جکسون جاری شدن سیل: مدیریت زباله برداشتن زباله از جمله رئیس جمهور روز

لدگر | No comments

مدیریت زباله, بزرگترین خدمات جمع آوری زباله در می سی سی پی می گوید مجموعه خواهد بود به طور معمول در مترو جکسون به جز مناطق غیر قابل دسترس به دلیل جاری شدن سیل.

وانت در این مناطق به تعویق خواهد افتاد تا زمانی که آن را امن برای سفر وجود دارد.

“ما در حال سوارکاری با ما مسیرهای منظم امروز” Buford کلارک سخنگوی Waste Management of Mississippi, Inc., روز دوشنبه گفت:. “همه چیز در برنامه برای گرفتن هر خانه ما می توانیم امروز.”

مدیریت زباله در بیانیه ای گفت: مشتریان در جکسون و مناطق اطراف آن از جمله Hinds, Rankin و مدیسون شهرستانهای ممکن است تاخیر در مجموعه خدمات با توجه به جاری شدن سیل.

مدیریت پسماند راهنمایی:

  • مشتریان مسکونی باید حفظ خانواده خود زباله ها را در خیابان ها در مناطقی که دچار سیل.
  • نهفته مناطق خواهد بود سرویس در آینده برنامه ریزی شده مجموعه روز.

“برای منظم خانوار زباله آن را به قصد ما به عقب بر گردیم در برنامه به عنوان به زودی به عنوان آب محو می شود به اندازه کافی به ما کامیون ها در آن وجود دارد” کلارک گفت. “ما به دنبال حکومت ‘به نوبه خود در اطراف نیست غرق.’ ما کامیون معتاد شناور به راحتی اما ما نمی خواهیم به یک فرصت با کارکنان ما است.”

می سی سی پی جاری شدن سیل: نحوه گزارش خسارت بیمه دریافت پاسخ

جکسون جاری شدن سیل: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد مدرسه بستن جاده ها و زباله مجموعه

هیچ زباله وانت در تخلیه مناطق

کلارک گفت: قصد دارد به برخی از مناطق محدود شده است که در آن هر کس تخلیه و مدیریت زباله نمی خواهد بروید بر روی کسانی که در خیابان ها و در همه.

در چند روز آینده در شهر جکسون و مناطق دیگر می تواند تصمیم به قرار دادن Dumpsters سیل در مناطق محدود شده است به عنوان آنها در گذشته برای مردم به ارمغان بیاورد زباله های خود را به, Clark گفت.

جکسون سخنگوی Candice کلمن گفت: برخی از Dumpsters قرار داده خواهد شد در مناطق آسیب دیده.

“ما می خواهیم همه به زباله های خود را برداشت. من تو را دیدم در اخبار شب گذشته که وجود دارد این است که بستر همه جا” کلارک گفت. “این ظروف سرباز یا مسافر در حال حاضر, بنابراین ما باید برای پیدا کردن یک راه برای بدست آوردن چیزهای تمیز کردن و برداشت.”

مدیریت زباله جمع آوری زباله برنامه دو بار در هفته در جکسون. برخی از ساکنان دوشنبه و پنج شنبه به خدمات برخی از شنبه و جمعه و دیگران یک شنبه و پنج شنبه مجموعه برنامه.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>