‘از آن زمان شروع به باز کردن پشت تا Coachella Valley, اقتصاد, کسب و کار ارتباط می گوید: در نامه

مایدزرت | No comments

بیشتر Coachella Valley اتاق بازرگانی تحت فشار قرار دادند کنار رودخانه شهرستان هیئت ناظران صندلی و چهارم منطقه, سرپرست V. مانوئل پرز روز شنبه به اقدام از طرف انجمن 1,400 اعضا و بالابر کسب و کار بسته شدن سفارشات در محل قرار داده برای کاهش گسترش coronavirus.

“آن زمان شروع به باز کردن پشت تا Coachella Valley اقتصاد” اتاق رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت جاشوا بونر نوشت: در چهار صفحه نامه به پرز که کپی شده بود به شهرداران شش شهر در دره تخته از دیگر اتاق های محلی و صحرا تبلیغات فدراسیون هیئت مدیره.

“این شهرستان با هیئت ناظران برگزاری یک نقش کلیدی در این فرایند” بونر نوشت. “در حالی که ما به طور کامل انتظار می رود آنها را به هماهنگی با فرماندار ما همچنین می دانیم که آنها از ورزش مقدار زیادی از کنترل ما محلی حوزه قضایی است.”

در سراسر شهرستان ریورساید شهرستان در سطح مقامات شکایت در مورد عدم ارتباط و پاسخ از مقامات شهرستان. بونر نامه پس از دیگری تقاضا برای اقدام از La Quinta که در آن شورای شهر رای به ارسال هر دو شهرستان و مقامات دولتی نامه ای خواستار برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد محلی.

گرگ رودریگز پرز دولت در امور عمومی و مشاور سیاست گفت: این شهرستان ایجاد شده بود بهبود اقتصادی نیروی کار که توصیه به زودی منتشر خواهد شد به عنوان یک طرح بازیابی سند است.

شهرستان چهارشنبه اعلام کرد این امر به تاخیر دولت در تصمیم گیری زمانی که به بازگشایی شده است. رودریگز گفت: مسئولان شهرستان محدود شد در تصمیم گیری خود را از قدرت.

“ما با دولت این است که چه چیزی اتفاق می افتد در حال حاضر” رودریگز گفت.

اما اتاق نمی خرید توضیح.

“ما درک می کنیم فرماندار Newsom است به جای قرار دادن چارچوب برای بازگشایی متحده اقتصاد است. ما همچنین درک و قدردانی است که او به وضوح اظهار داشت: او را به در نظر گرفتن جغرافیای منحصر به فرد و شرایط است که بسیار متفاوت در ایالت کالیفرنیا. ما به شدت اعتقاد دارند که این جایی است که Riverside County هیئت ناظران باید در مجموع سرب” بونر نوشت.

به عنوان شواهد بونر اشاره به شهرستان تصمیم به انحراف از ایالت محدودیت در فعالیت های ضروری و بازگشایی استخر, زمین گلف, زمین تنیس و دیگر امکانات تفریحی. چون Coachella Valley فاقد تراکم کالیفرنیا مراکز شهری مثل لس آنجلس و سان فرانسیسکو اتاق امید یک منطقه ای خاص طرح می تواند اجازه می دهد این شهرستان برای بازگشایی دره اقتصاد به سرعت.

رودریگز گفت: این شهرستان با توجه به در نظر گرفتن یک رویکرد منطقه ای و در بهبود طرح سند می دهیم که چگونه کسب و کار می تواند آماده سازی برای بازگشایی اجتماعی فاصله دستورالعمل جزئیات تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و از ظرفیت ها و محدودیت. هفتگی او گفت: این شهرستان دارای یک کنفرانس تلفنی با کارکنان شهرستان و مقامات اورژانس به بحث COVID-19 سیاست های اعم از بهداشت عمومی به اقتصاد به طور مستقیم برنامه های کمک.

این Coachella Valley شامل جمعیت های در معرض خطر از جمله سالمندان, خانه سالمندان ساکنان و farmworkers که کار در مجاورت نزدیک به یکدیگر است.

تعداد COVID-19 نفر در هر روز کاهش پیدا کرده است اما مقامات بهداشت شهرستان گزارش 36 موارد جدید در روز چهارشنبه در منطقه نه شهرستانها آوردن گسترده دره مجموع به 669 موارد و 25 مرگ و میر. ریورساید شهرستان 3,942 مورد تأیید و 143 مرگ و میر است که بیش از بیشتر جمعیت در سن دیگو و نارنجی شهرستانهای استان است.

سام متز را پوشش می دهد سیاست و COVID-19. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>