جکسون آتش نشان با کروناویروس و همکاران ، دیگران وظیفه با مواد ضد عفونی کننده اتش نشانی

لدگر | No comments

پس از یک Jackson آتش آزمایش مثبت برای COVID-19 دو شیفت در مرخصی اداری در حالی که یکی دیگر متهم است که با تمیز کردن و ضد عفونی ایستگاه اتش نشانی.

هفته گذشته یک آتش نشان در ایستگاه 25 مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus. پنج شنبه, نتایج او آمد مثبت گفت: سروان. RaSean توماس محلی 87 اتحادیه رئيس جمهور.

آتش نشان که در خانه مانده بین در حال آزمایش و یادگیری نتایج خود را و دیگران را تغییر قرار داده شد در مرخصی اداری. این تغییر است که به شرح زیر در ابتدا قرار داده شده در مرخصی استعلاجی به این معنی که آنها تا به حال به استفاده از بیمار خود را روز به ماندن در خانه در این شهر دستور توماس گفت.

“آنها در تماس با COVID-19 از یک شخص آنها را برطرف و آنها نباید به سوزاندن آنها باید در این شهر بار” توماس گفت. “این یک محل حادثه است.”

روز شنبه پس از توماس در حالی که shift نیز قرار داده شده در مرخصی اداری, او گفت:.

هر تغییر ساخته شده است از سه آتش نشان. توماس گفت که او و دو نفر دیگر از آتش نشانان شده اند در ایستگاه 25 از شنبه آورده و در تمیز کردن وسایل از خانه برای تمیز کردن ایستگاه. جمعه این شهر به ارمغان سفید کننده و لوازم اضافی یک زمان تاخیر توماس گرفت موضوع را با.

“من نگران هستم” او گفت:. “من احساس نمی مانند بخش است و مصرف آن را به اندازه کافی جدی به مطمئن شوید که امن بودند پس از یک مورد تایید شده.

“شما فکر می کنم آنها می خواهم بسته ایستگاه پایین و حرفه تمیز کردن شرکت آمده, پاک, آن, اما آنها به اتفاق رخ نداد. آنها به رنگ تصویر به عنوان اگر آن بوده است حرفه ای انجام می شود و این اتفاق افتاده است.”

یک سخنگوی شهر جکسون نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

توماس گفت: تمام آتش نشانان در ایستگاه 25 تست شده برای coronavirus اما آنها هنوز هم در انتظار نتایج.

توماس و دو نفر دیگر از آتش نشانان شده اند و در انزوا در آتشنشانی پس همکار خود اعضای اتحادیه به ارمغان آورده اند آنها را از وعده های غذایی. اما آنها هنوز هم در تماس است. از بعد از ظهر چهارشنبه, آنها تا به حال در پاسخ به یکی از آتش.

آنها عینک و ماسک و تجهیزات حفاظت شخصی در صحنه است. توماس گفت که او نگران هر چند که آتش نشانان شده اند بی ارزش در معرض خطر قرار داده و سوال این شهر پاسخ.

“یک طرح مناسب باید در محل بوده است اما آنها فقط در روند هنوز در تلاش برای تدوین و فرموله کردن یک طرح,” او گفت:. “از همان ابتدا آنها باید در محل بوده است. اما جایی که ما در حال حاضر.”

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>