جکسون غیر انتفاعی می پیوندد رستوران محلی برای تغذیه کودکان محلی در میان coronavirus نگرانی

لدگر | No comments

آن را یک ایده که به Elvie آشپز شکارچی ایوانز در یک شنبه شب.

او در پیامک خود را در زمان طولانی اچ کیت الیوت برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود را برای کمک به جکسون جامعه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

الیوت مدیر ایجاد درو خوراک, یک سازمان غیر انتفاعی در جکسون اختصاص داده شده به تغذیه کسانی که نیاز دارند با تازه و سالم تولید کند.

این دو تصمیم به استفاده از منابع خود و کارکنان را 1,000 ناهار گونی برای تغذیه کودکان در جکسون.

کیسه ناهار شامل یک ساندویچ و یک تکه میوه, سیب, آب, کره بادام زمینی, شیرینی, بلغور جو دوسر و یک نوار granola.

“من تا به حال یک ایده برای به دست آوردن غذا به افرادی که واقعا نیاز به آن” ایوانز گفت. “آنها بسیاری از تدارکات و جمع آوری کمک مهارت و من احساس من تا به حال قدرت خرید با توزیع کنندگان قادر به گرفتن مقدار زیادی از مواد غذایی مقرون به صرفه.”

بیشتر: کروناویروس در می سی سی پی: در اینجا که در آن به ناهار فرزند خود را در جکسون مترو

ایوانز گفت که او و الیوت شروع به گرفتن ابتکار عمل در زمانی که رژیم صهیونیستی. تیت ریوز اعلام کرد که مدارس خواهد دید تا آوریل 17.

بیشتر: می سی سی پی coronavirus: مدارس دولتی بسته تا آوریل 17

“من بلافاصله گفت: بله, که, کامل,” الیوت گفت. “ما پیوستند و با استفاده از شبکه ما را از آژانس های که ما متصل به و ما نیروی داوطلب و شکارچی غذائي پس از آن کار می کرد.”

بیش از 75 ناهار گونی تحویل داده شد به کودکان در کانتون 100 ناهار برداشت شد توسط ماموریت اول دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی برداشت زن و شوهر از صد ناهار و استراحت داده خواهد شد و به دانش آموزان در جکسون مدارس دولتی.

“من نمی دانستم چگونه بسیاری از 1000 کیسه ناهار بود تا زمانی که همه آنها بیش از ما پذیرائی اما کارکنان عالی بود آنها بیرون آمد و کمک کرد” ایوانز گفت.

ایوانز گفت: از او خواست که کارکنان خود را به کار بر روی بسته بندی ناهار به طوری که آنها هنوز هم دریافت پرداخت در حالی که این رستوران بسته است.

“این فقط تشویق و آن را چیزی برای نگاه به جلو به در این زمان” ایوانز گفت.

“هنگامی که ما بسته Elvies این نوع غم انگیز است که ما نمی تواند خوراک هر کسی و به ما گفت: ما نمی خواهید برای متوقف کردن تغذیه مردم است.”

الیوت در حال اجرا ایجاد درو خوراک پس از سال 2015 در کنار همسرش لورن.

قبل از حرکت به برنت در سال 2014 زندگی زن و شوهر در نشویل. او در زمان یک ماموریت سفر به آفریقای جنوبی در دسامبر 2014 که در آن او کار می کرد در کنار برادرش کریگ در گلخانه (بالا-تونل) با مردان و زنان از سراسر آفریقای جنوبی از جمله ژوهانسبورگ زیمبابوه و موزامبیک و زیمبابوه.

در آفریقای جنوبی الیوت به برداشت سبزیجات و کار با مشتریان و کمک به تغذیه کودکان در شهرستانها که در آن غذا کمیاب بود.

بیشتر: مرد ماموریت یافت در ساخت مواد غذایی کویر خاک مزرعه به جدول عملیات

که ماموریت سفر پا زدن شروع به ایجاد درو خوراک. الیوت شروع به رشد تولید خود را حیاط خلوت و حیاط خلوت تا او با توجه به فرصت تبدیل فضای خود را به یک باغ.

در سپتامبر سال 2017 ایجاد درو خوراک را “میکرو باغ” متولد شد.

“ما در حال تلاش برای کمک به مردم reacclimate و تنظیم مجدد به مواد غذایی” الیوت گفت. “ما می خواهیم مردم بدانند آنچه تازه و غذاهای سالم مانند نگاه چگونه به رشد آن, چگونه برای آماده سازی و چگونگی تغذیه آن را به خانواده خود را.”

با اولین هفته از تحویل در حال حاضر در زیر کمربند خود را اواز یا موسیقی دو نفری به نظر می رسد به جلو به ساخت بیشتر گونی ناهار برای کودکان در جکسون در حالی که مدرسه است.

“ما فقط در تلاش برای دریافت در آن وجود دارد و پر کردن شکاف ها با همکاری با سازمان ها و تلاش خدمت که در آن بسیاری از کودکان و نوجوانان در JPS ممکن است دست گرفتن ناهار” الیوت گفت.

الیوت گفت: این ماموریت برای این پروژه این است که استرس را از پدر و مادر در حالی که بچه ها را از مدرسه هستند.

“من واقعا سپاسگزار برای این فرصت را به خدمت می کنند. من فکر می کنم در مورد خانواده من بودن در آن موقعیت و من امیدوارم که کسی که می خواهم برای کمک به ما در این راه” الیوت گفت.

تماس با Italiana اندرسون در (601)-720-3907 یا [email protected] Follow @ItalianaAnders2 در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>