جکسون قتل: فرزند دوم مرگ در عرض 2 هفته

لدگر | No comments

5-ساله فوت کرد در منطقه ای در بیمارستان پس از ضربه شنبه شب با توجه به جکسون اداره پلیس.

تیراندازی در اطراف اتفاق افتاد 9:30 p. m. در چوب ایجاد کرد آپارتمان. کودک و سه بزرگسال زخمی شدند زمانی که تیراندازی از یک خودرو ضربه آپارتمان خود را.

Hinds پزشکی قانونی شهرستان شارون گریشام استوارت شناسایی این دختر به عنوان Queenyanna دیویس.

صدمات خود را به عنوان قربانیان به نظر نمی رسد که تهدید کننده زندگی JPD گفت. محققان را شناسایی کرده اند ممکن است اما گمان نمی افشای اطلاعات در گمان.

در آوریل 6, 11 در سال McCoy در اردن نیز کشته شد توسط تیراندازی به یک آپارتمان در حالی که او خواب است. McCoy در قتل اعتقاد بر این است برای اتصال به یک سری از تیراندازی در همان روز با توجه به JPD. نظارت تصویری منتشر شد شنبه یک سرقت قرمز شورلت کامارو که پلیس می گویند استفاده شد McCoy مرگ است. JPD در حال کار برای شناسایی دزد ماشین.

بازداشت شده اند ساخته شده و در هر دو مورد.

شهردار چکو Antar لومومبا با صدور بیانیه زیر پنج شنبه بعد از ظهر در مرگ Queenyanna دیویس:

“من سوگواری از دست دادن هر گناه زندگی است. آن است که به خصوص دلخراش زمانی که زندگی گرفته شده به دلیل خشونت بی معنی. به عنوان یک پدر من بیشتر ویران هنگامی که ما از دست دادن یک کودک در جامعه ما است.

من پیشنهاد من عمیق ترین همدردی و تسلیت صمیمانه به پدر و مادر و عزیزان از 5 ساله که زندگی بی به سرقت شب گذشته.

ما باید توسعه راه های بهتر از حل و فصل درگیری از توسل به اعمال خشونت آمیز. دائم به این نتیجه موقت اختلاف نظر است فراتر از آن ویرانگر است.

لطفا مرا در دعا برای خانواده و جامعه از ارزش Queenyana دیویس. من متعهد به مبارزه برای اطمینان از زندگی خود را از دست داده بود بیهوده.”

این داستان ممکن است به روز شده.

شیپور لجر خبرنگار سارا فاولر کمک به این گزارش.

تماس با هارولد Gater در [email protected] یا 601-961-7368. او را دنبال کنید Facebook و توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>