‘آن را به قلب غم انگیز’: زندگی در خط مقدم یک بیماری همه گیر در می سی سی پی

لدگر | No comments

آنها در تلاش برای خواب در شب. آنها نگران به بیماری های خود — و یا آوردن آن به خانه به خانواده خود را. آنها تعجب می کنم اگر آنها را به اندازه کافی و دستکش و روپوش و ماسک برای چه آمده است.

بدتر از همه پزشکان و پرستاران در سراسر, می سی سی پی در حال آماده سازی خود را از لحاظ عاطفی برای چه چیزی می تواند یک یورش از زندگی یا مرگ تصمیمات در هفته آینده.

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در می سی سی پی همچنان به افزایش سرعت شیپور لجر صحبت با چند نفر از پرستاران و پزشکان به درک آنچه در آن مانند به یک مراقبت های بهداشتی کارگران در طول یک بیماری همه گیر است که غرق بیمارستان در سایر نقاط کشور است.

برخی از پزشکان و پرستاران آماده می شدند برای اولین coronavirus بیماران. حداقل یک درمان بیمارانی که پس از درگذشت ویروس. دیگران تا به حال علائم خود را و آزمایش شده اند.

می سی سی پی وزارت بهداشت پیگیری تعدادی از کارکنان مراقبت های بهداشتی که آزمایش مثبت برای coronavirus اما تا کنون حاضر به انتشار اطلاعات است.

همه پرستاران و پزشکان و مدیران در مصاحبه گفت: آنها فکر خود را PPE — تجهیزات حفاظت فردی — و استفاده مجدد از ماسک و یا لباس و یا پیدا کردن راه های دیگر برای گسترش زندگی از تجهیزات خود را. گفت: برخی از آنها دریافت نکرده تقریبا به اندازه کافی PPE و نگران در حال اجرا است.

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز گفت: ایالت می سی سی پی دریافت سه محموله از منابع از دولت فدرال است.

گرگ میشل, مدیر اجرایی, می سی سی پی مدیریت اضطراری آژانس به خبرنگاران گفت: این هفته که مسائل را با تدارکات ناشی از چهار روز تاخیر در به دست آوردن PPE هر چند محموله از ضد عفونی کننده دست, ماسک, لباس و بیشتر شروع به در آمده است.

بهداشت و درمان روستایی: بیمارستان های روستایی در می سی سی پی در حال حاضر بر روی یک صخره. Coronavirus می تواند فشار آنها را بیش از.

در اینجا آنچه را که کارکنان مراقبت های بهداشتی می گویند:

جکسون

دکتر Risa Moriarity دیگر بسته های ناهار برای تغییر در اتاق اورژانس در دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی. Moriarity اعلامیه هر دسته و هر شیء او را لمس داخل بیمارستان. او نمی خواهید را به هر گونه اقلام در داخل یا خارج از بیمارستان مگر اینکه لازم است بنابراین او اغلب پرش ناهار.

PPE است “یک موضوع در حال حاضر” Moriarity گفت و توضیح داد که این بیمارستان شروع به استفاده مجدد از N95 ماسک پس از ضد عفونی آنها با نور ماوراء بنفش چیزی بیمارستان هرگز قبل از انجام داده اند.

“من می دانم که ما UMMC رهبری احساس ما به اندازه کافی PPE در حال حاضر برای ما زمان بیمار جمعیت و من فکر می کنم آنها احساس اعتماد به نفس است که ما به اندازه کافی برای برخی از درجه ای از افزایش بیش از چند هفته آینده, اما هر کس که در خط مقدم است و در مورد آن نگران,” او گفت:. “ما واقعا نمی دانند که چگونه بد ما موج در حال رفتن به اینجا در می سی سی پی, بنابراین ما در حال تلاش به محافظه کار با PPE.”

دو هفته پیش Moriarity شد تلاش برای قطع اتصال از کار.

“من به طور مداوم به تماشای اخبار. من به طور مداوم در خواندن به روز رسانی آنلاین. خواندن ایمیل من از UMMC و آن را طاقت فرسا بود و من قادر به خواب. من فکر می کنم من به تدریج در حال تبدیل شدن بهتر در پیدا کردن برخی از تعادل” او گفت:.

Moriarity گفت: او در حال حاضر تلاش می کند تا “به طور کامل جدا” برای چند ساعت وقتی که او می تواند.

در روز پنج شنبه Moriarity بخشی از وبینار که در آن او شنیده از مقامات در نیویورک و ایالت واشنگتن که در آن پزشکان مجبور شده اند به زندگی یا مرگ, تصمیم گیری به عنوان بیمارستان ها غرق می شوند.

UMMC کارشناسان در اخلاق و پایان زندگی مراقبت است که کمک خواهد کرد که توسعه دستورالعمل برای این نوع از شرایط Moriarity گفت.

“و اگر هنگامی که ما رسیدن به یک وضعیت که در آن ما به اندازه کافی ندارد هواکش یا لازم نیست به اندازه کافی منابع ما نمی خواهد که به کسانی که تصمیم گیری در انزوا به عنوان یک پزشک” او گفت:. “… ما باید حمایت از مراقبت تسکینی پزشک و یک bioethicist.”

دیگر مراقبت های بهداشتی کارگران نمی توان خیلی خوش شانس.

“برخی از این پزشکان در بیمارستان ها بدون دستگاه تنفس مصنوعی و یا با چند هواکش — آنها در حال رفتن به به واقعا برخی از تصمیم گیری های دشوار” او گفت:.

به عنوان UMMC همچنان به درمان coronavirus بیماران — Moriarity به تعامل با ده ها تن تا کنون — سطح اضطراب به نظر می رسد مصاحبه, او گفت:, و ترس از ناشناخته کاهش است.

“طب اورژانس همواره یک تخصص که در آن رفاقت بسیار قوی … اما تا زمانی که این بیماری همه گیر از آن هرگز مورد آزمایش قرار گرفته است در چنین یاد ماندنی راه” Moriarity گفت. “… من احساس می کنم مانند پشتیبانی ما برای یک دیگر و احساس ما وجود دارد برای هر یک از دیگر در ترانشه شده است هرگز خیلی قوی است. این واقعا طاقت فرسا در راه مثبت به راه رفتن به استروژن در حال حاضر … من هرگز خودمان افتخار به عنوان یک طب اورژانس پزشک.”

دکتر اندرو ویلهلم با این نسخهها کار در واحد مراقبت های ویژه UMMC در درجه اول با تمرکز بر بیماران با ریه و تنفسی مسائل. امروزه این بدان معناست که coronavirus بیماران.

ویلهلم گفت که او می بیند چند روز. برخی از بیماران انتوبه و تسکین یافته. برخی از آنها انتوبه اما بیدار است. آنها با سر اشاره به شست و یا گاهی اوقات نوشتن برای برقراری ارتباط است. این بیماران هستند که انتوبه به او بگویید که به نفس کشیدن سخت است.

برخی از بیماران که در حال حاضر مرده از coronavirus.

“من نمی نگاهی به اخبار است. من به نظر نمی آید در رسانه های اجتماعی” ویلهلم گفت. “بودن در وسط آن من هستم نه احساسی قادر به رسیدگی به سیل حادثه که اطلاعات من خیره در آن به صورت روزانه در زندگی واقعی است.”

ویلهلم گفت: او را به هر گونه زندگی یا مرگ, تصمیم گیری, اما او ترس آن روز در حال آمدن است.

“بودن در آن وضعیت است که آنچه را من نگه داشته تا برای آخرین ماه” او گفت:. “این رفتن به قلب غم انگیز و احساسی طاقت فرسا است.”

در شب او می افتد در خواب برای چند ساعت در یک زمان و سپس بیدار “مسابقه ذهن.”

“تب سرعت است که ما شده ایم مسابقه به کار برای آماده شدن برای یک بحران بالقوه و تمام جبهه مختلف که در بیمارستان مشغول به کار بوده است به آماده جلوتر از زمان را واقعا نمی اجازه می دهد ذهن من به خاموش” ویلهلم گفت. “من گرفتن تماس های تلفنی و پیام های متنی تمام شب طولانی است.”

ویلهلم گفت: قدردانی از حمایت از جامعه — وعده های غذایی که کاهش یافته است خاموش, قهوه رایگان.

اگر یکی از چیزهایی که او را به یاد داشته باشید از این زمان قبل از افزایش بازدید ویلهلم گفت که “چگونه این نهاد دولتی کشور ما و جهان ما در حال شروع به گرد هم می آیند کنار ما تفاوت و سعی کنید برای انجام کار درست برای بشریت به عنوان یک کل است.”

هالی اسپرینگز

در شب دوشنبه یک آمبولانس در زمان خانه سالمندان ساکن با ذات الریه علائم شبیه به داد, بهداشت و درمان, 40 تخت بیمارستان در مناطق روستایی شمال می سی سی پی که در آن منابع محدود هستند و برخی از کارکنان نشان داده اند که علائم کروناویروس.

دکتر گرگوری T. Stallworth رئیس ستاد در این بیمارستان گفت: این آمبولانس کارگر که تحویل بیمار بود بدون دستکش و ماسک.

خانه سالمندان ساکن قرار داده شده بود به بیمارستان تنها اتاق ایزوله و یک سواب برای coronavirus گرفته شد. Stallworth گفت: او نزدیک شد این پرستار که تمایل به مرد. پرستار نگران بود گفت: از آنجا که پدر او زندگی در همان خانه سالمندان است.

یک X-ray نشان ندادند coronavirus و مرد بود نه تب Stallworth گفت: بنابراین او امیدوار این ویروس. همانطور که از صبح چهارشنبه در بیمارستان منتظر بود برای coronavirus آزمون به عقب می آیند.

پس از تجربه برخی از علائم Stallworth و دیگری پزشک در بیمارستان در زمان coronavirus آزمون. هر دو آمد منفی است. برخی از پرستاران در بیمارستان ها هنوز هم در انتظار نتایج آزمون.

Stallworth, 67, گفت که او نگران بود در حالی که او منتظر نتایج تست به عقب می آیند اما نمی ترسم. او به شوخی که او می تواند با استفاده از 14 روز استراحت.

اما خود رئیس پرستاری افسر Markeita فردا نبود خنده.

“من خراب عصبی در حالی که آنها در حال انتظار برای نتایج آزمون” فردا گفت.

هالی اسپرینگز بیمارستان ندارد هواکش هر چند محلی اضطراری مدیر درخواست 10 از دولت است. معلوم نیست اگر هر یک می آیند.

از جمعه وجود داشت که 19 مورد تأیید در این شهرستان است.

پس از تلاش برای به دست آوردن لباسهای دکتر Kenneth Williams گفت: این بیمارستان خریداری 100 ponchos به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه.

فردا گفت که او در تلاش برای پیدا کردن به اندازه کافی پرستاران به کار در شیفت. برخی از آنها quarantining خود و دیگران داشتن به تماشای کودکانی که دیگر در مدرسه است.

“ما به شدت پایین کارکنان ما شیفت شب” فردا گفت.

هنگامی که او را مشغول کار مارو ابتلا به آخرین اخبار در Facebook و یا آخرین اطلاعات از سی دی.

“هر فرصتی می کنید شما در حال خواندن چیزی” فردا گفت. “… آن را بسیار غیر قابل باور است.”

فردا گفت که او نگرانی در مورد مقدار از تجهیزات حفاظت فردی در بیمارستان است. سفارشات و پرداخت ها رفته اند, او گفت:, اما, بیمارستان, هنوز هم نمی گرفتن منابع.

“ما در حال رفتن مداوم هفته پس از هفته بعد از روز بدون دریافت هر چیزی” فردا گفت.

زمانی که آنها دریافت برخی از N95 ماسک فردا گفت که آنها تا به حال شده است در ذخیره سازی و باندهای الاستیک آینده شد سست است. کارکنان با استفاده از بخیه کیت و صتبلرس به نگه داشتن باندهای الاستیک بطور دنج قرار گرفتن در اطراف خود مواجه است. فردا گفت: او را نگه می دارد اضطراری عرضه 10 N95 ماسک در دفتر او.

“اما اگر ما به یک نقطه که در آن ما لازم نیست که هر چه ما می رویم به انجام?” او گفت:.

یکی از مارو پرستاران نیکول سرعت گفت: کودکان سنین 4 و 6 مورد استفاده قرار گرفت به او تبریک در جلوی خانه هنگامی که او به خانه. در حال حاضر او برگ کفش خود را در کار وارد خانه او از طریق backdoor شستن و تلاش می کند تا به نگه داشتن فاصله تا آنجا که ممکن است, هر چند کودکان خود را همیشه نمی دانند. او گفت: آن را آسان برای قطع اتصال از کار او در بیمارستان است.

“شما می توانید خودتان را کاملا پارانوئید,” او گفت:. “… ما رو که تعادل — صفحه اصلی, زندگی و کار همه آن را.”

آزادی

دکتر کیمبرلی گابریل با این نسخهها کار به عنوان یک پزشک مراقبت های اولیه در بهداشت روستایی درمانگاه در جنوب می سی سی پی.

شده است وجود دارد تغییر سریع به پزشکی از راه دور, گابریل گفت: اما در بعد از ظهر برخی از افراد مبتلا به بیماری حاد هنوز هم می رسند برای فرد معاینات.

کارکنان در کلینیک در حال استفاده مجدد از N95 ماسک های دوار از طریق آنها هر چند روز جبرئیل گفت: و همچنین سم پاشی کردن لباس ها با مواد ضد عفونی کننده و قرار دادن آنها در خارج از خشک برای استفاده های بعدی.

گابریل یک روال جدید که تغییر به پایان می رسد: او یک درایو 15 دقیقه خانه را از حالت فشرده خارج کنید, پارک, در مقابل خانه او بلافاصله به طبقه بالا می رود می گوید او دو فرزند به صبر طبقه پایین دوش و سپس تلاش می کند به قرنطینه خودش از کودکان است. او ممکن است تماشای “اخبار جهان امشب” با David Muir اما بیشتر به شرح زیر به روز رسانی از CDC و بهداشت انتشارات.

این بخش از می سی سی پی است کمی تراکم جمعیت و گابریل انتظار هفته می تواند قبل از اوج coronavirus عفونت می رسد.

بوده است وجود دارد کمی از پتو انکار با شهروندان ما… ما فقط به انجام بهترین های ما برای آموزش بیماران ما” جبرئیل گفت. “… هر روز فقط می شود واقعی تر به عنوان ما می بینیم تعداد صعود و مرگ و میر افزایش یابد.”

گابریل درمانگاه بخشی از زمینه سیستم های سلامت و او گفت که او ممکن است مجبور به کار در 16 تخت بیمارستان در این نزدیکی هست Centreville به عنوان تعدادی از موارد افزایش می یابد.

هیچ چیز در او اخلاق پزشکی کلاس در کالج تا کنون آمادگی خود را برای این واقعیت از یک بار در طول عمر همه گیر گابریل گفت و توضیح داد که کارکنان ممکن است به تصمیم می گیرید که می شود به استفاده از آن هواکش — و چه کسی ندارد.

بسیاری از روستایی می سی سی پی بیمارستان هیچ هواکش اما Centreville بیمارستان دارای دو.

“امیدوارم ما نمی خواهد که به بسیاری از کسانی که تصمیم گیری,” او گفت: “اما ممکن است در آینده است.”

هتیزبرگ

دکتر ربکا Lauderdale شیوه های طب داخلی در یک کلینیک در هتیزبرگ در جنوب می سی سی پی.

“همه چیز به نظر می رسد کمی سورئال,” او گفت:. “… ما نسبتا جامعه روستایی. آن را بسیار عجیب و غریب رانندگی در به کار هر روز و آن را آرام.”

وجود دارد یک حس است که چیزی بسیار بدتر است در مورد به وارد Lauderdale گفت.

“ما بسیاری از طوفان را در اینجا و این چیزی است که این احساس می کند مانند” لودردیل گفت. “که یک طوفان در راه است.”

او دارای یک شغل تمام وقت, Lauderdale, گفت و آن را دشوار است برای مدیریت با سه فرزند خود را از مدرسه است. او قدیمی ترین کودک در حال تلاش برای یادگیری حساب دیفرانسیل و انتگرال در حالی که همچنین آموزش او جوانترین فرزند کلاس سوم ریاضی.

او و پرستاران در کلینیک او گرفته اند کاهش پرداخت به عنوان بازدیدکننده داشته است به درمانگاه شاقول و آنها به نوبه خود به طور فزاینده ای به پزشکی از راه دور که در آن یک تماس تلفنی تنها ممکن است برای بازپرداخت 20 یا 30 درصد از آنچه که یک فرد در بازدید خواهد پرداخت.

وجود یک سیستم پیچیده در محل برای درمان بیماران که ممکن است coronavirus, او گفت:.

یک عضو هیات پوشیدن یک ماسک و چهره سپر ملاقات بیمار در پارکینگ و دست آنها را از یک ماسک صورت.

در ضمن Lauderdale دون یک عبا و یک همکار روابط پشت آن است. او قرار می دهد در یک N95 ماسک — همان یکی برای کل شیفت و فولاد ماسک در بالای آن به علاوه عینک یا محافظ صورت. سپس او با استفاده از آرنج به باز کردن درب و ملاقات با بیمار است.

“این ناراحت کننده است. این فیلم” لودردیل گفت: با توجه به او را پیدا کردن خودش مایل به نفس نفس زدن برای هوا. “و آن را — آه خدای من, من آرزو می کنم من تا به حال یک دستگاه برای جلوگیری از دست من از دست زدن به صورت من. این واقعا سخت است.”

کلیولند

بریتنی McCreary یک مادر دو که با این نسخهها کار به عنوان یک پرستار در بولیوار مرکز پزشکی در دلتا. نسبتا کوچک بیمارستان دارای هشت بخش ICU تخت McCreary گفت و به تازگی تمام هشت در استفاده شده است.

شوهرش با این نسخهها کار تمام وقت در بخش کشاورزی پس دوستان او مادر در قانون و یک پرستار بچه تماشای کودکان در حالی که مدرسه است.

“این بسیار استرس زا” او گفت:. “این واقعا یک ترکیب تلاش و آن را به معنای واقعی کلمه روز به روز.”

McCreary مظنون او در حال حاضر مراقبت برای کسی که coronavirus و او آگاه است که او را در معرض خطر عفونت است.

“این ترس وجود دارد اما بهترین چیزی که به من می دهد صلح از ذهن است انجام آنچه من می توانم برای کمک به مردم در اینجا و در انجام آنچه که من می تواند به محافظت از خانواده و عزیزان من در خانه” McCreary گفت.

هر روز که McCreary می رسد در کار او تغییر لباس های خود را قرار می دهد و آنها را در یک کیسه کاغذی قرار می دهد و او را مالش. پس از کار او تغییر به لباس های خود را قرار می دهد او مالش را در کیسه های کاغذی و رول تا بالا. وقتی او به خانه او کفش خود را در خارج و سپس افسردگی او مالش را به طور مستقیم در ماشین لباسشویی. او طول می کشد دوش قبل از دست زدن به بچه های خود را.

“من فکر نمی کنم آنها به طور کامل درک” McCreary گفت.

روز یکشنبه او برنامه ریزی شده یک جایگزین جشن تولد برای دخترش که تبدیل شده 9. قرار بود آن را به یک شکار روبنده در اطراف شهرستان با سرنخ منجر به ارائه اما زمانی که خانواده و دوستان در مورد آن شنیده آنها آمد تا با یک برنامه بیش از حد.

آن روز حدود 10 ماشین نورد توسط خانه خود را به عنوان بخشی از یک مینیاتور تولد رژه با مناسب اجتماعی فاصله. پدر و مادر honked خود شاخ در حالی که فرزندان خود را برگزار می شود تا نشانه ای برای McCreary دختر و پرتاب آب نبات.

“این یک تولد او را هرگز فراموش نکنید,” McCreary گفت. “… این عالی بود.”

آیا شما مراقبت های بهداشتی کارگر یا مدیر بیمارستان در می سی سی پی در خطوط مقدم از coronavirus همه گیر? آیا شما تلاش برای پیدا کردن به اندازه کافی PPE? تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>