جکسون کسب و کار بسته مهر و موم شده با کیسه های شن به عنوان مروارید رودخانه سیل

لدگر | No comments

کسب و کار در اطراف جکسون انباشته می آیند تا بامی و آماده برای تمدید بسته شدن جمعه به عنوان رودخانه مروارید گل رز بالاتر از آن را برای چند دهه.

در جنوب مرکز شهر آب هولناک P&J خودکار و رخنه کرد در سراسر پارکینگ به سمت شخص ساده و معصوم باشگاه که در آن کارگران تخلیه کیسه های شن از یک وانت.

پایین خیابان Entergy کارکنان درهم برای محافظت از پست برق به تازگی واقع در یک جزیره است. خاموش لکلند درایو کارگران ساختمانی کلوخ شن و ماسه و مهر و موم کردن ورودی به دندانپزشکی و قانون دفاتر.

بسیاری از کم دروغ کسب و کار به احتمال زیاد نمی خواهد برای روز بازگشایی و صورت می تواند هزینه پاکسازی. دیگران بودند و تجاری در سیلاب به عنوان مردم با عجله به خرید مصالح ساختمانی برای محافظت از خانه خود و اجاره کامیون و تریلر. رودخانه پرل است که انتظار می رود برای ادامه افزایش و بالا کردن در 38 پا — سوم-و به بالاترین سطح خود در تاریخ ثبت شده — در اوایل هفته آینده قبل از ساخت آهسته عقب نشینی است.

مربوط به: رودخانه مروارید جاری شدن سیل: برخی از جکسون ریجلند ساکنان دستور به تخلیه

درو Henderson یک پیمانکار عمومی hustled برای محافظت از خود و چند کشور همسایه کسب و کار صبح روز جمعه به عنوان آب پیشرفته تا نزدیک پارکینگ.

هندرسون به حال دنبال, افزایش, رودخانه, نزدیک, محاسبه دوشنبه این امر سیل ساختمان خود را اگر او نبود به سرعت عمل می کنند. او وارد جمعه با یک ساخت و ساز خدمه مقدار زیادی از شن و ماسه و مواد احساس برای اطمینان از بدون رطوبت می تواند به داخل.

“آن خار از لحظه ای صبح امروز” هندرسون گفت او را جبران بعد با همسایگان خود را که شامل قانون و مطب های دندانپزشکی. “ما در حال انجام بهترین ما می مرد.”

هندرسون نقل مکان کرد و در هشت سال پیش است. تنها زمان دیگر آب نزدیک شد و ماه گذشته گفت: زمانی که رودخانه رسیده حدود 34 ،

مرتبط با: بارنت مخزن همچنان به آب نگه دارید اما در رسیدن به ‘خطرناک’ سطوح

بسیاری از کسب و کار در نزدیکی مرکز شهر حالت خاموش و غرب شد و در حال حاضر بسته و مهر و موم تنگ با کیسه های شن. مایک Malouf Sr. و پسرش مایک جونیور مشغول به کار بودند برای محافظت از یک ساختمان دولتی را در اختیار دارند که در خانه های یک فروشگاه لوازم خودرو و باشگاه های ورزشی.

آنها گفت که آنها تا به حال هرگز قبل از نیاز به کیسه های شن در محل. یکی دیگر از ساختمان های خود را در سراسر خیابان و خانه های می سی سی پی آهن این نسخهها کار میکند که از دست دادن هزاران دلار در روز تا زمانی که آن را بسته Malouf Sr. گفت.

به عنوان ساکنان شروع به ترک خانه های خود — چندین محله در جکسون و ریجلند تحت تخلیه اجباری سفارشات — شده است وجود دارد عجله در اجاره U-Hauls و کامیون حرکت.

“ما در حال گرفتن حداقل پنج تماس تلفنی یک دقیقه ای” گفت: U-Haul سازی شمال جکسون مدیر کهربا Joubert. “در حال حاضر من لازم نیست که هر چیزی در سمت چپ اما محموله وانت.”

در ریجلند Mini-ذخیره سازی هر کامیون در تاسیسات اجاره ای برای جمعه و شنبه یک کارمند گفت. و در می سی سی پی خطوط ون صاحب اسکات McGhee شد گرفتن یک مقدار غیر معمول از آخرین لحظه سفارشات.

“این حرکت ما انتظار نیست,” او گفت:. “مردم معمولا همین حالا تماس بگیرید و درخواست برای حرکت امروز.”

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>