جکسون شهردار به طور موقت متوقف باز حمل در شهر می پرسد برای ممنوعیت دائم

لدگر | No comments

شهردار می سی سی پی بزرگترین شهرستان تعلیق است باز حمل سلاح گرم در جکسون در طول coronavirus بیماری همه گیر.

و او نیز به دنبال ممنوعیت دائم از دولت قانون است.

جکسون شهردار چکو Antar لومومبا در روز جمعه گفت: او یک فرمان اجرایی را امضا و به طور موقت ممنوعیت باز کردن حمل سلاح گرم در این شهرستان تا زمانی که وجود دارد اضطراری مدنی مربوط به COVID-19 بحران است.

منظور باقی می ماند در اثر از طریق پنج شنبه. ممکن است آن تمدید خواهد شد با توجه به شهرستان موجود stay-at-home سفارشات.

Candice کول, شهرستان, ارتباطات, مدیر گفت: شهردار سفارش شده است مورد تایید شده توسط دادستان شهرستان, Tim Howard. آن را قانونی کافی — با توجه به قانون دولت — اما انتظار می رود که بررسی می شود, او گفت:. او گفت مدنی اضطراری اعلام اجازه می دهد تا شهردار به موسسه باز حمل بان.

لومومبا قبلا گفت: رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز’ سفارشات “حداقل استاندارد” برای آنچه که رهبران شهر مجاز به اجرا در بهداشت عمومی بومی.

“شهر جکسون در برابر یک چالش مهم با اسلحه غیر قانونی. باز حمل قانون تداخل با توانایی اجرای قانون را غیر قانونی اسلحه را از خیابان” لومومبا گفت.

باز حمل قانونی در می سی سی پی برای هر کسی که حداقل 18 سال سن که از نظر قانونی می تواند دارای یک اسلحه گرم با محدودیت های متعددی از جمله که اسلحه گرم انجام شود در یک جلد چرمی قرار دادن غلاف یا نیام که حداقل تا حدی قابل رویت بالا لباس در هر نقطه که در آن اسلحه هستند در غیر این صورت ممنوع است.

که قانون به اثر رفت و در تابستان سال 2013 است.

جکسون پلیس از جمله بالا شهر پلیس جیمز دیویس باید گفت که این قانون مانع از افسران از بازجویی مظنون به تعیین اگر آنها در حال حمل غیر قانونی سلاح گرم است.

لومومبا در جمعه تصویری تکرار آن:

“شهر جکسون در برابر یک چالش مهم با اسلحه غیر قانونی. این (قانون) تداخل با توانایی اجرای قانون را غیر قانونی اسلحه از خیابان. قبل از باز کردن حمل هنگامی که جکسون افسران پلیس را دیدم یک تفنگ را در نظر ساده آن را به آنها را علت احتمالی برای به دست گرفتن سلاح و تعیین اینکه آیا یا نه آن را غیر قانونی اسلحه…

“این (قانون) نه تنها فراهم می کند حفاظت برای افرادی که مسلح به سلاح های غیرقانونی آن نیز ایجاد یک فضای ترس و ارعاب در جامعه است. ما نمی توانیم همچنان به نوبه خود چشم به این واقعیت است که (قانون) منجر به افزایش خشونت اسلحه در جوامع ما,” او گفت:.

این فرمان اجرایی به امضا رسید و یکشنبه با توجه به شهرستان های ارتباطی مدیر است که در سرپیچی از قانون دولت پناه میبرند اما در شهرداری از رهبران در طول بحران بهداشت عمومی.

آن را می خواند:

“…به عنوان رمان coronavirus گسترش بیماری و ترس شهروندان مستعد ابتلا به جمع آوری اسلحه و مهمات; و از جمله خرید اسلحه است که معمولا همراه با افزایش احتمال غیر عمدی تیراندازی همسرآزاری و تفنگ خودکشی.”

لومومبا ذکر اخیر تیراندازی مرگ دو کودک در کمتر از یک هفته در جکسون به عنوان انگیزه — بخشی — به سعی کنید و جلوگیری از آینده تیراندازی تراژدی.

در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر او آغاز شد و با یک لحظه سکوت برای 5 سال Queenyanna دیویس. Queenyanna ضرب گلوله کشته شد در یک Jackson مجتمع آپارتمانی در شب 15 آوریل است. آن مشخص شده دوم تیراندازی مرگ یک کودک در شهرستان ها در کمتر از یک هفته.

پنج نفر مصدوم و دو کشته در چندین تیراندازی رخ داده است که در 8 آوریل. یکی از کسانی بود 11-year-old اردن McCoy با توجه به جکسون اداره پلیس.

سفارش نیز به دنبال افزایش تفنگ های مربوط به قتل در جکسون.

جکسون در سال 2018 شاهد 84 قتل اخیر بیش از 20 سال است. و در سال گذشته این شهرستان تا به حال 82 قتل. تقریبا تمام کسانی که حدود 96 درصد در حال تفنگ های مربوط به مرگ و میر.

شهردار با توجه به آرایش فعلی جمهوریخواهان اکثریت مجلس قانونگذاری ایالتی نیز خواستار بر ساکنان به امضای طومار به طور دائم لغو باز حمل در دولت است.

شهردار نیز اشاره شده مسابقه جمعه در این ویدئو به عنوان آن مربوط به خشونت اسلحه.

“برای بیش از حد طولانی تفنگ خشونت گرفتار است شهر ما و به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه و قهوه ای جوامع در اینجا در جکسون و در سراسر کشور,” او گفت:.

لومومبا در نظر دارد برای برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در 3 p. m. روز شنبه برای گفتگو با مقامات بهداشتی از شیوع کروناویروس در Hinds شهرستان و شهرستان Jackson.

ایالت می سی سی پی به حال اسلحه بیشتر مرگ و میر سرانه — از جمله تصادفی مرگ و خودکشی و قتل — از هر دولت دیگر در سال 2018 با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>