‘آن را بیش نیست تا زمانی که آن را بیش از’: 5 چیزهایی که در مورد هدف قرار دادن COVID-19 اوج

مایدزرت | No comments

به نیویورک و کالیفرنیا و کشورهای دیگر شروع به دیدن خود شماره جدید COVID-19 مورد سطح و یا حتی لغزش آن ممکن است به نظر می رسد به عنوان اگر ما در حال نزدیک شدن به پایان بیماری همه گیر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از فرمانداران باید با اشاره به کاهش سرعت به عنوان نشانه ای است که در روز رسیده است که برای بازگشایی این کشور است. “کارشناسان ما می گویند که منحنی است پهن و اوج در موارد جدید است که پشت سر ما” مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: در اعلام اداره راهنمایی برای کشورهای در مورد چگونه برای شروع کاهش اجتماعی فاصله اقدامات و اقامت در خانه سفارشات.

اما با ملی تلفات از coronavirus مرگ و میر بالا رفتن هر روز و مداوم کمبود تست, سلامت, کارشناسان هشدار می دهند که این کشور به هیچ وجه نزدیک “آن روز.” در واقع یک مطالعه منتشر شده در این هفته توسط دانشمندان دانشگاه هاروارد نشان می دهد که بدون یک درمان موثر و یا واکسن های اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است مجبور به ماندن در محل را به 2022.

قیصر سلامت نیوز صحبت می کرد به چندین بیماری کارآگاهان در مورد آنچه که رسیدن به اوج سطح از موارد به معنی و تحت چه شرایطی می توانید مردم را به بازگشت به محل کار و مدرسه و بدون ترس از آلوده شدن. در اینجا چیزی است که آنها گفتند.

آن را سخت برای دیدن اوج

کارشناسان بهداشت می گویند نه به انتظار یک روز اوج — هنگامی که موارد جدید خود را رسیدن به بالاترین سطح — برای تعیین زمانی که جزر و مد تبدیل شده است. همانطور که با هر گونه بیماری اعداد نیاز به کاهش حداقل یک هفته به تشخیص هر گونه روند واقعی. برخی از کارشناسان بهداشت می گویند دو هفته به دلیل آن است که یک نمایش بهتر از چگونه به طور گسترده ای این بیماری است که هنوز هم در حال گسترش است. این به طور معمول طول می کشد که مردم به نشان دادن نشانه هایی از عفونت پس از در معرض ویروس.

اما درست خواندن تعداد موارد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس است روی حیله و تزویر به دلیل عدم وجود تست در بسیاری از مکان ها به خصوص در میان افراد زیر سن 65 سال و کسانی که بدون علائم است.

بیشتر: کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

یکی دیگر از عوامل است که ایالت ها و استان ها خواهد رسید قله در زمان های مختلف بر اساس چگونه به سرعت آنها برقرار ماندن در خانه سفارشات و یا اجتماعی دیگر فاصله قوانین.

“ما یک داستان چند شیوع و تجربه در غرب کاملا متفاوت در سواحل غرب گفت:” استر Chernak مدیر مرکز سلامت عمومی آمادگی و ارتباطات در دانشگاه درکسل در فیلادلفیا.

همچنین ساخت آن را سخت برای تعیین قله موفقیت در برخی از مناطق از “مسطح منحنی” از موارد جدید. گسترده تلاش در اجتماعی فاصله طراحی شده بودند برای کمک به جلوگیری از دراماتیک سنبله در تعداد زیادی از مردم پیمانکاری ویروس. اما که می تواند در نتیجه به جای آن در یک نرخ ثابتی است که ممکن است بالا باقی می ماند برای هفته ها.

“این تملق منحنی سخت تر برای شناسایی اوج” گفت: ویلیام میلر استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه ایالتی اوهایو.

اوج معنا نیست که این بیماری همه گیر است که تقریبا بیش از

کاهش تعداد موارد جدید مهم است اما این به آن معنا نیست که ویروس در حال ناپدید شدن هستند. آن را نشان می دهد به جای آن که اجتماعی فاصله کاهش پیدا کرده است و گسترش این بیماری و طویل این دوره از بیماری همه گیر گفت: پیا مک دونالد, یک بیماری عفونی متخصص در RTI بین المللی, یک سازمان غیر انتفاعی موسسه تحقیقاتی در کارولینای شمالی. این “صاف منحنی” استراتژی طراحی شده برای کمک به کاهش افزایش بیماران بنابراین سیستم مراقبت های بهداشتی خواهد زمان بیشتری برای ساخت ظرفیت کشف درمان بهتر و در نهایت با یک واکسن.

بیشتر: مهاجران در کالیفرنیا بازداشت مراکز راه اندازی اعتصاب غذا به تماس برای COVID-19 حمایت طرفداران می گویند

بیشتر: شیوع کروناویروس در کوچلا تاریخ تسهیلات افزایش می یابد و به 15; بهبود بیمار اهدا پلاسما

بیشتر: Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

گذشته قله مهم است Chernak گفت: اما تنها در صورتی که نسبتا کم تعداد موارد جدید.

“این مطلقا به این معنا نیست که همه گیر است که نزدیک شدن به یک پایان” مک دونالد گفت. “هنگامی که شما در گذشته اوج آن را بیش نیست تا زمانی که آن را بیش از. آن را فقط در زمان شروع برای بقیه از پاسخ است.”

چه می آید بعدی بستگی به آمادگی

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ملت تصویب اوج جدید موارد کارشناسان بهداشت هشدار داد که از دیدگاه علمی است که نمی خواهد روشن شود تا زمانی که تا زمانی که وجود دارد این است که کاهش مداوم در تعداد موارد جدید — که درست نیست در حال حاضر در سراسر کشور و یا در بسیاری از کشورهای بزرگ.

“ما در فلات منحنی در بسیاری از ایالت” دکتر گفت: Ricardo Izurieta, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه فلوریدای جنوبی. “ما باید مطمئن شوید که ما شاهد یک کاهش در موارد قبل از ما می توانید ببینید یک نور در انتهای تونل.”

حتی پس از اوج بسیاری از مردم حساس هستند.

“تنها راه برای جلوگیری از گسترش این بیماری است که برای کاهش تماس انسان,” Chernak گفت. “خبر خوب این است که مردم داشتن خانه در حال کار است ولی دردناک در افراد و در جامعه و در اقتصاد است.”

بیشتر: Riverside County گلف می تواند بازگشایی با محدودیت; پالم اسپرینگز دوره های بسته از طریق پنج شنبه

قبل از اجازه دادن به مردم برای جمع آوری در گروه های آزمایش های بیشتری باید انجام شود افرادی که آلوده می شوند نیاز به قرنطینه شود و مخاطبین خود را باید دنبال و جدا شده به مدت دو هفته او گفت: “اما افزود: “ما به نظر نمی رسد به یک استراتژی ملی برای رسیدن به این.”

“قبل از هر گونه مداخلات بهداشت عمومی در حال آرام ما بهتر بود آماده برای تست هر فرد برای COVID,” مک دونالد گفت.

علاوه بر این, او گفت:, شهر و شهرستان, ادارات بهداشت از کمبود نیروی انسانی برای تماس با افرادی که در نزدیکی کسانی که آلوده به آنها را دریافت کنید به منزوی. ابزار “مورد نیاز برای بلند کردن اجتماعی فاصله ما آماده رفتن” مک دونالد گفت.

شما در حال رفتن به نیاز به ماسک مدت زمان طولانی

آیا مردم می توانند بازگشت به از سرگیری فعالیت های روزانه بستگی دارد فردی خود را در معرض خطر عفونت است.

در حالی که برخی از کشورها می گویند که آنها با هم کار خواهد کرد برای تعیین چگونگی و زمانی که به سهولت اجتماعی فاصله استاندارد برای راه اندازی مجدد اقتصاد Chernak گفت: بیشتر طرح ملی مورد نیاز خواهد بود به خصوص با توجه آمریکایی ها تمایل به سفر در داخل کشور است.

“بدون مهاجم تست و ردیابی تماس مردم هنوز هم در معرض خطر هنگام بیرون رفتن” او گفت:. گردهمایی های اجتماعی را محدود به چند نفر و با پوشیدن ماسک در مکان های عمومی خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند لازم است.

او گفت: عمده تغییرات لازم خواهد بود در خانه سالمندان عملیات به منظور کاهش گسترش بیماری به این دلیل که افراد مسن هستند در بالاترین خطر ابتلا به عوارض ناشی از COVID-19.

میلر گفت: این احتمال وجود دارد یکی دیگر از افزایش COVID-19 موارد می تواند رخ دهد پس از اجتماعی فاصله اقدامات و سست.

“چگونه است که خواهد شد بستگی دارد در چه مدت شما صبر از ديدگاه بهداشت عمومی [به استراحت اقدامات پیشگیرانه]. دیگر شما صبر کنید بهتر است اما اقتصاد بدتر است.”

کارشناسان با اشاره به سال 1918 بیماری همه گیر آنفلوآنزا که آلوده به یک چهارم از جمعیت جهان کشته و 50 میلیون نفر است. ماه پس از اولین موج وجود دارد چندین خوشه در موارد با موج دوم که مرگبارترین.

“اگر ما جلو بهداشت عمومی اقدامات خیلی زود ویروس است که هنوز هم در گردش و می تواند آلوده بیشتر مردم گفت:” دکتر هوارد Markel استاد تاریخ پزشکی در دانشگاه میشیگان. “ما می خواهیم که گردش به میان که مردم به عنوان چند که ممکن است. تا زمانی که موارد جدید فراموش فوران بهداشت عمومی بخش می توانید تست و منزوی کردن مردم است.”

دانشگاه هاروارد محققان در مقاله خود را این هفته در مجله علوم گفت: مدل پیشنهادی است که ظهور مجدد ویروس “می تواند رخ دهد به عنوان اواخر به عنوان 2025 حتی پس از یک دوره طولانی مدت آشکار بین بردن.”

خواهد مدرسه زنگ حلقه در پاییز ؟

کارشناسان می گویند وجود ندارد one-size-fits-all رویکرد به زمانی که ساختمان های اداری می تواند بازگشایی مدارس می توانید راه اندازی مجدد و بزرگ و مجامع عمومی می تواند از سر گرفت.

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای ارسال جوانان به مدرسه کلیدی است. در حالی که کودکان بستری شده اند و یا کشته شدن توسط ویروس بسیار کمتر از بزرگسالان آنها در امان نیستند. آنها ممکن است حامل است که می تواند آلوده به پدر و مادر خود را. نیز وجود دارد سوال که آیا همسر معلمان خواهد بود و در معرض خطر بودن در سراسر ده ها تن از دانش آموزان هر روز, مک دونالد گفت.

عامل دیگر: این ویروس به احتمال زیاد دوباره فوران زمستان بعدی شبیه به آنچه اتفاق می افتد با آنفولانزا گفت: Jerne شاپیرو مدرس در دانشگاه فلوریدا گروه اپيدميولوژی.

بدون واکسن مردم را در معرض خطر تغییر نمی کند, او گفت:.

“کسی که حساس است در حال حاضر حساس است در آینده” شاپیرو گفت.

کارشناسان شک بزرگ, جشنواره, کنسرت, و, بیس بال بازی ها خواهد شد در ماه های آینده. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تایید شده است که مشاهده سهشنبه گفتن خبرنگاران گفت که حوادث در مقیاس بزرگ هستند “نه در کارت.”

“آن را ایمن می گویند آن خواهد بود یک مدت طولانی تا زمانی که ما می بینیم توده گردهمایی” مک دونالد گفت.

این داستان تولید شده توسط قیصر سلامت نیوز, یک سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده.

فیل Galewitz: [email protected], @philgalewitz

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>