جکسون شورای شهر رد شهردار باز حمل اسلحه ممنوع

لدگر | No comments

شهردار چکو Antar لومومبا به قلبی شهادت سه شنبه به او خطاب خود شورای شهر و همکاران برای اولین بار از او صادر ممنوعیت باز کردن حمل سلاح گرم در این شهرستان است.

آن را به اندازه کافی برای متقاعد کردن شورای شهر از ترس طولانی دادخواهی بیش از ممنوعیت به ثبت نام در.

این شورا در روز سه شنبه رای دادند و 6 به 0 به نفع قطعنامه ای در مخالفت با ممنوعیت باز حمل در شهر. می آید سه روز پس از شهردار اعلام کرد که بان کی مون و با صدور یک فرمان اجرایی تعلیق تمرین در این شهر حداقل تا پنج شنبه.

شهردار گفت که او دارای اختیارات لازم برای انجام این کار تحت مدنی خود را اضطراری اعلام برای جلوگیری از شیوع کروناویروس که نگرانی های بهداشت عمومی و ایمنی ساکنان.

شورا قطعنامه تا حد زیادی نمادین و نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد شهردار سفارش. لومومبا گفت که او در نظر گرفته شده برای حرکت رو به جلو در حمایت از سفارش در حال حاضر در تقابل با اعضای شورا و برخی از مقامات دولتی و نمایندگان.

باز حمل بان کی مون در جکسون Jackson شهردار به طور موقت متوقف باز حمل در شهر می پرسد برای ممنوعیت دائم

در روز سه شنبه, می سی سی پی عدالت موسسه به نمایندگی از دولت تشکر. دانا Criswell واصل طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده در منطقه جنوب می سی سی پی در برابر شهردار سفارش.

“قانون اساسی ایالات متحده و می سی سی پی حفاظت از قانون اساسی این حق را آشکارا حمل سلاح گرم برای دفاع از خود به عنوان انجام می سی سی پی اساسنامه. شهردار ندارد قدرت را به نادیده گرفتن این حقوق در قانون اساسی حتی در یک وضعیت اضطراری” غیر انتفاعی حقوقی مرکز گفت: در انتشار اخبار.

دادستان کل لین فیچ نیز روز دوشنبه هشدار داد شهردار سفارش بر خلاف قانون اساسی بود. شهردار قبل از جلسه در بسته جلسه با شورا گفت: قرار داشت که با توجه به “جایگزین” با AG ، معلوم نیست چه کسانی هستند.

AG وزن: AG می گوید جکسون به لغو موقت ممنوعیت باز کردن حمل اسلحه خواستار آن غیر قانونی

شهردار می دهد گواهی نامه

شهردار در روز سه شنبه جلسه شورای گفت که او احساس “مجبور به انجام کاری” و پس از او شاهد Jackson Police Department بدن دوربین فیلم پس از عکسبرداری از پنج سال دختر Queenyanna دیویس در مارس 15.

لومومبا پدر دو دختر جوان گفت: او را دیدم Queenyanna مبارزه برای زنده ماندن پس از ضربه به سر توسط یک مجموعه تصادفی تیراندازی از یک خودرو در خارج از خانه.

او بعد از درگذشت در بیمارستان محلی است.

“من به تماشای کودک به عنوان او تلاش برای زندگی خود را,” او گفت:.

“من احساس می کنم محکوم به عنوان یک پدر خودم برای انجام کاری … فقط گفت: من متاسفم نوزاد خود را مرده نمی کند به من اعتصاب به عنوان فعال به اندازه کافی به عنوان ما چگونه باید پاسخ گفت.

“من می خواهم به جای اشتباه برای دلایل درست و سپس راست به دلایل اشتباه.”

شورای ترس قریب الوقوع نبرد قانونی

بخش 4 عضو شورای ده’Keither تمبر و دیگر اعضای شورا در این نشست گفت: آنها مشترک شهردار نگرانی از خشونت مسلحانه در شهر, اما می ترسید گران احتمالا غیر قابل عبور حقوقی نبرد پیش رو است.

“ما به اشتراک گذاری ، ما همه عمیقا صدمه دیده توسط این مردمی که کشته شده اند. اما ما باید جداگانه که از حقوقی درد ما در حال رفتن به احساس اگر ما به دنبال از طریق این” تمبر گفت.

“من به نفع هر چیزی که ما نیاز به انجام به کاهش جرم و جنایت در جکسون, اما این یک موضوع حقوقی برای شهرستان گفت: بخش 6 عضو شورای هارون بانک ها.

“همه ما باید لمس شده است با این معضل خشونت اما ما باید به عنوان یک کار بدن و تحت الزامات متحده و می سی سی پی امور خارجه قانون اساسی و قانون ایالتی می سی سی پی” گفت: بخش 2 عضو شورای ملوین Priester.

تمبر و Priester همچنین گفت: آنها معتقد بودند که شهردار باید مشورت این شورا برای اولین بار با چنین گسترده سفارش.

“یک تصمیم این قدر باید در نظر گرفته شده توسط شورای” تمبر گفت.

“وجود دارد هیچ ورودی از شورای” تکرار Priester.

“من هنوز هم امیدوارم که کولر سران پیروز خواهد شد و ما می توانیم فراتر از این بدون اتلاف پول مالیات دهندگان در خارج وکلا,” او گفت:.

به تصویب شورای استخدام از خارج و مستقل وکیل به نمایندگی از این شهرستان در طرح دعوی در دادگاه واصل شنبه. دفتر شهردار را برای پرداخت هزینه های حقوقی از وکیل محلی Deshun مارتین.

شهردار رئیس ستاد دفاع سفارش

شهردار رئیس ستاد صفیه عمری به پایان رسید در این جلسه با استرن در دفاع از شهردار تصمیم گیری است.

“من می خواهم به تکرار شور و شوق خود را با توجه به نگه داشتن همه Jacksonians امن از coronavirus و تفنگ و خشونت است که در حال وقوع در این شهرستان” او آغاز شد.

“بان کی مون بود بسیار متفکر و ما احساس کردیم این بود که مصلحت ترین راه برای پیدا کردن برخی از نوع تسکین درد و غم و اندوه و خشونت شهروندان ما تجربه روزانه است. آن را یک ماده از عضو کمیته نیروهای مسلح سنا.

“ما را به انجام آنچه لازم است به عنوان یک دولت به حفظ شهروندان ما زنده و بهبود کیفیت زندگی خود را. این عمل در مورد امنیت عمومی شهروندان جکسون” عمری گفت.

او گفت: پس دولت قانون در می سی سی پی است و نه همیشه اخلاقی — به ویژه برای آمریکایی های آفریقایی تبار.

“ما می دانیم که قوانین وجود دارد در این کتاب اما ما به طور نامتناسبی تحت تاثیر این خشونت اسلحه فقط به عنوان ما به طور نامتناسبی تحت تاثیر قوانین در گذشته در ایالت می سی سی پی. نه هر قانون است و فقط قانون” او گفت:.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>