طرح دعوی در دادگاه در Hinds شهرستان خزانه دادگاه سعی کنید برای جلوگیری از کالج ایالتی هیئت مدیره از نامگذاری به bynum.

اما هیئت مدیره رفت و با به bynum به هر حال.

‘پشت او,’ state College مدیره کمیسیون می گوید از هادسون

Rankins گفت که او در هیئت مدیره هنگامی که تصمیم گیری ساخته شده بود. تمرکز باید بر روی کار با این اقدام رئیس جمهور در حال حرکت به جلو است.

“مهم ترین چیز برای شما به انجام این است که در سنگرها و پشت او (هودسون) در حال حرکت رو به جلو است.”

هادسون در بیانیه ای به این دانشگاه در روز چهارشنبه گفت: این مدرسه آغاز خواهد شد بودجه یخ این ماه است.

در پاییز سال 2016 قبل از به bynum در زمان بیش از, ثبت نام در 9,811 با توجه به JSU. این تعداد کاهش یافته و به 7,020 پاییز گذشته.

در طول سال 2017 و 2018 به HBCU رو به طور قابل توجهی تندتر کاهش ثبت نام دانش آموز نسبت به سایر دانشگاه دولتی در می سی سی پی.

این افت باعث شد مدرسه تصمیم به قطع کمک های مالی دانشجویی به عنوان آن wrangled با آن بحران مالی آسوشیتد پرس گزارش شده و توسط 2018 JSU آن کوچکترین ثبت نام از سال 2003.

هادسون گفت: برنامه ریزی استراتژیک فرایند انتشار است و در مراحل نهایی آن است.

“به عنوان روسای این پروژه من می خواهم برای تشکر از ما کل جامعه دانشگاه برای کار سخت خود را و بازخورد. ما انتشار اطلاعات برای راه اندازی در اواخر این ماه,” او گفت:.

این داستان ممکن است به روز رسانی.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>