جکسون شهردار گسترش cornavirus پناهگاه در محل سفارش برای دو هفته

لدگر | No comments

جکسون شهردار چکو Antar لومومبا تمدید دو هفته citywide stay-در-خانه-سفارش.

سفارش خواهد بود در اثر تا مارس 30.

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز نیز برنامه ریزی برای برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه برای بحث در مورد برنامه های خود در دولت را مشابه پناهگاه در محل سفارش.

لومومبا از اعلام از طریق ارتباطات خود را با گروه در روز پنج شنبه. او را به برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی به توضیح تصمیم خود در 1:30 بعد از ظهر جمعه.

شهردار در میان برای اولین بار در دولت برای صدور اقامت در خانه سفارش برای ساکنان در 31 مارس است. منظور رفت و به اثر در آوریل 3.

سفارش در محل قرار می دهد محدودیت بیشتر برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید به عنوان موارد در Hinds شهرستان و سراسر کشور افزایش یابد.

همه ضروری کسب و کار و خدمات مانند مراقبت های بهداشتی امکانات و فروشگاه های مواد غذایی می تواند باز باقی می ماند تحت سفارش. همه غیر ضروری کسب و کار شده اند دستور داد به نزدیک است. آنها شامل تمام عمومی سرگرمی و تفریح و سرگرمی و مراقبت های شخصی و نظافت کسب و کار.

سفر مجاز است اما محدود به عملیات ضروری. که شامل مراقبت از دیگران است.

در اینجا شکست دقیقا همان چیزی است که کسب و کار و فعالیت های مجاز تحت سفارش.

یعنی چه دقیقا ؟ Coronavirus: شهردار مسائل مربوط به اقامت-در-خانه برای جکسون

فرماندار و شهردار سفارشات مشابه هستند اما با تفاوت های جزئی. مغازه اسلحه محدود از باز کردن در جکسون اما مجاز به باز باقی می ماند در ریوز ” نظم. کلیساها مجاز به باز باقی می ماند در هر دو دستورات اجتماعی فاصله حکم هنوز هم در جای خود.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>