جکسون شهردار پرده coronavirus سلامت روان تدریس خصوصی در خانه برای ساکنان

لدگر | No comments

شهر جکسون در حال راه اندازی یک بهداشت روانی “خط گرم” برای ساکنان به آدرس اضطراب به عنوان اقدامات برای مبارزه با این رمان coronavirus از جمله یک مادر اقامت در خانه, منظور, نزدیک به یک ماه خوانده شده را علامت.

شهردار چکو Antar لومومبا پرده برداری از جزئیات سرویس شبیه به یک بحران خط در یک کنفرانس مطبوعاتی در تالار شهر دوشنبه.

“ما احساس مجبور به انجام این کار به دلیل تعداد زیادی از ساکنان ما روبرو هستند افزایش سطح روانی و افسردگی و اضطراب و ضعف دارد با شرایطی که در حال وقوع” لومومبا گفت.

“اعتقاد ما این است که خدمات لازم برای سلامت ساکنان ما.”

شهردار گفت: در گذشته در کنفرانس مطبوعاتی که خودکشی و خشونت خانگی را افزایش داده اند در جکسون به دلیل در بخشی به از دست دادن شغل, بیکاری, تحرک محدود و نامشخص آینده.

او نمی باید شماره های خاص برای به اشتراک گذاشتن جمعه تنها گفت: افزایش مستند شده توسط اجرای قانون و مراقبت های بهداشتی با مقامات.

سلامت روانی تلاش در حال انجام است توسط مقامات شهر سلامت کارگران و جامعه مذهبی است.

“ما را از این طریق دریافت کنید. با هم, ما را از طریق این زمینه گفت:” تیموتی Neyland مجوز جکسون مددکار اجتماعی است که همکاری در این طرح می باشد.

“پایگاه بنیاد برای افراد است به نگاه به آینده” گفت: مسیح خیمه کلیسا کشیش هوشع نبی Hines “برای نگاه به آینده و همچنان امیدواریم.”

لومومبا گفت: این شهرستان با توجه به “ایستاده” گرم خط به طوری که در دسترس خواهد بود به ساکنان حتی بعد از ویروس همه گیر فروکش.

تدریس خصوصی در خانه ساعت و اعداد

  • ساعت: 7 صبح تا 7 بعد از ظهر
  • روز: دوشنبه-جمعه, شروع, مارس 27
  • شماره: 601-586-3073 و 866-300-7948.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>