جکسون جاری شدن سیل: بندر سنبه ساکنان بازگشت به بررسی خانه به عنوان مروارید رودخانه فروکش

لدگر | No comments

ساکنان از تخلیه و بخشی از آب گرفتگی بندر سنبه محله در ریجلند شروع به بازگشت به خانه های خود به بررسی آسیب اوایل بعد از ظهر سه شنبه پس از آب کاهش یافته و مقامات مجاز از مردم پشت در.

محله 288 خانه در نزدیکی سرریز جاده یکی از اولین در منطقه به سیل. ریجلند شهردار ژن McGee تا به حال دستور تخلیه اجباری در روز پنج شنبه برای موبایل صفحه اصلی جامعه است. قدرت قطع شد به محله و آن را سنگر برای محدود کردن دسترسی در طول سیل.

در روز سه شنبه ساکنان در بخشی از این محله — که در آن آب افتاده بود به اندازه کافی اجازه می دهد تا ماشین را به درایو — اجازه داده شد پشت در تا 6 بعد از ظهر به بررسی آسیب ها و امن, ملک. پلیس بررسی می شود آدرس آن بازگشت به تایید جایی که آنها زندگی می کردند و اینکه آیا آنها می توانند دسترسی به خانه های خود. بخشی از این محله نزدیک به راس بارنت مخزن باقی مانده از حد به دلیل آب نشده بود فروکش کرده به اندازه کافی اجازه می دهد تا اتومبیل در.

برخی از دوجین یا بیشتر که برای اولین بار بازگشت سهشنبه بودند تغذیه حیوانات خانگی آنها را پشت سر بگذارید تا زمانی که آنها تخلیه تخلیه یخچال و جمع آوری اضافی لباس و وسایل. برخی از خانه ها در این محله به حال وسایل نقلیه هنوز هم پارک شده در خارج که به نظر می رسد به آب گرفتگی شده است.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

خدمه رفت و از طریق محله چک کردن ductwork در زیر خانه های تلفن همراه برای دیدن آنهایی که تا به حال آب گرفتگی شده است. قدرت باقی مانده به محله و مقامات نمی بلافاصله باید یک تعداد از خانه ها بود که آب در داخل.

اضطراب به عقب بر گردیم به خانه او تخلیه شده در پنج شنبه, گلوریا ورا نمی تواند به او برسد تریلر بود زیرا هنوز احاطه شده توسط تا آنجا که 5 فوت آب است. او هنوز نمی دانم اگر آب کردم داخل.

“من هیچ چیز از خانه هنگامی که من سمت چپ فقط لباس من با پوشیدن” ورا گفت در اسپانیایی.

اشلی جنینگز زندگی می کردند در زیربخش برای تقریبا سه سال است. جنینگز نمی خواهم به تخلیه اما مجبور شد به او گفت: توسط ریجلند پلیس.

“من سعی کردم برای ماندن,” او گفت:. “من فقط نمی خواهید به ترک خانه من است اما آنها در نهایت گرفتار من و یا من می خواهم که هرگز به سمت چپ.”

Jennings, دوست پسر او و خدمات او سگ “Tigger گربه” فرار به یک هتل در نزدیکی اما گربه او را به نام “کیتی” و یا “روانی” تا به حال به ماندن در پشت از هتل که در آن آنها باقی می ماند اجازه نمی دهد که گربه ها. هنگامی که او و Tigger گربه بازگشت بعد از ظهر سه شنبه, حیوانات tussled در اتاق نشیمن. اما جنینگز گفت که او را مجبور به ترک این گربه دوباره زمانی که او بازگشت به هتل. او فشرد اشک به عنوان او در مورد آن صحبت کردیم.

“آن بوده است بسیار ویرانگر چرا که ما شده ایم در یک هتل از جمعه,” او گفت:.

خوشبختانه او گفت: او در خانه نبود آسیب دیده از سیل.

“ما در مقابل. آن را به پشت کردم که همه آسیب” جنینگز گفت.

در سراسر خیابان راشل Hearn گفت که او “است که یک اعصاب خراب” از او تخلیه جمعه.

“نه دانستن بدترین چیز” او گفت:. “من نمی دانم که زمانی که ما به عقب بر گردیم آنچه که آسیب قرار بود من نمی دانم اگر من رفتن به پیدا کردن یک خانه جدید نمی دانستند چه به قتل من بود.”

Hearn گفت که او “بسیار سپاسگزار” او خانه نبود آسیب دیده سیل به عنوان او ندارد بیمه.

“من فقط برداشت لباس و رفت” او گفت:. “من به هر چیز گرانبها …من فقط میخوام از اینجا.

“من واقعا نگران من بود رفتن به باید برای شروع بیش از همه است.”

مانند جنینگز و Hearn, ساکن Stacy پالمر ندارد بیمه سیل. او و خانواده اش برای اولین بار زندگی در این محله ها از سال 2006 تا 2012 و “تا به حال بیمه سیل کل کل زمان و این هرگز اتفاق افتاده است.”

“همین دلیل است که من مانند” فراموش بیمه سیل آن را اتلاف پول,” او گفت:. “و پس از آن این اتفاق افتاده است. و ما فقط نقل مکان کرد و در اینجا در ماه اکتبر. Uh huh. ‘هرگز.’ هرگز نمی گویم هرگز.”

هنگامی که آنها دریافت سفارش برای تخلیه پالمر و خانواده اش لود آنچه آنها می تواند به یک U-Haul. پالمر گفت: به نظر می رسد “درباره یک پای آب” از آن ساخته شده تا او را به خانه اما هیچ چیز در داخل آسیب دیده بود. اما از آنجا که این خانواده از هفت مجبور به ترک در عجله برای تخلیه داخل صفحه اصلی به هم ریخته است. او گفت: آژانس نمی خواهد به او کمک کند با کمک مگر اینکه او می تواند نشان می دهد اولین بار کاغذ بازی “اما کاغذ بازی است در همه جا.”

“اگر شما لازم نیست که سیل بیمه شما خیلی پیچ,” او گفت:. “اگر آن را برای من مادر در قانون ما می شود خوابیدن در ماشین من…این شده است یک ظرف غذا. این واقعا سخت است که نیاز به ریشه کن.”

مخفی Bonelli از شیپور لجر و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>