جکسون شهردار اعلام وضعیت اضطراری در بسته “غیر ضروری” شهر و دفاتر و ممنوعیت اجتماعات بزرگ

لدگر | No comments

شهردار چکو Antar لومومبا اعلام مدنی اضطراری در جکسون بعد از ظهر دوشنبه منع تجمعات از 50 یا بیشتر مردم و بسته شدن غیر ضروری ادارات شهرستان از جمله شهرستان سالن ،

“از نگرانی برای ایمنی عمومی از شهروندان ما من امضا کرده اند یک سری از دستور اجرایی برای کمک به محدود کردن گسترش و ممکن است قرار گرفتن در معرض از COVID-19 coronavirus” لومومبا گفت: در یک کنفرانس خبری در خارج از شهرستان سالن. “از امروز صبح یک دولت مدنی اضطراری اعلام شده برای شهر جکسون و تمام تجمعات از 50 یا بیشتر مردم ممنوع با محدودیت در مجالس کمتر از 50 نفر است.”

لومومبا نیز اصرار رستوران ها و کافه ها برای رفتن به بایگانی اطلاعات خدمات تحویل. اما برای کسانی که در کافه ها و رستوران ها است که باقی می ماند باز نشسته مشتریان شهردار گفت: “به دلیل آنچه لازم است برای محدود کردن جمعیت و برای اطمینان از کافی فاصله بین مراجعان نشستن در رستوران خود را.”

Coronavirus: برخی از جکسون رستوران ها ارائه منظقه وانت و یا تحویل به دیگران

همچنین به عنوان از 1 p.m دوشنبه همه غیر ضروری شهرستان دفاتر و اوراق اجاره ساختمان بسته شد و غیر ضروری کارکنان شهرستان شد و نیاز به کار از راه دور شهردار گفت.

“ما می خواهیم برای تشویق ساکنان به استفاده از شهر خدمات آنلاین به عنوان آنجا که ممکن است” لومومبا گفت.

لومومبا ذکر شده ضروری کارکنان به عنوان اولین پاسخ دهندگان اما گفت: آب و فاضلاب دولت باقی خواهد ماند و باز به دلیل آن است که ضروری تسهیلات پس از آن معاملات با بهداشت. لومومبا گفت: سر گروه باید مسئولیت خود را به منظور تعیین ضروری و غیر ضروری کارکنان.

اتوبوس های شهر در حال عمیقا تمیز شبانه و درایور عرضه شده با بهداشت شخصی تامین این شهرستان گفت.

این شهر نیز به تعویق افتاد از جمله تکنولوژی JXN و زمینه های بارور نمایشگاه.

شهر Coronavirus وظیفه نیروی جلسه روز سه شنبه.

مدنی اضطراری هشداری است به یک تهدید مهم برای امنیت عمومی.

بیانیه به شرح زیر به سرعت در حال گسترش رمان coronavirus در سراسر کشور و در حال حاضر نزدیک به خانه.

کروناویروس در می سی سی پی: آنچه ما می دانیم دوشنبه

می سی سی پی وزارت بهداشت تایید دو مورد جدید از این ویروس در روز دوشنبه. وجود دارد در حال حاضر 12 نفر در دولت است. توسط دوشنبه گروه آزمایش شده بود 289 نفر است. .

دو تا از موارد دانش آموزان جکسون در دانشگاه دولتی و دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی. هر دو مدارس در جکسون.

این شهر در حال حاضر بسته همه ارشد جامعه مراکز و اوایل دوران کودکی مراکز برای این هفته است.شهر را تعیین خواهد کرد اگر این تعطیلی تمدید خواهد شد.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>