جکسون جاری شدن سیل: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد آب و هوا, قدرت, پرونده آسیب گزارش

لدگر | No comments

رودخانه پرل ریور کاکل دوشنبه در حدود 36.8, پا, پایین تر از پیش بینی شده بود اما به طور عمده در مرحله سیل. آن را در 35.25 پا در 5:15 صبح چهارشنبه و به آرامی در حال سقوط است. خدمات ملی آب و هوا پیش بینی مروارید رودخانه رها خواهد شد به 33 پا در جکسون در روز پنج شنبه و سقوط به زیر سیل مرحله از 28 فوت جمعه.

شهر جکسون نیز برداشته citywide آب جوش متوجه یکشنبه در مدت کوتاهی قبل از ظهر و می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری خود را آغاز کرد ارزیابی شنبه در شمال شرق Jackson منطقه برای کمک به تدوین آسیب و سیل داده است.

ساکنان در Copiah شهرستان و دیگر مناطق جنوب جکسون همچنان برای مقابله با سیل.

اینجا را کلیک کنید: آخرین مروارید رودخانه سیل مرحله

پیش بینی آب و هوا

جاری شدن سیل ممکن است در بخش مرکزی می سی سی پی امشب با 1 تا 3 اینچ از بارش باران امکان پذیر است. جاری شدن سیل همچنان یک نگرانی است.

جکسون مترو آب و هوا: آنچه که جاری شدن سیل به معنی مناطقی است که در حال و نه آب گرفتگی

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

تخلیه اجباری برداشته برای بندر سنبه

در ریجلند اداره پلیس است برداشته تخلیه اجباری برای بندر سنبه زیربخش.

بسیاری از این منطقه در دسترس است در این زمان تنها با چند خانه در جنگل بیشه هنوز زیر آب است. کل جامعه باز است برای همسایگان به بررسی خانه های خود را برای آسیب.

Entergy خدمه در حال تلاش برای بازگرداندن قدرت به این منطقه که شامل جایگزینی متر است. اگر یک خانه است و آب اطراف آن قدرت ترمیم ممکن است با تاخیر.

ریجلند پلیس برنامه ای برای نظارت بر این منطقه برای چند روز آینده انتظار بارش.

رایگان اسپری پشه

رایگان اسپری پشه در دسترس خواهد بود از 7 صبح تا 1 بعد از ظهر پنج شنبه در جکسون matt morris Ace سخت افزار 5060 من-55 شمالی نمای ساختمان جاده در جکسون (Deville پلازا); از 1000 بطری اسپارتان بروید! داده خواهد شد به قربانیان سیل.

رایگان تمیز کردن وسایل

لاو فروشگاه های بهبود خانه در غرب جکسون فلووود و ریجلند اهدا خواهد شد سطل پاکسازی منابع به ساکنان تحت تاثیر مروارید رودخانه و جاری شدن سیل. فروشگاه اهدا خواهد شد 500 سطل پر از لوازم که شامل دستکش, سطل زباله, کیسه لیف, برس اسفنج ظرف صابون ماسک گرد و غبار اشکال اسپری تمیز کننده خانگی و بیشتر.

کمک های مالی برگزار خواهد شد از ساعت 11 تا 2 بعد از ظهر جمعه.

 • لاو از غرب جکسون 2250 Greenway درایو جکسون
 • لاو از فلووود, 120 ریج راه فلووود
 • لاو از Ridgeland 910 شرق شهرستان خط ریجلند

بیلی گراهام واکنش سریع تیم به استقرار جکسون

بیلی گراهام واکنش سریع تیم به استقرار جکسون برای کمک به با مروارید رودخانه و جاری شدن سیل بازیابی. انتشار اخبار از این سازمان دانست و گفت: “کار کردن در کنار samaritan’s Purse و محلی و کلیسا و کشیش را فراهم خواهد کرد عاطفی و معنوی پشتیبانی در منطقه پس از سیل فروکش.”

محدودیت های پرواز

اداره هوانوردی فدرال صادر کرده است به طور موقت محدودیت پرواز از تمام هواپیما تا 6 بعد از ظهر یکشنبه به منظور ارائه یک محیط امن برای عملیات امداد رسانی هواپیما بیش از برخی از ترین به شدت مناطق متاثر از سیل. می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری دارای چندین عملیات مداوم و متعدد ایمنی عمومی آژانس هواپیما عامل در مجاورت TFR. عمومی توصیه شده است که تمام پرواز ممنوع در TFR در طول زمان اشاره کرد و بدون اجازه قبلی.

مخزن کاهش خروج

بارنت مخزن مقامات روز چهارشنبه در دو کاهش قابل توجهی در انتشار آب از طریق سد و 33,000 هکتار دریاچه در حال حاضر در یک وضعیت به نگه دارید آینده بارش باران.

در ساعت 9:15 صبح از خروج نرخ کاهش یافته بود 35,000 متر مکعب در ثانیه از مخزن بود که در یک سطح 295.89 فوت بالاتر از سطح دریا.

“ما را نگه دارید که در آن سطح تا بعد از امروز هنگامی که ما شروع به راه رفتن آزادی را برای مطابقت با جریان” جان Sigman مدیر کل مروارید دره رودخانه تامین آب منطقه آژانس دولتی است که نظارت بر بهره برداری از این دریاچه گفت: در انتشار اخبار. “ما نیاز به سرعت سقوط دریاچه ذخیره آب برای ما anti-بانک sloughing برنامه به عنوان سیل فروکش پایین.”

منطقه مترو بسته شدن جاده

Hinds شهرستان

 • رزماری جاده
 • Askew فری جاده و بز تپه

Rankin County

 • Rankin County road تعطیلی بررسی Facebook صفحه Rankin County Emergency عملیات به روز رسانی: https://www.facebook.com/rankin.eoc/
 • واکر دایره ریچلند
 • جونز خیابان ریچلند

جکسون

شهر جکسون که یک لیست از محلات و ده ها تن از خیابان ها که سیل بر اساس سطح رودخانه مروارید. اینجا کلیک کنید برای دیدن لیست.

جکسون آب جوش متوجه برداشته

شهر جکسون گفت که یک جوش آب در بیانیه روز پنج شنبه گذشته برداشته شده است.

پناهگاه و سیل لوازم

صلیب سرخ پناهگاه در جکسون آموزش پلیس آکادمی 3000 سنت چارلز خیابان باز می ماند. مردم تحت تاثیر این سیل همچنین می توانید انتخاب کنید تا لوازم اضطراری تنقلات نور و آب در پناهگاه.

قطع برق

Entergy را قطع برق نقشه گزارش شده است که بیش از 900 مشتریان بدون قدرت بودند در مترو Jackson منطقه شنبه شب.

اینجا را کلیک کنید: Entergy قطع برق نقشه

اینجا را کلیک کنید: وقتی که Entergy بازگرداندن قدرت ؟

آسیب گزارش

به گزارش آسیب و نیازهای برآورده نشده ساکنان باید تماس خود را محلی مدیریت اضطراری ، برای پیدا کردن شهرستان خود را مدیریت اضطراری و اطلاعات تماس مراجعه MEMA وب سایت در http://www.msema.org/county-ema/.

از سه شنبه MEMA گفت: 19, استان ها ارسال شده اند آسیب گزارش برای Feb. 10-14 آب و هوایی شدید و جاری شدن سیل رویداد. کسانی که در شهرستانهای استان عبارتند از, Quitman, گرانادا, رس, Oktibbeha, Lowndes, Leflore, Carroll, هولمز, Attala, Leake, Humphreys, واشنگتن, Yazoo, Warren, کلیبورن, Hinds, Rankin, Copiah و گرین.

یک خود گزارش دهی ابزار همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به گزارش خسارت:

 • Hinds شهرستان ساکنان: https://www.crisistrack.com/public/hindsMS/request.html
 • Rankin County ساکنان: https://www.crisistrack.com/public/rankinMS/request.html
 • Madison County ساکنان: https://www.crisistrack.com/public/madisonMS/request.html

با چه کسی تماس بگیرم برای سیل مربوط به بیمه سوال ؟

می سی سی پی کمیسر بیمه مایک Chaney گفت: مردم با سیل بیمه-سوالات مرتبط با باید تماس خود را consumer division در 1-800-562-2957.

اینجا را کلیک کنید: جزئیات بیشتر در مورد جاری شدن سیل و بیمه.

تعطیلی مدارس

هیچ تعطیلی مدارس گزارش شده است.

سطل زباله وانت

شهر جکسون سخنگوی Candice کول روز دوشنبه گفت که به طور منظم زباله مجموعه توسط مدیریت پسماند همچنان به عنوان برنامه ریزی شده.

“وجود خواهد داشت برخی از پاکسازی انجام می شود و Dumpsters قرار داده خواهد شد در مناطق متاثر از” کول گفت.

مدیریت زباله, که همچنین این دسته از زباله وانت در مدیسون و رنکین شهرستان گفت: برنامه باقی خواهد ماند و به طور معمول در این استان ها بیش از حد, اما رانندگان نمی خواهد رفتن به تخلیه مناطق.

اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر در مورد زباله وانت در Hinds, Rankin و مدیسون شهرستانهای استان است.

چگونه برای کمک به

برای کمک به صلیب سرخ تلاش های امدادی:

 • رفتن به redcross.org/donate را انتخاب کنید و امداد رسانی
 • 1-800-صلیب سرخ
 • متن REDCROSS به 90999 به 10 $هدیه

این داستان ممکن است به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>