جکسون شورای شهر انتقادات بالا شهر رسمی. شهردار غرفه خود را.

لدگر | No comments

جکسون شورای شهر مقصر این شهر رئیس افسر اداری روز سه شنبه بیش از آنچه آنها می گویند یک غیر مجاز آب صدور صورت حساب قرارداد.

این شورا به اتفاق آرا رای دادند که قبلا به توبیخ رابرت بلین در اجرایی جلسه. عضو شورای Kenneth استوکس بود و نه در حضور و غیاب.

آن را نشانه اولین بار این شورا صادر کرده سرزنش از هر کارگر شهرستان از شهردار چکو Antar لومومبا در زمان ، بلین شهردار مرد دست راست در آورده بود و با تایید شورای شهر در سپتامبر 2017.

یک سرزنش بیان رسمی مخالفت. آن است که یک گام در زیر یک رأی عدم اعتماد به نفس.

دلیلی برای سرزنش

شورای شهر با استناد به آن نظارت نقش می گوید: کائو را پرداخت $52,000 به یک شرکت بدون تصویب آن.

این قرارداد یکی از چندین شورا تایید شده برای کار به روز رسانی آب در شهرستان حسابداری و مدیریت سیستم جمع آوری از یکی مبتنی بر سرور فیزیکی به یک ابر مبتنی بر جمع آوری داده ها سیستم.

شورای اهدا متخصص حرفه ای Solutions LLC یک قرارداد $48,000 اما این شهرستان پرداخت می شود فروشنده در مجموع 100 ، 000 دلار برای این کار انجام داده بود و یا $52,000 از آنچه این شورا در اصل تایید شده است.

مقدار اضافی هرگز مورد تایید از شورای به عنوان مورد نیاز است گفت: بخش 1 عضو شورای اشبی Foote.

این شورا توصیه کرده است این شهر شکایت شرکت های درگیر. همچنین درخواست دو تحقیقات; یکی توسط دولت حسابرس و تحقیقات داخلی توسط شهرستان.

Foote گفت: سرزنش ناشی از نیاز به تامین مالی نظارت.

“در حال حاضر ما بسیاری از مردم به دنبال ما بسیاری از چشم که می خواهید را به مطمئن شوید که ما در حال جدی درباره قانونی بودن اعمال ما و ما نظارت نقش” Foote گفت.

“ما نیاز به نگه داشتن مردم پاسخگو که در آن اشتباهات ساخته شد. این همه توجه.”

شهردار می گوید شورا واکنش نسبت

مدت کوتاهی پس از این شورا رای لومومبا گفت: سرزنش بود غلط داده شده کار بلین انجام شده برای شهرستان و مقیاس جرم. او پیشنهاد کرد شورای حس نسبت.

“من فکر می کنم با شرایطی مانند این که شما باید در نظر بگیرید اگر این کار انجام شد nefariously. همه حساب به نظر می رسد این است که یک اشتباه بود که بلافاصله به ارمغان آورد به توجه شورای زمانی که متوجه شد,” او گفت:.

شهردار همچنین پیشنهاد کار شد بخشی از بودجه اضطراری است که به دولت بیشتر گریز با صدور قرارداد. شورای آگاه بود که او گفت:.

“با توجه به وضعیت آب ما صدور صورت حساب و مجموعه های سیستم ما خودمان را در وضعیت های اضطراری است. قرارداد ارائه شده به شورای شهر آن را به اتفاق آرا تصویب شد…آنها می دانستند که این کار انجام شد. ما بعد از آن اشاره کرد و دامنه کار تا به حال بیش از سفارش,” او گفت:.

“وقتی که اشاره شد به دفتر من و ما به نام دادستان شهرستان. ما گزارش خود و احساس آن مهم است برای شفاف باشد,” او گفت:.

سرزنش ‘ضروری’, بررسی طرح دعوی در دادگاه در آینده شورا می گوید:

اما Foote و دیگر اعضای شورا گفت: این اولین بار نیست که موضوع تایید نشده شورای تأمین بودجه پدید آمده, ساخت سرزنش از شهردار دست راست “جدی” اما “لازم” حرکت در مشخصات خود را.

“ما تا به حال همان موضوع تابستان گذشته. این یک موضوع بحث انگیز پس از آن, بنابراین من فکر می کنم زمانی که ما شاهد همان موضوع دوباره ما احساس می کرد که مسئولیت ما به آدرس آن را,” او گفت:.

“لازم بود. آنها (دفتر شهردار) باید به دنبال مناسب فرایند و روش. نبود پس در اینجا” گفت: عضو شورای هارون بانک ها.

عضو شورای ده’Keither تمبر نیز ایستاده بود پشت سرزنش اما گفت که او امیدوار است دفتر شهردار و شورای اسلامی کار می تواند از طریق اختلاف قرارداد.

“من فکر نمی کنم این کار انجام شد و با کینه توزی اما آن جدی است. من می گویند که. من اول وفاداری است که به اعتماد عمومی و نیازهای عمومی به آگاهی از چگونه پول خود را صرف بودن” او گفت:.

بلین بازیکن کلیدی در شهردار اهداف استراتژیک

علاوه بر نقش سنتی خود را در بلین شده است پشت چند شهردار را کلید اهداف استراتژیک برای شهر است.

او به کمک طلب کردن حمایت مالی از سازمان های غیر انتفاعی به کمبود پول نقد شهر, در آوردن میلیون ها دلار از سازمان هایی مانند Kellogg بنیاد و موسسه آسپن.

شهر امن و امان بودجه برای پیش-K: Kellogg بنیاد می دهد 1.2 میلیون دلار به جکسون به گوشت گاو تا قبل از K یادگیری

تبدیل جکسون به ‘tech شهرستان: وجود دارد tech طلا در زیر جکسون فرو ریختن خیابان ؟ شهرستان رهبران کنم.

او یک عضو از این بهتر هم کمیسیون وظیفه با بهبود معیارهای درون جکسون در مدارس دولتی پس از بلین و کمیسیون مبارزه برای دفع یک دولت تصاحب. او در حال حاضر در تلاش برای ارائه جهانی pre-K برای همه جکسون دانش آموزان است.

بلین نیز رهبری این شهر رانندگی به ارائه سرعت بالا دسترسی به اینترنت پهن باند تمام ادارات شهرستان از جمله مدارس در JPS و پلیس و حقيقت است. بلین گفت: هدف این است که برای تبدیل جکسون به یک “شهر فناوری” که طلیعه چیزی بودن در پرداخت بالا شغل و فرصت برای جکسون ساکنان.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>